Şimdi Ara

Ben bir kızım ve The house blue bird isimli Kore dizisi var oradaki bir aktörden çok hoşlanıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
4.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The house blue bird diye bir Kore dizisi var Lee Jun Hyuk isimli aktörden çok hoşlanıyorum.Lee Jun Hyuk'un yanına astral seyahat yapabilirsem eğer onun yanına gitmeyi istiyorum astral seyahat ile.Ciddiyim çok hoşlanıyorum ondan ve astral seyahat yaparak istediğin bir kişinin yanına gidiyormuşsun ve ülkeler arası ve gezegenler arasıda seyahat yapabiliyormuşsun.İnternette astral seyahat teknikleri var ama yapamadım beceremedim ama tekrar yapmaya çalışıcam.Lee Jun Hyuk bana çok yakışıklı ve karizmatik geliyor.Onu gördüğümde bile heyecanlanıyorum.Belki bilenleriniz vardır ben astral seyahat yaparsam eğer Lee Jun Hyuk'un yanına nasıl gidebilirim astral seyahat yaparken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kbsworldlimjeongeun -- 28 Mart 2015; 17:39:45 >

• Erkekçimisin yoksa forumda kızmı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havalar da ılıdı ama burda yağmur var.
  • Mackrulzz kullanıcısına yanıt
    Ben bir kızım erkek değilim adım Melissa.
  • napak :D kızsan
  • Yolu şaşırıp Şahin K. nın yanında bulmada kendini gerisi mühim değil sora sora Bağdat bulunur.

• Kezahakeza kullanıcısına yanıt
    Adım Melissa erkek değilim ben.Astral seyahat konusunda tecrübeli insanlar varsa eğer onlardan cevap bekliyorum o yüzden sorumu yazdım.
  • Kuroki K kullanıcısına yanıt
    Onun yanına gitmek istiyorum eğer astral seyahatı yapabilirsem ve astral seyahat ile onun yanına gitmek istiyorum.Sizlerinde bilgisi varsa cevaplayabilrisiniz sorularımı.
  • Biri Ibrahimovicin gifini paylassin

• Hg harun abi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hg harun abi
    ekleme: üstteki ile 10 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 28 Mart 2015; 17:53:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrometheusDesmotes

Biri Ibrahimovicin gifini paylassin

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 28 Mart 2015; 17:52:59 >
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    Yan etkileri varmış ama onlar gerçekten olmuyormuş bir siteden okudum.Astral seyahatı yapabilirsem Lee Jun Hyuk'un yanına gitmek istiyorum.Ciddiyim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuroki

quote:

Orijinalden alıntı: PrometheusDesmotes

Biri Ibrahimovicin gifini paylassin

/>

Eyvallah hocam

• Ben gerçektende bir kızım adım Melissa erkek değilim ben bu siteye merak ettiğim bazı sorularımı sormak için üye olmuştum o sorularımı yazmıştım bu siteye ve cevap verenler olmuştu.Kızlar da üye olabilir bu siteye bence neden üye olmasınlarki?Bu sitede kız ayrımcılığımı var?
  • ben de bir erkeğim, eğer gidersen geum jan di'ye de bir bak . selamımı söyle . ben de o kızı seviyorum . suzi de olur kasma yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbsworldlimjeongeun

Ben gerçektende bir kızım adım Melissa erkek değilim ben bu siteye merak ettiğim bazı sorularımı sormak için üye olmuştum o sorularımı yazmıştım bu siteye ve cevap verenler olmuştu.Kızlar da üye olabilir bu siteye bence neden üye olmasınlarki?Bu sitede kız ayrımcılığımı var?

Bu sitede 1 erkeğe 10 erkek düşüyor o yüzden yadırgandın.
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Ben erkek değilim gerçektende ben bir kızım allah çarpsın ben bir kızım.Belki kız olmadığıma inanıyorsunuzdur ama gerçekten ben bir kızım.Lee Jun Hyuk'dan çok hoşlanıyorum ve astral seyahatı yapabilirsem eğer onun yanına astral seyahat ile gitmek istiyorum ciddiyim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbsworldlimjeongeun

Ben erkek değilim gerçektende ben bir kızım allah çarpsın ben bir kızım.Belki kız olmadığıma inanıyorsunuzdur ama gerçekten ben bir kızım.Lee Jun Hyuk'dan çok hoşlanıyorum ve astral seyahatı yapabilirsem eğer onun yanına astral seyahat ile gitmek istiyorum ciddiyim ben.

Elinde kagit ustune forumdaki nickin yazili olan fotografini atmadan inanmayiz

Daha once bu yolla cok kisi kanitladi,hatta video cekenler oldu

Yani

No ss,no guven

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.