Şimdi Ara

Beyaz eşya için hangi marka tercih edilmelidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyaz eşya almayı düşünüyorum ama tecrübelere dayanarak karar vermek istiyorum. Sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum.. Bütçem şu an en fazla 40 bin belki biraz daha çıkarım.Yardimları bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese.....

• Miele ömürlüktür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeryaDemir2000a D kullanıcısına yanıt

arçelik alınmaz makine yerinde durmuyor

• Kesinlikle Bosch diyorum

• Bosch Siemens alabilirsiniz. Bütçe yetmezse daha üst modeller tercih edilerek profilo alabilirsiniz.

• denizata06 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Profilo , Bosch tan daha mı düşük kalitedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tecrübelere dayanarak...

Bulaşık makinesi (+elektrikli süpürge): Miele. Miele'nin her ürünü güzel ama asıl farkı bu iki üründe açıyor.

çam. makinesi: AEG Lavamat.

Fırın, ocak: Neff, Zanussi.

Buzdolabı: Sharp, Panasonic, LG. Burada önemli olan T iklim sınıfı. N sınıfı dolaplar soğutmuyor.

Yerli ürünler kaliteli olabilirler. Onlar da kullanılabilir. Yerli ürünlerin asıl sorunu standardizasyon. Yani, hep aynı kalitede çıkar(a)mazlar. İyi olduğunu düşünenler de fikirlerinde haklıdır, kötü olduğunu düşünenler de. İyi fiyat veriyorlarsa, servisin izlenimi iyiyse düşünülebilir. Fırın, ocak, aspiratör en az riskli olanları. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde durulamaya dikkat ederek kullanın, bütün programlarına, özellikle kısa programlarına güvenmeyin. Buzdolaplarını mutlaka T sınıfı seçin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.