Şimdi Ara

Birinci Nesil iPhone’da bugünün web siteleri nasıl görünüyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadasimda var hala kullaniyor, degistirmeyi dusunmedigini soyler her sorana :))

• DH elbette sorunsuz çalışacak, son derece eski bir altyapısı var. Eski tarayıcıların desteklemediği bir özelliği yok. Kullanıcıları yanıltmak gibi olmuş bu haber.

• Yaşınız mı yetmiyor bilmiyorum ama o 1. nesil iphone değil. Iphone 2g yi araştırmanızı öneririm. Ülkede resmi satışının olmaması diğer cihazın 1. nesil olduğunu göstermez.
  • DH nin yenilenme gibi bir derdi olmadığı için bu testte başarılı olması şaşırtmadı. Hatta dünya birincisi bile olabilirsiniz bu testte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Yaşınız mı yetmiyor bilmiyorum ama o 1. nesil iphone değil. Iphone 2g yi araştırmanızı öneririm. Ülkede resmi satışının olmaması diğer cihazın 1. nesil olduğunu göstermez.

yasinizmi yetmiyor nedemek burda commodore 64 den falan bahsetmiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ne kadar çoluk çocuk, ne kadar sevimsiz, hiçbir şeyden memnun olmayan, herşeye bir kulp takan bir forum oldu burası.

Eğlenceli, akılda kalıcı güzel bir test yapılmış, gelen yorumlara bak, inanamıyorum.

Eskiden inanmazdım, artık inanıyorum, bu forumun %99'u 13 yaşında, gününün 20 saatini forumda geçiren, hiçbirşeyden memnun olmayan, ailesini azarlayan şımarık zengin çocuğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: punisher512

Dh nin sorunsuz çalışması iphone 1 den daha eski olduğu içindir

Bilmiyorum ama bu site Firefox da her türlü kasıyor. Kesinlikle kodlardan kaynaklı bence. Daha ağır sitelerin akıcı çalıştığını bizzat deneyimledim bilgisayarımda.
  • donanımhabere 3310 la giren arkadaşım var benim.

• DonanımHaber Ogun neyse suanda o :) hıc degısmemıs sanırım :)

• Dh nin mobili gercekten iyi. Cok işlem gücü istemiyor.Baya eski cihazlarda da calisiyor akıcı sekilde. Mini sürümün olması da hoş bir artı. Ama normal sürüm hakikaten cok çöküyor bunu pc den girmeye çalışınca fark ediyorum:). Pc den de mobil versiyona girdiğim oluyo arada. Mobilde hiç bi videoda sorun yasamadım.

• scorpion1916 kullanıcısına yanıt
    Iphone 2g yi hatırlamamak için 13-15 yaşında falan olmak gerek. Commodore a kadar gitmeye gerek yok. Resimlerdeki ilk iphone diyenin iphone 2g ye yaşı yetmiyordur veya daha kötüsü haberini yaptığı cihazın geçmişini bilmiyordur.
  • Nokia 5800 8 yıl öncesinin telefonu kendi tarayıcısı ile sorunsuz tüm sitelere giriyor whats app çalıştırıyor şimdiye kadar hiçbir sitede sorun yaşatmadı tek sorunu video problemi video izlemek baya uğraş istiyor.

• ilk çıktığı senesinden beri hem tabletini hem telefonunu alıyoruz bi 100 bin rahat gitmiştir

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.