Şimdi Ara

BİM BAZI ÜRÜNLERDE %50 İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
9.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölgesel olabilir ama dijitsu vantilatör 120 TL Den 55 TL ye düşmüş. Emsan çelik sahan set 6 parça 75 TL bazı oyuncaklarda da idnrim vardı. Adres fişde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laterone -- 2 Ekim 2020; 19:39:29 >

• İKİ senedir sıcak fırsatlarda bir zümre oluştu ki 100 liraya 150 lira geri ödeme yapılıyor işte ispatı de hem de şu ismi bilindik şuradan de ona da derler ki ..... varken oradan mal almam.Derken hooop kapı arkasında ne diye bakarlar.Suçlusu bu arkadaşlar değil Watsaap.
    İşi bilenler boş laflardan bıkanlar çoktan işi şirkete dönüştürdü geriye de boş şişenin boş kapağı kaldı.onlarda ses yapıyorlar.Her konuda eleştiri yapmak zorunda değilsin ki işine yaramıyorsa geç yararsa bir teşekkür et ya da içinden de.çokkk muzur çocuk var çoklkkkkk.
  • Bilgi için teşekkürler ama başlık clickbait gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırsatavcısı -- 2 Ekim 2020; 18:3:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Getirden görmüşler sandım baslikta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neredeki a101de var

• A101 de yok Bimde hocam fişde adres yazıyor 3 er adet vardı 1 ini ben aldım.

• Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.

Olumsuz yorumlara boş ver.

• Neredeki şoklarda var

• Kampanya sadece 5m migroslarda mı geçerli hocam

• Bölgesel bunlar, genelde teşhir ve iadeden gelen depo ürünleri. 2 hafta önce aynı vantilatörü 70 tlye aldım. 100 liraya fırın vb. de vardı

• İKİ senedir sıcak fırsatlarda bir zümre oluştu ki 100 liraya 150 lira geri ödeme yapılıyor işte ispatı de hem de şu ismi bilindik şuradan de ona da derler ki ..... varken oradan mal almam.Derken hooop kapı arkasında ne diye bakarlar.Suçlusu bu arkadaşlar değil Watsaap.
    İşi bilenler boş laflardan bıkanlar çoktan işi şirkete dönüştürdü geriye de boş şişenin boş kapağı kaldı.onlarda ses yapıyorlar.Her konuda eleştiri yapmak zorunda değilsin ki işine yaramıyorsa geç yararsa bir teşekkür et ya da içinden de.çokkk muzur çocuk var çoklkkkkk.

• Tüm hakmarlarda var mi bu indirim

• Hangi karfur?

• afraze55 A kullanıcısına yanıt
    ekşi 'de güzel bir yorum vardı. "oturduğu evin zilinde hala babasının adı yazanlar". işte bu tipler gelip burda 10 lira indirimi beğenmez oluyorlar. en iyisi laf koyacan bol bol, laf koydukça kendini ezik hissetcek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgesel olabilir. Bu vantilatör uzun zaman önce gelmişti. Bende almaya yeltenmiştim gittiğimde satılmıştı, fazla getirmemişler.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Güldüm yoruma :) benim zilde de babamı. Adı yazıyor ama 10₺ nin değerini bilirim :) yorum güzel olmuş ama

• bütün macrocenter marketlerinde geçerli mi acaba?

• Celikkayalardami?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.