Şimdi Ara

Bazı oyunlarda ekran gidiyo(crysis2) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Isı iletken macunu kurumuş olabilir. Kendi sürdüğüm arctic silver 5, 2 sene sonra kurumuştu 6600gt ekran kartımda.
  • macunu yeni sürdüm zaten 5 gün önce
  • Benim 6600gt olaydan sonra pek düzelmedi onu da belirteyim. Sen sürmeden nasıldı, kuruluk var mıydı kenarlarda?
  • ortası kurumuştu kenarlar baya sıvıydı ama ortası o kadarda kuru değildi rahatça silebildim
  • Herkes ekran kartı diyorda benzer hatayı bende yaşıyordum farklı oyunlarda.Olay işlemcimin ısınmasıymış.Zaten kasa pek hava alamıyor, normalde de çok yüksek ısıda işlemci.Onu serin tutunca kapanma vs olmuyordu bende.

Birde sen dene bakalım.
  • Bende NH-D14 var yükte en fazla 35 derece oluyor pek zannetmiyorum işlemciden olduğunu.Ayrıca söylemeyi unutmuşum ekranda görüntü gidiyo fakat bilgisayar çalışmaya devam ediyor ve kapanmıyor.Fan da deli gibi çalışıyor.
  • Ben olsam format atardım, eğer sadece Crysis 2'deyse patchlerini indirirdim, sorun yazılımsala benziyor, bilgisayar çalışıyorsa bence bi format atmayı dene
  • formatta attım patchler de yüklü neyapıcam bilmiyorum
  • naptın kardeşim aynen devam mı sorun
  • evet aynen devam
  • yeni kart mı almam gerikiyor şimdi?
  • Senin SAPPHIRE HD 4870 X2 650Watt PSU istiyor ama Senin PSU 580Watt
    Oyun oynarken ekran kartları çok fazla güç tüketir sanarım senin PSU Oyunlarda yetersiz geliyor
  • ama güç 480w ı geçmiyo ve önceden böyle birşey olmuyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioscu

ama güç 480w ı geçmiyo ve önceden böyle birşey olmuyodu.

480 Geçmiyorsa bir sorun yok ama Kartın Sitesinde en az 650 Watt yazıyor Kartın garantisi duruyorsa bir garantiye yolla
    SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E
  • bence o psu 1 süre iadre etmiştir sonra kondansatörleri kurumuştur benim 1000w bile yetmiyor bana baktıracam gitmiş bence kondasatörleri bendekinin.sendekide aynı bence...ps o sistemi calıştırmak için epey zorlamış kendini bir süre
  • quote:

480 Geçmiyorsa bir sorun yok ama Kartın Sitesinde en az 650 Watt yazıyor Kartın garantisi duruyorsa bir garantiye yolla
    SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E

kartı açıp temizlemiştim garantisi gitmişmidir?
    quote:

bence o psu 1 süre iadre etmiştir sonra kondansatörleri kurumuştur benim 1000w bile yetmiyor bana baktıracam gitmiş bence kondasatörleri bendekinin.sendekide aynı bence...ps o sistemi calıştırmak için epey zorlamış kendini bir süre

peki 150-200 tl ye güzel bir psu bulabilirmiyim idarelik çünkü 2012 ve sonu gibi yeni pc toplıyıcam
  • evet evet şimdi anladım NECROCYBER kesinlikle haklısınız windowed mooda oynarken 280 w ı geçmiyo ondan windowed modda oynayabiliyorum.Ama tam ekran a alınca 480 e çıkıyo.Galiba crysis 2 sistemi çok zorladı ve psu kaldıramadı kondasatörleri götürdü.
  • Kasanın çalışıp monitördeki görüntünün gitmesi sorunu bende de var dediğim gibi.Ama oyun seçiyor resmen.Mesela Crysis 2 de birkaç defa oldu, ekran kartı oc yapmıştım geri aldım, problem kalmadı.AoEIII de mesela bazen 5 saat hata vermez oyunu bitirip kaparım, bazen 2. dakika da ekran gider resetlerim.Böyle gariplikler oluyor mu sende de ?
  • bendede crysis2 yüklediğiden beri crysis2 ve bazı oyunlarda dediğin gibi oluyo. Bende windowed modda çalıştırıyordum o oyunları sebebini bilmeden ama işe yarıyordu sonra güç kaynağından olduğunu sağolsun forumdaki arkadaşlar söyledi.Sen de istiyosan oc lu bir şekilde crysis2 yi windowed modda dene sendede işe yarıyabilir ama tam ekrana göre biraz daha az fps oluyo.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.