Şimdi Ara

BERAMUS - SpellMaster Slota Quest çekme !!! 1dk nızı ayırıp bakın rica ediyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şunu söyliyerek başlıyacağım bunun konusunu bu oyunla alakalı her türlü foruma açmaya çalışıcağım .Sadece resimlere bakmanız yeterli bir açıklama yapmaya gerek yok bakın ve nasıl bir oyuncu olduğunu görün şu anda ticket olarakda atıyorum bir sonuç çıkacağını sanmıyorum ama atıcağım yinede .Biz bu ve bunun gibi yüzlercesiyle adil düzgün bir oyun oynamaya çalışıyoruz.Bu olay sadece GM lerde bitmiyor bu tarz adamların serverdan kendimiz oyuncular olarak dışlamalıyızki oyun daha temiz bir hal alsın.
    OLAYIN BAŞLANGICI
     BERAMUS - SpellMaster  Slota Quest çekme !!! 1dk nızı ayırıp bakın rica ediyorum.

Sadece yazdıklarını okuyarak sizin bile bilgisayar başında sinirleniceğinizi tahmin ediyorum.Çıkarmamı istediği mage ile 6 saat aynı slotta kasmışım ve genie siz pre siz eliyle kasmış bir arkadaş yorulup bana çıkıcağını söyledi o sırada etrafımda kimse yoktu slotda iyi döndüğünden ona slot döndüğü sürece sabaha kadar onu idare ediceğimi söyledim teşekkür etti ve yattı.Sadece adamın kendinden ne kadar emin ne kadar rahat olduğuna bakın biliyor çünkü hiçbir ceza almıyacak.Arkadaşın bu asıl charı yani adını iyi ezberleyin .Dikkat edin bu arkadaş kasamaz ise bu serverda kimse kasamaz.
    OLAYDAN 20 DK SONRASI:
     BERAMUS - SpellMaster  Slota Quest çekme !!! 1dk nızı ayırıp bakın rica ediyorum.

Adam bunları diyip yan slotta beklemeye başladı ilk başta acaba ben mi ciddiye aldım şakamı yapmaya çalıştı diye düşündüm ve 20 dk sonrası.Farklı bir chardan gelip bunları yaptı ama bu oyuncunun aynı kişi olduğunu anlamak için dahi olmaya gerek yok ileride kendini yine ele verdiği bir pm ss inide paylaşıcağım lütfen konuyu sonuna kadar okuyun ve resimlere bakın.

BU RESME DİKKATLİ BAKIN

EN SONUNDA DALGA GEÇMEK İÇİN ATTIĞI PM

LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ.
    Bu serverın eslantında bu başına gelmeyen yok artık ortak bir hareket oluşturmamız lazım bu tarz oyuncuları ifşa edip dışlamazsak olan yine bize olucak.Bu adam benim bu kadar konunun üzerinde durcağımı tahmin etmemişttir ama bu 1 değil 2 değil 3 değil tak etti artık .Bu konuyu ve bundan sonraki yapılanların hepsini bu şekilde elimin ulaştığı her türlü foruma koyucam ve elden ele paylaşıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdmatac -- 15 Şubat 2016; 16:03:18 >

• kardesm böylelerini reportlayaacaksın ko foruma koydunmu yabancı forumada koy çeviri yaparak koy şuanda oyundaki birçok gm yabancı
    umarım hakettiğini bulur

bende xigenon brahman-paramunda kasıyorum yardımlaşmak önemli oyunda
    şimdi sen o mageye yardımcı oldun bunu unutmaz illaki ilerde karşına çıkar hem mutlu olursun
  • O at dediği mageyle ilk defa aynı partyde oynadık tanımıyorum samimiyetim yok adamla sohbet etmişiz 3-4 saat beraber adamın presi yok genie si yok 6 saat elle kastı bizim yanımızda bizde prede var genie de var ama arkadaşlarla vardiyalı şekilde pt nin başında 1 kişi bırakıyoruz bende başındayken elle kastım onunla birlikte .Serverda çok boş beleş adam var her şeyin cinliğine kaçan tek akıllı kendileri zanneden tipler gelip mp reclerle ezik en ezik skill atan warriorlar var veya okcu olup zr bırakan okcular mage olup sadece oturur afk kalırım tipleri veya 2 deyken 1 e geçip bdw ye girip 20 dk sonra elektrikler gitti diye geri dönen insanlar .Bu çocuk iyi niyetiyle 6 saat kasmış orda yanımda ben onu kim gelirse gelsin ben ona karşı verdiğim sözü tutardım orda tuttumda hepimiz yattık birtek o hayatta kaldı afk olduğu için varsın olsun biz doğru bildiğimizden şaşmadık şaşmıyacağız.Böyle insanlara karşı tepkimizide en yüksek sesle çıkarmaya devam edeceğiz.Bunun gibi adamları hep beraber işfa etmeliyizki serverda ortak bir hareket olsun.Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdmatac -- 15 Şubat 2016; 20:23:42 >

• Konu buraya değil knight forumuna olmali

Steamden knight online sağ tıklayıp view forum dersen. Steam altında knight kendi forumu var. Orda Cheat Reports diye bir bölüm var hilecileri ve kurallari çigniyenleri sikayet etmek için. Konunu oraya açarsan kanıtın varsa %100 ceza alıcaktır. İyi günler
  • Ben Knight online oyuncularının aktif kullandıkları bütün platformlara ekledim konuyu steamforum - koforum - forumdonanım -forum.tr .Ayrıca Türkçe ticket attım 1-2 gün içinde ingilizce atıcam ve chat konuşmalarınıda komple ingilizce tercüme edip birdaha ingilizce ticket atıcam ve yabancı forumada konuyu ingilizce olarak açıcam ama bir yandan exp kastığım için zamanım çok yok mümkün oldukça girip tek tek açıyorum konuları .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdmatac -- 15 Şubat 2016; 20:58:03 >
  • genieli priestleriniz kurtarsın sizi işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz önce cypher 2 ve 3 eslant townda katliam yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

genieli priestleriniz kurtarsın sizi işte

Genie li priest afk priestden iyidir dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St0ya

quote:

afk adamları savundugum yok paramunda brahmanda genie yoksa priestleri partiye almayanlara lafım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: St0ya

quote:

afk adamları savundugum yok paramunda brahmanda genie yoksa priestleri partiye almayanlara lafım

Bizim öyle bir tutumumuz yok pt de gördüğün priestde dahil o ptdeki 5 kişi reelden arkadaşım zaten. Biz adam çalıştığı sürece her zaman herkese kapımız açık ama yatmaya gelen adamıda kasıcak halimiz yok.Bak bu olayın üzerinden döndüğü mage zaten tanımadığım bir oyuncu çıkarken yorulduğunu ve çıkmak istediğini söyledi sadece bizimle biraz zaman geçirdi 5-6 saat birlikte kastık diye ona slotun rahat döndüğü sürece afk kalabileceğini sabaha kadar onu pt de tutacağımı söyledim.Eğer böyle bir olay olmasaydı öğlene kadar yaklaşık 6-7 saat onunda bizimle kasmasını düşünüyordum.Ben insanlar iyi niyetli oldukları sürece her türlü yardıma açığım görevlerine de yardım ederim exp kasmasına da problem değil ama kimse kimseyi enayi yerine koymamalı.Zaten 1. resmin en üst konuşmasına bakarsanız ptmde kasılan mage ile aramdaki diyaloğun sonu var orda.Kısacası vicdan sahibi bir insanım bu oyunu bundan 10 sene önce abilerimizden nasıl öğrendiysek aynı o ruhla temiz ve diğer oyunculara saygılı bir şekilde oynamaya çalışıyoruz.
    Oyundaki nick:Adonis
    Genelde 24 saat oyunda char. Sürekli değişik exp slotlarında 10-15 saat elle 9 saat civarıda yatarken genie ile kasıyoruz.İstediğin zaman pm atabilirsin pt mize gelebilirsin.Ptde kimse kimsenin hakkını yemediği sürece benim pt me herkes gelebilir genie si varmış presi varmış yokmuş çok önemli değil bizim için insan olsun dürüst olsun yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdmatac -- 17 Şubat 2016; 5:46:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.