Şimdi Ara

Ben bir kızım ve The house blue bird isimli Kore dizisi var oradaki bir aktörden çok hoşlanıyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
211
Cevap
2
Favori
4.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye kiz oldugunu bastira bastira soyluyorsun ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız dediğin böyle olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan milletin derdine bak ya, bsg bacım

• quote:

Orijinalden alıntı: kbsworldlimjeongeun

Ben bir kızım erkek değilim adım Melissa.

melissa diye bi isim yok

melis ya da melisa olur şimdi kaybol ufaklık sazan avı için çok yanlış yerdesin
  • Kız olmadığıma inananlar vardır diye bastıra bastıra söylüyorum ve diğer üyelerde kız olduğuma inanmazsalar eğer onlarda okusunlar kız olduğumu diye bastıra bastıra söyledim ve söylüyorum.İster inansınlar ister inanmasınlar ben gerçektende bir kızım.Resmim yok.
  • taha435 T kullanıcısına yanıt
    Babannem koymuş o ismimi gerçektende bir kızım ben.İster inanın ister inanmayın gerçektende ben bir kızım.Babannem yurtdışına gitmiş çoğu kez ve ismimi yabancı bir isim koyulsun diye babannem koymuş ismimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenemne1

http://www.kizlarsoruyor.com/diger/q2782852-merhabalar-the-house-blue-bird-adli-kore-dizisindeki-bir-aktorden-cok

45 dk önce buradada açmış doğru olabilir beyler.

Ne alaka ya.Orada konu acmak icin pembe nufus cuzdani mi lazim

Bu arada herifteki azmi takdir ettim,her yere konu aciyor

• Astral seyahat tavsiye etmiyoruz hanımefendi.
  • khalef kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ne dedin bsg ne demek?
  • Hg harun abi

• Gidemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: thenemne1

http://www.kizlarsoruyor.com/diger/q2782852-merhabalar-the-house-blue-bird-adli-kore-dizisindeki-bir-aktorden-cok

45 dk önce buradada açmış doğru olabilir beyler.

Ne alaka ya.Orada konu acmak icin pembe nufus cuzdani mi lazim

Bu arada herifteki azmi takdir ettim,her yere konu aciyor

• ilk üç kelime ile el bombasının pimini çektin elinde tutuyorsun şuan
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Neden oraya üye oldum çünkü orayada sorularımı sordum cevaplarlar belki diye.Neden oraya üye oldum çünkü burada sorularıma dalga geçme amaçlı cevaplar geldi bana.Oraya o yüzdende sordum sorularımı orada dalga geçmezler benimle diye.Ben gerçektende bir kızım erkek filan değilim ben.Kız olduğum için orada pembeyim ama bu siteye kızlar nadiren üye oluyor ise ve olmuş ise siz beni erkek sanıyorsunuzdur.Ama ben gerçektende bir kızım erkek değilim.
  • şimdi bu kızmı
  • Sinekli Bakkal kullanıcısına yanıt
    Ben gerçektende erkek değilim gerçektende ben bir kızım.Ben ciddi ciddi sordum sorularımı elalem benimle dalga geçiyor resmen erkekmişim gibi davranıyorlar bana burada ben erkek değilim.Ben kızlarsoruyor adlı siteye de sordum sorularımı burada dalga geçiyorlar benimle diyede.
  • Adım Melisa lan benim. Melisayım ben,kız olan.

MELİSA!! (Kız ismi)

Edit: Diğer sitede ciddiye almışlar lan Cidden boyle davranan kız kimdi la ben kızım diye konu açıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenghover -- 28 Mart 2015; 18:40:48 >
  • Ben gerçekten bir kızım bu siteye kızlar nadiren üye olmuşlarsalar ve nadiren üye oluyorsalar beni de erkek sanıyorsunuzdur bu kız değildir erkektir büyük ihtimal diyorsunuzdur ama ben bir kızım kızlarda bence bu siteye üye olabilir.Burasıda forum sitesi.Neden kızlar erkeklerin üye oldukları forum sitelerine üye olmasınlarki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbsworldlimjeongeun

Adım Melissa erkek değilim ben.Astral seyahat konusunda tecrübeli insanlar varsa eğer onlardan cevap bekliyorum o yüzden sorumu yazdım.

Vesikalık fotonu pmden yolla inanıyım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.