Şimdi Ara

Bekleyiş sona erdi: Galaxy S24 serisinin tanıtım tarihi belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • S24 Ultra 70.000 tl loading… :) sonra da bize özel fiyat derler :) Android telefona 70.000 tl vermek… değer kaybıda cabası. Umarım 55-60000 tl yi geçmez işte o zaman bize özel fiyat olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scientia kullanıcısına yanıt
    Doğru, Türkiye'ye gerçekten çok uygun fiyat sunuyorlar. S23 30 bin TL bandında satılırken o fiyata sıfır iPhone 13 bile alınamıyor. Kimse fark etmiyor bu durumu, yurt dışında çok pahalı bu cihazlar. Bizde %100 kümülatif olarak vergi bindirildiği halde 30 bin TL S23. Ciddi yerel fiyatlandırma var. Yani cihazın ülkeye girişi 15 bin TL falan olması lazım ki %100 kümülatif vergiyle 30 bin TL'ye denk gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 3 Ocak 2024; 17:45:29 >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt

Özel fiyat olarak 70-80 bin TL arası s24 Ultra giriş yapar.Yanına galaxy buds 1.500TL indirimli şekilde verilir.Yaza doğru kur farkından dolayı 80-95 bin TL fiyata çıkar 55-60 bin fiyatları görülmesi mümkün değil s23 Ultra'yı bazı tekno mağazaları 55-60 bin'e satıyor.

Değer kaybı Samsung cihazlarda çok fazla şöyle düşünün Passat aşiret paket bir arabanız var arabanızı 3 sene sonra satsanız bile değer kaybetmez ama Seat arabanız varsa değerinden düşük satıp bi de yenisini almak için üzerine 2 katı para koyarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhmus21 -- 3 Ocak 2024; 18:55:39 >
  • seyhmus21 kullanıcısına yanıt

Benim tahminim ise S24 Ultra 69999 tl yanında Watch 6 saat verecekleri yönünde. Ama bu fiyat cidden çok fazla olur. Android telefonlarda alternatif çok illa da en iyisi olsun isteniyorsa eğer günümüz şartlarında mecburen bu fiyatlar gözden çıkarılmalı. Ama gerçekten Türkiye’ye özel fiyatlandırma olacaksa 55-60 bin tl’den yukarısı olmamalı. Samsung Türkiye personelleri bu mesajımı okuyorsa eğer dikkate almaları çıkarlarına olur. Aksi taktirde 70000 tl bandından çıkan S24 Ultra satışı çok zor olacaktır ki alternatif olarak iPhone’lar devreye girer ve mantık şu şekilde işler; neden Android telefona, değer kaybedecek telefona 70 bin tl üstü para vereyim ki?

Bende S24 Ultra’nın fiyatını çok merak ediyorum. Şuan iPhone 15 Pro Max kullanıyorum. Denemek için almak isterim. Ama fiyatına göre bakar, işime gelirse alırım.

• "Ben Ekonomistim" Nostaljisi...
    Bekleyiş sona erdi: Galaxy S24 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 3 Ocak 2024; 21:36:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telefon önden bakınca çok kötü duruyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nihayet S23 Ultra alma imkanım olacak. Akıllı olacan,yeni çıkan bir modeli daha düşük fiyata almak için,onun üst modelinin çıkmasını bekleyeceksin. Üst modeli satılmaya başladıktam sonra 5-6 ay daha beklersen ilk çıktığındaki sıfır fiyatının yarısına bile sıfır S23 Ultra alabilirsin.
    Zaten muhtemelen S24 Ultra S23 Ultra`dan çok farklı değildir,fazla vermeye gerek yok.
    (forumun genel düşüncesi)

• iPhone 15 promax kullanıyorum ön kamera gece ve ışığın a olduğu yerlerde çok kumlanma ve zayıf kalıyor Samsung zifiri karanlıkta bile ışık var gibi fotoğraf çekiyordu onun pişmanlığı var biraz ama seste de iPhone ilerde flac album dinlerken çok farkediyor ve ses Samsung’dan daha yüksek Bluetooth kulaklıklarda birde Samsung zoom olayında hakkaten aşmış kendini batarya yönünde yeni teknolojiler gelmeli artık

• bulduren B kullanıcısına yanıt

Iste bu yuzden Amerika'da yasamama ragmen sifir telefon alacaksam Turkiye'den aliyorum :)

• sensaura kullanıcısına yanıt

Şaka mı?

İsviçre ve İngiltere'ye gideceğim,gitmişken gelirken S23 Ultra ve Iphone 15 Pro alayım 4 yıl kullanırız diyordum. Yurt dışından almayalım mı yani,Türkiye'den mi alayım?

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

S23 Ultra 48,000 lira hocam, kayit parasi 30,000 lira

Eger Isvicre'den 18,000 lira altina sifir bulursan al diyecegim ama 2 yil garanti de yok oralarda.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s23-ultra-256-gb-8-gb-ram-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00003P2GFV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 4 Ocak 2024; 16:36:31 >
  • Keşke s24e veya mini gelse

• Diktatör58 kullanıcısına yanıt

Yüzbaşı yapma, elleri bebek gibi küçüçük 1.55 boyundaki minyon kızlar/kadınlar bile artık 6.7 inç ultra max telefonlardan küçük telefon kullanmııyor video izlerkenki büyük ekran isteğinden dolayı.

Bana da bu durum komik geliyor ama psikososyal gerçek bu.

Küçük küçük ellerde koca koca telefonlar komik ve saçma,cebe de sığmıyor ama işte büyük ekran isteği ağır basıyor.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Ben hep mini serisi ve en son e kullandığım için alışamıyorum. Belki flip serisi derman olabilir.

7" tuğlayla gezene kadar benim gibi ucuz yollu tablet + küçük cihaz kullanmak çok mantıklı

• Diktatör58 kullanıcısına yanıt

6 inç altı telefon inadı Iphone'yi iflas ettiriyordu.

Benim eller büyük ama ben de 6.3 inç üstü telefon sevmiyorum,cebe konmuyor,masada çok yer kaplıyor. En ideali 5.8 - 6.3 inç arası.

Ben küçük küçük elli kadınların elinde 6.5 inç üstü telefon görünce g`zekalı diyorum içimden. Gerçekten komik,saçma.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.