Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maalesef öyle.

Dizinin senaristi büyük ihtimalle elimde hazır bir kitle var ne yaparsam izlenir modun'a girip senaryoyu öyle yazmız.

Bize veya şahsen bana Behzat Ç yi sevdiren samimiyetti. Ne yazık ki yeni sezonda o samimiyet yerlerde sürünüyor, herkes yapmacık herkes sanki bitse de gitsek modunda.

Behzat Ç veya sevdiğim diğer diziler de açıkçası senaryoyu kurguyu pek önemsemez keyif alıp izlerdim ama dün akşamki bölüm canımı çok sıktı.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Akbabanın çöp kamyonunda giderken Ajan dediği köpeğe rastlaması. Köpeğin peşinden gidip hiç alakası yokken o plakayı alması çok saçmaydı. Köpek ağzıyla plakayı alıp Akbabaya götürse anlardım belki ama köpeğin sadece plakanın yakınındaki bir yere gitmesi sonrasında da Akbabanın plakayı yanına alması olmadı. Behzat Ç nin Tahsin'in telefonunu açması sonrasında Tahsin'in Hayaleti veya Harun'u aramak yerine Akbabayı araması Akbaba'nın da sanki olay yerine 2 dakika mesafe de bekliyorcasına olay yerine gelmesi çok saçmaydı.

Dikkatli izlesem belki bu tarz saçmalıkların sayısı artacak ama cidden dün akşam sıkılarak hatta bazen ileri sararak izledim diziyi.

Yaklaşık 1 saatlik dizi de haftalardır bir konuya odaklanamadan daldan dala zıplıyoruz.

Spoiler,

kuyumcu soygunundaki elemanlardan birinin dayısınındı galiba evine giriliyor adamı yakalayıp silayı buluyorlar ama bu olay bize sonrasında kısa bir özet olarak gösteriliyor.

Evet "çekiç ve gül" konu olarak farklı bir konu olsa da keşke olaylar böyle hızlı yaşanmasa.

• darkeagle66 D kullanıcısına yanıt
    Genel olarak bir geçiştirme var. Hiçbir detay yok. Amirim o kadınla ne ara tanıştı ne oldu da bölümün sonundaki malum şeyi yaşadılar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Seher büyük ihtimalle
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

Gecen sezondan zengin kadinla takilmadan once onla beraberdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok havada yani bahsettiğim şey o. O zengin kadına aileye tam ne oldu mesela. Hiçbir şey tam net değil hep bir geçiştirme var.

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

haklisin kadindan hic haber yok

ates keyfine gore takiliyor hayalet bulamiyor

yukardaki arkadasin dedigi gibi akbabanin plakayi almasi falan ...

• Ateş karakteri dizinin havasını yansıtamıyor kesinlikle. 2 sezondur şimdi oldu olacak diyorum ama o karakter veya oynayan oyuncu olmamış. Bariz bi eksiklik var yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çekiç ve gül hiç olmamış full saçmalık. Eski bölümleri çok iyiydi dizinin hala izliyorum.

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt

ooo Cem Reis

nerde ercument cozer nerde ates

bu bolumde yolda cok vakit kaybettiler bosa izledik

o kadar uzatmaya gerek varmydi

savci telefonlari hem sehere hemde deliye vermis sanirim

atesin annesine ne oldu harbiden?

5.bölümde yol arabayla yol bulma ve navigasyon olayını aşırı uzatmışlar. Dizinin maalesef eski tadı yok. Umarım ilerleyen bölümlerde yanılırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt

bide o adami almaya gittiler hikayesi ne

adam delinin biri zaten

ordaki mesaj neydi

koyu bosaltiyorlar falan dediler?

• 5. bölümde buram buram CGI kokuyordu o şehir dışında kayboldukları sahnelerde. Özellikle bulutlardan belli.

Tümüyle rezalet bir sezon, son 2 bölümdür ekrana bakmadan arkada ses olarak açıyorum bölümün bir kısmını öyle dinliyorum/izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 6 Ocak 2024; 18:31:14 >
  • 1 saatlik bölümlerle geçiştiriyorlar derine inme yok arka planda ne dönüyor söylemek yok. Köy ne alaka o deli kimdi? Köy neden boşaltılıyor? Uzar gider. Ben hiç sevmedim bu sezonu.

• ateş bildiğin Ercüment'in kopyası.

sezon iyi değil ama hiç olmamasından da iyidir

• bu bolum fena degildi

en azindan bazi seyler ortaya cikmis oldu

akbabanin hafizada  

• 120 dakika süren dizileri eleştirip boş 1 saat izletiyorlar bize

• Cok guzel bitti gercekten

simdi kutuda ne vardi diye dusun dur   

• Sezon finali mi oldu şimdi 7. bölüm yoksa 8 geliyor mu? 8. bölüm 25 ocak diye okumuştum bir yerde.

• Rainbow VI kullanıcısına yanıt

bitti.. 8 yok

• amirim belediye seçimini kazanamaz umarım 5 yıl behzat ç siz kalmak istemem

eskiye kıyasla kötü ama ana kadrodan 3 başrol gitti normal

• 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.