Şimdi Ara

bios güncellemesi nasıl yaparım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bios u güncellemek istiyorum çok eski ve açılışta bi sorunla karşılaştırıyor f1 tuşuna basın devam edin diye

bios modeli american magnetics kısaltımı amı olan şey işte .d

anakart foxconn h55mxv

yardımcı olursanız sevinirim kolayca nasıl bios güncellerim

•  bios güncellemesi nasıl yaparım ?

• Bios güncellemesini Windows üzerinden yapmanı tavsiye ederim.

Ancak dikkat!: Bu işlem sırasında bilgisayarı kullanılamaz hale getirebilirsin bu yüzden sorumluluk sana ait!.

Bios güncellemesi yapmak için anakartın (leptop ise leptop modelinin) destek sayfasına gir ve bios'u indir.
    Bios güncellemesini başlat ancak bios güncellenirken programı kapatman veya elektriği kesmen bilgisayarı kullanılamaz hale getirebilir.

Başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

zaten güncel diyor hiçbirşey yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerkit

Bios güncellemesini Windows üzerinden yapmanı tavsiye ederim.

Ancak dikkat!: Bu işlem sırasında bilgisayarı kullanılamaz hale getirebilirsin bu yüzden sorumluluk sana ait!.

Bios güncellemesi yapmak için anakartın (leptop ise leptop modelinin) destek sayfasına gir ve bios'u indir.
    Bios güncellemesini başlat ancak bios güncellenirken programı kapatman veya elektriği kesmen bilgisayarı kullanılamaz hale getirebilir.

Başarılar.

laptop değil masaüstü anakartım foxconn h55mxv anakartımın modelini yazarak bios dosyasını indirdim fakat boyle bir dosya napmam gerekiyor ? windows üzerinden yapmanı tavsiye ederim derken bu değilmi kasdettiğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coxper7 -- 19 Aralık 2014; 21:28:35 >

• coxper7 C kullanıcısına yanıt
    Ben de @hasanmerkit arkadaşımızın tavsiyesinin tam tersine BIOS UPDATE işlemini kesinlikle ama kesinlikle WINDOWS üzerinden yapmayın.
    Bir tane flash buluyorsun, msdos başlangıç disketi oluştur diyorsun. Ardından o zip içindeki dosyaları klasör olmayacak şekilde flashın içine atıyorsun. Ardından usb flash ile bilgisayarı boot edip ardından flash yazıp enter tuşuna basıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.