Şimdi Ara

Bilgisayara kağıttan yazı aktarma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Annemin 15-20 sayfalık şiirleri var. El yazısı ile. Bilgisayara aktarmak istiyorum. En iyi yöntem nedir? Veya para karşılığı yazan yer var mıdır? Gerekirse whatsapp'tan sayfaları atarım.

• Bunu,eğer evde tarayıcılı yazıcınız varsa siz de yapabilirsiniz. Yoksa USB belleğiniz ile en yakın fotokopiciye gidin. İşlemi yapacak ve bir klasör içerisinde USB belleğinize atacaktır.

Evden çıkamıyorsanız belgeyi bir başkası ile de gönderseniz olur. USB belleğe veya Whatsapp kanalı ile size ulaştırılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malware Removal

Bunu,eğer evde tarayıcılı yazıcınız varsa siz de yapabilirsiniz. Yoksa USB belleğiniz ile en yakın fotokopiciye gidin. İşlemi yapacak ve bir klasör içerisinde USB belleğinize atacaktır.

Evden çıkamıyorsanız belgeyi bir başkası ile de gönderseniz olur. USB belleğe veya Whatsapp kanalı ile size ulaştırılabilir.
    hocam arkadaş anladığım kadarıyla word programına aktarmak istiyor.
    yoksa belgelerin resmini çekip pdf ye çevirir basit bir iş.
  • Olabilir. Ne istediği tam açık değil. Cevap verirse anlarız.
  • apple marka cihazlarda notability diye bir şey duymuştum, bir bakabilirsiniz
  • Abby, nitro vb programlar tanitimlarinda herseyi cevirdiklerini iddaa eder ama ben orjinal abby kullanicisi olarak el yazisini basarili bir sekilde cevirecegini dusunmuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple tabletlerde standart yazılım olarak yok. İndirmek gerekiyor o zaman.

İşlemi nasıl yapıyor ? Sayfanın resmi çekildiğinde bir txt veya word dosyasına çeviriyor mu mesela.
  • Android bir telefon varsa, google çeviri aç, Metini çevirmek için dokunun yazan yazının altında kamera simgesi var tıkla, sonra sayfa altında ortada 'tara' diye bir seçenek var, güzel bir ışık altında tarama yaptır, el yazısını bilgisayar fontuna çevirip İngilizceye çevirmeye çalışacak sonra geri sekmesi ile geri gel hem Türkçe Hem İngilizcesi ekranda, artık Web Whatsaptan Word'e mi kopyalarsın orası sana kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcankal

Abby, nitro vb programlar tanitimlarinda herseyi cevirdiklerini iddaa eder ama ben orjinal abby kullanicisi olarak el yazisini basarili bir sekilde cevirecegini dusunmuyorum.
    Daha iyi bir cozum geliyorsa aklina buyur senden dinleyelim. Arkadasin sorusunun cevabi budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.