Şimdi Ara

Bekleyiş sona erdi: Galaxy S24 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, merakla beklenen Galaxy S24 serisini 17 Ocak'ta Türkiye saati ile 21:00'da tanıtacağını resmi olarak açıkladı. Açıklama Samsung Avustralya Twitter (X) hesabından yapıldı.

Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra olmak üzere üç farklı telefonun tanıtılacağı Galaxy Unpacked 2024 etkinliği San Jose, Kaliforniya'da gerçekleştirilecek.

Ayrıca Bkz.2023'te üst seviye telefon satışları arttı, Apple'ın payı düştü

Etkinlikte ana odak noktası Galaxy AI olacak. Yapay zeka özelliklerinin ön plana çıkacağı telefonlar, sesli görüşmelerinde gerçek zamanlı dil çevirisi, duvar kağıdı oluşturma, Samsung Notes'ta notları özetleme gibi birçok yeniliğe sahip olacak. Kamera tarafında da yapay zeka desteğiyle ne gibi gelişmelerin olacağı merak konusu olacak.

• Benim tahminim ise S24 Ultra 69999 tl yanında Watch 6 saat verecekleri yönünde. Ama bu fiyat cidden çok fazla olur. Android telefonlarda alternatif çok illa da en iyisi olsun isteniyorsa eğer günümüz şartlarında mecburen bu fiyatlar gözden çıkarılmalı. Ama gerçekten Türkiye’ye özel fiyatlandırma olacaksa 55-60 bin tl’den yukarısı olmamalı. Samsung Türkiye personelleri bu mesajımı okuyorsa eğer dikkate almaları çıkarlarına olur. Aksi taktirde 70000 tl bandından çıkan S24 Ultra satışı çok zor olacaktır ki alternatif olarak iPhone’lar devreye girer ve mantık şu şekilde işler; neden Android telefona, değer kaybedecek telefona 70 bin tl üstü para vereyim ki?

Bende S24 Ultra’nın fiyatını çok merak ediyorum. Şuan iPhone 15 Pro Max kullanıyorum. Denemek için almak isterim. Ama fiyatına göre bakar, işime gelirse alırım.

• Ülkemizdeki işlemci türü belli mi ?

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    düzeltme: ultra gen 3, diğerleri exynos 2400 ile gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_1903 -- 3 Ocak 2024; 15:06:47 >
  • deniz_1903 kullanıcısına yanıt

Kesin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deniz_1903 kullanıcısına yanıt
    S24 ultra da dahil mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adamlar Exynos ile gönderince Snapdragon, Snapdragon ile gönderince Exynos istiyoruz. 😂

• Türkiye'nin Snapdragon isteme lüksü yok. Zaten adamlar fiyatı yerelleştiriyor. Steam gibi Apple gibi direkt $ üzerinden fiyatlandırırsa yedik ayvayı.

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Ultra Snapdragon, diğerleri Exynos.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    8 gen 2 ile 8 gen 3 arasında kayda değer bir farkta yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zamanında Note 10 (6,3 inch) ve Note 10+ (6,8 inch) vardı.
    Keşke S24 Ultra'nın da küçük ekranlı bir versiyonu gelse.
    Sırf tuğla gibi olduğu için almıyorum.
    Düz S23 kullanıyorum ama bu gidişle İphone'a dönebilirim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enon_485 -- 3 Ocak 2024; 09:30:30 >
  • Keşke S24 plus exynos yerine snap gen 3 ile ülkemize gelse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 3 Ocak 2024; 9:34:51 >
  • scientia kullanıcısına yanıt
    Samsung kendi uretimimiz marka olsa daha pahalı olurdu adamlarin bize yaptığı kıyak öyle böyle değil, maalesef çoğu kişi bunun farkinda değil adamlar Avrupa'da iPhone ile kafa kafaya fiyaltla satıyor bazı yerlede daha pahalı hatta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S23 ultradan geçmesi çok maliyetli olmazsa geçmeyi düşünüyorumonun dışında iPhone16 yı beklerim

• scientia kullanıcısına yanıt

Buna sen mi karar veriyorsun? Lüks olduğuna? Kimin isteyip isteyemeceğine?

• gnsnc G kullanıcısına yanıt

Dediğimi anlamamışsın.

• 8 gen 3 beklenen verimlilik ile gelmedi o yüzden umarım samsung exynos ile yüzümüzü güldürür.

• ön sipariş amazonda falan aynı anda başlarmı acaba

• elimde s23 gibi bi kral varken daha 4-5 sene yeni samsung almam

• Ben çok almak istiyorum ancak koseli diye gıcık oldum niye boyoe dikdörtgen yapılmış etrafi oval deil anlamıyorum cok çirkin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.