Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Behzat Ç çekiç ve gül izledim. Beğendiğim için diziyi baştan izleyeyim dedim ama ilk bölümlerdeki konuşmalar çok farklı. Ankara ağzı pek kullanımıyor. Özellikle Hayalet'in konuşma tarzı çok farklı. Bu durum ne zaman değişiyor, nereye kadar izlemem gerek konuşmaların çekiç ve gül deki gibi olması için?

• crazyM4594 C kullanıcısına yanıt

ilk bölümlerde hayalet çok farklı konuşuyor doğru. 11-12den sonra tamamen düzeliyordu

• https://www.youtube.com/watch?v=UbF9ISVTZ3s&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

• Geliyordu gelmekte olan
    https://www.youtube.com/watch?si=BL27P0btelY_v69Q&v=DViycHFIVEY&feature=youtu.be

• Az kaldı la… geliyor amirim…

https://www.youtube.com/watch?feature=shared&v=DKbbjuei4ME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinar -- 16 Kasım 2023; 13:10:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu son çok güzel hareketlerdeki elemanın oynadığı sezon güzel mi?

• kogmen kullanıcısına yanıt

güzel. oğlan da fazla sırıtmıyor yani izlemeye değer kesinlikle.

• İlk sezon güzeldi de 2.sezonda umarım çok fazla derin meselelere girmezler ilk Behzat Ç. de en sevdiğim şey daha sıradan cinayet hikayeleri de olmalı.

• bürodaki hatun komiser gerçek hayatta amirimin kızıymış

• Hızlı başladı vay vay

• La saçma sapan konuşma la

• Çekiç ve Gülün ilk sezonunu çok beğenerek izledim 2.sezon için çok meraklandım heyecanlandım fakat ilk bölüm itibarıyla sanki bir tık senaryo zorlama ya da aceleye gelmiş gibi geldi.Umarim sadece ilk bölüm için geçerlidir ve toparlanır açılır dizi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 8210 vurgusunun altından ne çıkacak acaba. tahminim 8210 telsiz kodu kullanan biri çıkabilir karşımıza sanki

• Açıkçası yeni sezonun ilk bölümü itibariyle aşırı bir yapaylık hissiyatı aldım. Olmuyor, maya tutmuyor, bir şeyler çok göstere göstere ve zoraki gibi. Mesela Hayalet'in tavırları falan, iyice karikatürize edildi. Bu kadar karikatürize değildi karakterler. Diğerleri de öyle. Hepsi sanki söylemesi gereken sözler varmış, belli kalıba sokulmuş gibi davranıyor.

Eskileri seven seyirciye oynanacak sahneler var. Mesela Memduh - Behzat sahneleri hiçbir sonuca bağlanmadı, zorlamaydı. "Behzat ne amaçlıyordu ve nasıl bitti?" dedirtti bana o sahne.

Küfür konusu da 1. sezondan farksız hala aynı abartılıkta devam ediyor. Hiçbir şekilde düzelme yok. Ekip kafasına göre devam edip de seyirciyi ciddiye almıyor gibi düşündürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 16 Aralık 2023; 2:49:27 >
  • İyi hoş da bu Behzat Ç değil agalar başka bir dizi

• Fulton F kullanıcısına yanıt

2. bölüm itibariyle bu yorumlarım daha da kesinleşti bana göre. Behzat karakterini Polat Alemdar'a çevirmeye kararlı senaristler. Meyhanedeki sohbette bunu apaçık belli ettiler. İnatla karakteri derin devlet meselelerine sokuyorlar. Behzat, Polat Alemdar gibi ülkede dönen oyunları bozmaya niyetli bir kahraman karakter olmadı hiçbir zaman.

Neden seyirciyle inatlaşıyorsunuz? İstemiyoruz kardeşim, böyle bir Behzat karakteri görmek istemiyoruz. Behzat dünya yansın umrunda olmayan kendi dertleriyle ilgilenen, akşam işten eve geldi mi sızan sıradan bir polis memuruydu. Adama derin meselelerle ilgili sözleri söylemek bile yakışmıyor, eğreti duruyor.

• kim o arkadaki ?

burda dizi mi biter yavBehzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) 

• 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.