Şimdi Ara

Bazı oyunlarda ekran gidiyo(crysis2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi oyun oynarken bu son zamanlarda oldu ozellikle crysis 2 de ekrandaki görüntü gidiyo ve fan son devirde çalışmaya başlıyo.Fakat reset atmıyor. Sebebi nedendir? Isınmadandır diye kartı açıp iyice temizledim.Yeni driver ı yükledim (11.7) yinede düzelmedi. Yardımlarınızı Bekliyorum.
    Şimdiden Teşekkürler

Edit:Başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi material8800 -- 28 Temmuz 2011; 21:52:18 >

• çözümünü bilen arkadaş yokmu?
  • Monitorde Sorun olabilir bi modelini yazsana
  • BenQ FP71V
  • Unutmuşum söylemeyi bu hatayı aldığım oyunlarda windowed mode ta çalıştırdığımda aynı hatayı almıyorum.
  • Ne olur yardım edin
  • ekran kartı arızalı
  • tatile gittim geldim crysis 2 yükledim sonra bunlar oldu
  • bunları yaşamış bir arkadaş yokmu?
  • son driverı kur bakalım
  • 11.7 kurulu zaten
  • başka ekran kartıyla dene eski ekran kartları uzun süre kullanılınca mesela gpu üzerinde macunu tuhaf oluyor kuruyormu ne tozlu ise kart cıkar tozunu al komik gibi gelecek ama bu tarz şeyler bile etkikeyebiliyor ...ekran kartı oyundayken sıcaklık ne kadar

edit:temizlediğini belirtmişsin şimdi gördüm gpu üzerindeki macuna bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 28 Temmuz 2011; 21:55:35 >
  • ben yaptım macunlarıda yeniledim 5 derece düşüş oldu ama sorun yine aynı
  • ekran kartı ramleri üzerindeki termal padler ne alemde peki
  • onları yenileymedim ama tozlanmamışlar ve yeni gibi yapışıyorlardı
  • power kaç watt peki 4870x2 çift gpu olduğundan cok güc cektiğini hatırlıyorum...tek gpuyu kapa öyle dene...amd de nasıl oluyor bilmiyorum nvidiada kapatabiliyorduk galiba
  • 580 w ama fan kontrolcümde 480 i geçmiyo zaten geçince arkada mavi ışık yanıyo psu da
    edit:raid te problem vardı bende bios a reset attım ondan olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi material8800 -- 28 Temmuz 2011; 22:03:14 >
  • o psu pek sağlam w vermiyor bir yere kadar yetmişdir psu daha sonra içerisindeki kondansatörler zayıflayınca yetmemeye başlıyor benim başıma cok geldi ondan biliyorum psu muhabettini...anakartın kuzey güney köprü sıcaklıkları nasıl bunlarda etkiler kartın calışmasını
  • onlarada baktım şimdi normal
  • kaç derece
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.