Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği İçin Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben makine mühendisliği öğrencisiyim ama aslında bilgisayar mühendisliği istiyodum bu sene hazırlığı bitirdim ve merkezi yerleştirme puanım ile geçiş yapmak istiyorum. LYS puanım düşüktü Tekirdağ, Düzce, Bilecik, Karabük(hem türkçe hem ingilizce ikiside tutuyor fakat ingilizcemin çok iyi olduğu söylenemez), Isparta, Mersin, Kütahya ve daha düşük yerler tutuyor. Normalde Tekirdağ'da yaşıyodum Trakya Üniversitesinde öğrenciydim. Hem evime yakın olduğu için hem de İstanbula yakın olduğu için Tekirdağ'a geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım.

NOT: Tekirdağ'a gidersem ortalamamı yüksek tutmaya çalışıp Trakya Üniversitesi ya da İstanbul üniversitesinden birine geçiş yapmaya çalışacağım.

Teşekkürler.

• Up up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım İstanbul'da yaşıyordu Çorlu'ya gitti bilgisayar mühendisliği okumaya. Sosyal hayat orada sıfırmış dediği kadarıyla . Ve bu çocuk İstanbul'da aşırı gezen evde rahat durmayan biri yani. Orada Dedi ki madem evdeyim çalışayım derslere İstanbul'a geçeyim . 3.40 ortalama yapmış olması lazım yıldız teknik kabul etmedi ama İstanbul üniversitesi büyük ihtimal edecek temmuz da açıklanıyormuş sonuçlar . Yatay geçiş yaparım düşüncesi ile gitme bence zor yani yaşanmaz orada diye düşünüyorum . Ben de Namık Kemal üniversitesi veterinerlik düşünüyordum Tekirdağ'da o da . Ama 5 yıl orası çekilmez yatay geçiş sağlık alanlarında da daha bir zor diye biliyorum hiç riske atmak istemedim

• Kardeş ben normalde de çorluda okudum liseyi o sıkıntı değil bu arada Tekirdağ merkez corluya gore güzel onu dert etme. Ben çorluda ailemle kalicam o arkadaşın ile konisabilme sansim var mi?

• up up up
  • yok mu fikri olan
  • istanbul üniversitesi iyidir,bu yıl mezun oldum bilgisayar müh. olarak..
  • Bilecik hakkında soruların varsa cevaplarım

• yorgun şair kullanıcısına yanıt
    Usta kac ortalama yapsam geçebilirim 3 yeter mi sence? Sen ne bölüm okuyodun? Kampüs hayatı nasıl?

• bursagsli B kullanıcısına yanıt
    Usta sen ne bölüm okuyosun? Bilecik te ogrenci olmak nasıl baya gömmüşler internette. Bide okulda hocamlar okul falan nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: okokmenn

Usta kac ortalama yapsam geçebilirim 3 yeter mi sence? Sen ne bölüm okuyodun? Kampüs hayatı nasıl?

kaç ortalama gerekiyor bilmiyoum,üstte yazmıştım bilgisayar müh bitirdim ben artık okumuyorum :) ....kampüs hayatı avcılarda çok iyi değil ama laleli ve beyazıt kampüsleri iyidir...
  • Kusura bakma dalgınlık:) suan basladin mi calismaya kac senede kac ortalamayla bitirdin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.