Şimdi Ara

Binilecek Araba Aylık Kazancınızın Kaç Katı Olmalı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
9.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bizim 5 veya 6 katı falan amma cimriymişiz be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 207 outdoorum var 75000 km oldu.. 2018 ekadarda satmayı düşünmüyorum. Tamamen mantıksal bir sonuç benimki.insankarın arzuları keyifleri ne isterse ona biner o ayrı tabi. Araba bize binmesinde. Aylık gelirimin 5 katı eder heralde.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • yorumlara bakıyorumda 4-5 sene araba borcumu ödenir ya araba alıcaksan maksimum 2 senede bitmeli borcu. bizim evin geliri 4.5k bizde bile 20 bin tl lik araba var. Apartmanda bakıyorum adam memur 2 küsür maaş alıyor adamda son model passat var. ama adamın ailesinin üstü başı paçoz gibi. hepsinin elinde son model telefon. Genelliklede dışarıda gördüğümüz 50k ve üzeri araç kullananlarda bu durumda. Örneğin bizimde durumumuz iyi ama ben hala 2 senelik 600 e aldığım telefonu kullanıyorum yeni alıcaktım peder aldırtmadı. Ama allahı var ne giydiğime hayatta karışmaz. geçen gün levisten pantolan aldım 200 e güle güle giy dedi. geçen sene 250 ye bot aldım yine aynı. bu yaz geldiğimde de 1000 tl ye yakın üstüme filan bişeyler aldım gıkı çıkmadı. ama bi telefon aldıramadım.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.