Şimdi Ara

Bilgisayar hakkında acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar.. Pentium 4 bilgisayarim artık pek işimi görmediği için değiştirmek istiyorum..Bir arkadaşım bu işleri yapiyor. i-3 almak istiyordum ancak 850 tl gibi bir fiyat biraz zorladır bütçemi. Şimdiki bana verdiği Liste:

İşlemci : Amd Athlon II X2 250 (3.0Ghz) 2MB AM3 BOX

Anakart : Gigabyte GA-M68MT-S2 AMD AM3/2+2/2 DDR3

Ekran Kartı : AXLE 1gb (128 bit) ddr2 HDTV

Bellek : 4 gb DDR3 1333 MHZ Kingston

Harddisk : Samsung 500gb 16MB SATA2 7200 RPM

Bir bilen bulmak adına bu forumu tavsiye etti çevrem lütfen acilen msj bekliyorum özellikle oyunlarda piyasaya göre geridemi idare edermi yada kaç yıl ömür biçersiniz? Birde Fiyati 625Tl'e geliyor.. Şimdiden tşkler

• ekran kartının ne oldugunu yazmamışsın. ayrıca bütçeni eger biraz daha zorlayabilirsen işlemcini biraz daha kaliteli tutmanı önerebilirim özellikle ön bellegi yüksek modelleri tercih etmen yerinde olacaktır gerçi fiyatta fark edicek egerki yapamıyorsan bu makina ile bugun çok ileri seviye oyunları hariç tutarak bi çok oyunu oynarsın medium ayarlarda ama ömür biçme konusunda malesef dostum pek uzun soluklu bi tercih olacagını sanmıyorum. Tercihim elindeki bütçeni bi kenarda saklayıp üzerine biraz daha koyarak belki bir iki ay sonra biraz daha fazla bütçeyle daha iyi bi sistem kurmak olacaktır en mantıklı tercih bu olsa gerek
  • doğru düşük bi bi bilgisayar bencede biraz zorla bütçeni diğeri 850 ise bu 750 den yukarı değildir..ekran kartını ya başka marka (ati,saphire,asus) veya bunu 256 bit yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.