Şimdi Ara

BENQ Z2 3.5mm JACK BULAN-ALAN VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aklımda BENQ Z2 yi sadece mp3 player olarak kullanmak var.bundan DOLAYI 3,5 luk Jack lazım benq z2 ye göre.orjinal kulaklığının SESİNİ HiÇÇ BEĞENMEDİM... Z2 ye göre jack var piyasada ama nerelerdedir.BULAN VEYA ALAN VARMI Bİ HABER VERSENİZ? teşekkürler

• bence kulaklığın jackını kullan "kes parçala v.b."
  • Z2 ye göre var demişsin neye dayanarak var dedin?

var olduğunu nereden kimden duydun? hem var demişsin hem de nerede demişsin??? Anlamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: byben

Z2 ye göre jack var piyasada ama nerelerdedir.BULAN VEYA ALAN VARMI Bİ HABER VERSENİZ? teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: sexai

Z2 ye göre var demişsin neye dayanarak var dedin?

var olduğunu nereden kimden duydun? hem var demişsin hem de nerede demişsin??? Anlamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: byben

Z2 ye göre jack var piyasada ama nerelerdedir.BULAN VEYA ALAN VARMI Bİ HABER VERSENİZ? teşekkürler

JACK VAR BİLİYORUM.KAFAMFAN ATMADIM YANİ.Türkiye'ye geldimi alan varmı diye soruyorum.zaten jack z2 nin kullanma kılavuzunda gösteriliyor.ya da aşağıdaki linkten görebilirsiniz!tşk

http://www.benq-siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_161547_0_clr%253A0_clrNum%253A1_ab%253A0,00.html

• yok hocam bu dönüştürücü türkiye'de. yurtdışından getirtebilirsin ancak.
  • yurtdışında nereden getirtilebilir? ebay vs? var mı bi adres ben bulamadım da!
  • amazon.de adresinde vardı yanlış hatırlamıyorsam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.