Şimdi Ara

Beyler süperonline mı türksat uydunet mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
5.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ttnet 2 yıllık anlaşmamız bitti çok şükür. süperonline ve türksat bu yıl geldi sokağımıza binamıza. sizce hangisini seçmeliyim. benim için önemli olan online oyunlarda ping sorunu olmasın ve anlık kopmalar yaşamamak. ve mesela 25 mbps hız veriyolarsa o hızı versinler. fiyat önemli değil zaten ttnet'e 100 civarı bişey ödüyordum aylık

• Süperonline Fiber.
  • Uydunet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline kullanıyorum Csgo oynuyorum genel olarak ve ts3 kullanıyorum şu sıralar pingim çok iyi ama ts3den sürekli düşmeler ve csde bazı serverlardan düşüyorum sürekli huawei modem var
  • Superonline çok yüksek hızları sağlayamıyor gibi geldi bana ama arkadaşta 20-25 mbit olanı var bir şikayetini duymadım, 1 günlük 100 mbit paketini denedik, speedtest 70-80 arası download max 50mbit değerindedownload yapabildim. Ama uydunetle yurt dısında oyun oynayan bazı arkadaslar forumda şikayetçiler , bende uydunet var ben tr serverlarında sıkıntı çekmiyorum şahsen. Download hızları da stabil geliyor bana, 100 mbit olan bir gunluk paketi de Pazartesi deneyeceğim yazarım bu konu altına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honour07 -- 1 Şubat 2015; 15:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: honour07

Superonline çok yüksek hızları sağlayamıyor gibi geldi bana ama arkadaşta 20-25 mbit olanı var bir şikayetini duymadım, 1 günlük 100 mbit paketini denedik, speedtest 70-80 arası download max 50mbit değerindedownload yapabildim. Ama uydunetle yurt dısında oyun oynayan bazı arkadaslar forumda şikayetçiler , bende uydunet var ben tr serverlarında sıkıntı çekmiyorum şahsen. Download hızları da stabil geliyor bana, 100 mbit olan bir gunluk paketi de Pazartesi deneyeceğim yazarım bu konu altına.

Superonline 100mbit kullanıcısıyım. speedtest yaptığımda 98-102mbit download 5.24-5.60 mbit upload çıkıyor.

bu da dosya indirme hızım. muhtemelen wifi üzerinden bağlandığınız için tam hızı alamadınız.

dediğiniz gibi 70-80 alsam yıkarım superonline'ı böyle saçmalık mı olur

superonline'da "e kadar" ifadesi yoktur. tam hızı vermek zorundalar.

14.8mb/s download. gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 1 Şubat 2015; 15:56:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: honour07

Superonline çok yüksek hızları sağlayamıyor gibi geldi bana ama arkadaşta 20-25 mbit olanı var bir şikayetini duymadım, 1 günlük 100 mbit paketini denedik, speedtest 70-80 arası download max 50mbit değerindedownload yapabildim. Ama uydunetle yurt dısında oyun oynayan bazı arkadaslar forumda şikayetçiler , bende uydunet var ben tr serverlarında sıkıntı çekmiyorum şahsen. Download hızları da stabil geliyor bana, 100 mbit olan bir gunluk paketi de Pazartesi deneyeceğim yazarım bu konu altına.

Superonline 100mbit kullanıcısıyım. speedtest yaptığımda 98-102mbit download 5.24-5.60 mbit upload çıkıyor.

bu da dosya indirme hızım. muhtemelen wifi üzerinden bağlandığınız için tam hızı alamadınız.

dediğiniz gibi 70-80 alsam yıkarım superonline'ı böyle saçmalık mı olur

superonline'da "e kadar" ifadesi yoktur. tam hızı vermek zorundalar.

14.8mb/s download. gayet memnunum

Bölgesel farklılıklar diyelim o zaman çünkü siz 120 mbitle download etmişsiniz biz 45-50 gördük max, özellikle ethernet kablosu takarak test etmiştim. Zaten ben kimseye şunu alın bunu almayın deyip yönlendirmek istemem başka etkenler her zaman olabilir.

• Bu sorunun cevabı bölgelere göre farklılıklar gösterebilir. Normal şartlarda fiber internet daha yeni ve önü açık bir sistemdir. Ama bahsi geçen her iki bağlantı şekli de online oyunlarda düşük ping sağlar. Hali hazırda kullanan kişilerde test etme şansınız varsa, bölgede en azından kullanıcıların fikirlerini alın derim.
  • gerçek fiberde yani süperonline fiber de bu durumların olmaması lazım ttnet in çakma fiberi olsa dedikleriniz doğru olabilirdi
  • bence süper online fiber ilk 3 ay 49 tl uygun ve hızlı
  • Online oyun için en stabil Ttnet diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 15 önce açtım konuyu sağolun cevaplar için. süperonlinea geçtim ping değerlerim eskiye göre 20 kadar düştü online oyunlarda. başlarda kopma sorunu yaşadım onlarıda telefonla aradım hallettiler.
  • online oyunlarda kopma olmasın, ping olmasın istiyorsan superonline seçeceksin. ben lol oyuncusuyum. ttnet kullanırken pingim çok aşırı yükseliyordu çoğu oyunda. sırf bu yüzden superonline'a geçtim. pingim stabil 55 şu an. gayet memnunum.
  • Uydunet kullanan biri olarak Online oyun için asla ve asla Uyduneti tavsiye etmiyorum. 1.5 yıldır çekmediğim sıkıntı kalmadı artık ps4ü satmayı düşünür noktalara geldim çünkü keyif alamıyorum hiç bir şekilde.

Uydunet tercih etme.

Düzeltme: Konu 2015miş pardon, hangisini tercih ettiysen iyi olmuştur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 3 Mart 2016; 10:49:44 >
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    evet hocam çok eski konu ama superonline'a geçtim. eskiden ttnet'e 80 internet faturası 30-40'da ev telefonu parası ödüyorduk. numaramızıda taşıdık superonline'a. şimdi ikisi beraber toplam 69 mu 59 mu ne. ilk başlarda fiber yeni geldiği için kopmalar oluyordu. 1-2 ay içinde düzelttiler onuda. tertemiz internet valla.

bu konuyu görenlere tavsiyem superonline olsun son mesaj olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.