Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
7
Favori
38.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 kısa bölümden oluşan wepisode lardan bahsediyorsunuz sanırım,onları izledim ben bi espirisi yok.2 sezon bitince 3 başlamadan yayınlanan kısa kısa bölümlerdi tabi benim gibi 3.sezon 6. bölümde aklınıza aha bu neymiş deyip çeker ve izlerseniz hiç bir anlamı kalmaz:)1.sezonu bitirip 2.sezona başlayan arkadaşlar 2.sezon 10. bölüm harika bir bölüm tüyleriniz diken diken olacak..neyse bu kadar merak yeter size
  • Bence de episode'lar bi işe yaramaz, 7 aylık uzun dönemde fanları oyalamak için uydurulmuş kısa bölümler. İzlemeyen hiç bişey kaybetmez.
  • hafta sonu cnbc-e izleyeceksiniz
    Bugün izledim 3.sezonun ilk bölümlerini. Harika başladılar. Boomer günden güne daha da güzelleşiyor. (all the Boomer) Umarım bu sezon Chief ile arayı düzeltirler. Gerçi Chief'in çocuğu oldu ama ben bu ikisini birbirine çok yakıştırıyorum.

Battlestar Galactica (2004-2009)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRk ChAos

hafta sonu cnbc-e izleyeceksiniz
    Bugün izledim 3.sezonun ilk bölümlerini. Harika başladılar. Boomer günden güne daha da güzelleşiyor. (all the Boomer) Umarım bu sezon Chief ile arayı düzeltirler. Gerçi Chief'in çocuğu oldu ama ben bu ikisini birbirine çok yakıştırıyorum.

Battlestar Galactica (2004-2009)

bu cümleler bana bi yerden tanıdık geliyor
    ayrıca ilerleyen bölümler hakkında birşey yazarken başına uyarı olması açısından birşeyler yazmanız gerektiğini ne zaman anlayacaksınız

• quote:

Orjinalden alıntı: Tak3down

10 kısa bölümden oluşan wepisode lardan bahsediyorsunuz sanırım,onları izledim ben bi espirisi yok.2 sezon bitince 3 başlamadan yayınlanan kısa kısa bölümlerdi tabi benim gibi 3.sezon 6. bölümde aklınıza aha bu neymiş deyip çeker ve izlerseniz hiç bir anlamı kalmaz:)1.sezonu bitirip 2.sezona başlayan arkadaşlar 2.sezon 10. bölüm harika bir bölüm tüyleriniz diken diken olacak..neyse bu kadar merak yeter size

2. sezonla 3. sezonun arasında olamaz çünkü o episode lar tamamen 3. sezon ile ilgili
  • bugün 1. sezonun son bölümü war acaba haftaya 2. sezonu yayınlarlarmı
  • ya adama yı vurdu bu boomer arkadaşlar şu cd leri bizede verin nasıl bulacaz bu bölümleri. cnbce yi bekle bekle bitmezki. bu saylonlar doğurmayada başladı
  • 2. sezonla 3. sezonun arasında olamaz çünkü o episode lar tamamen 3. sezon ile ilgili

2. Sezon bittiği zaman verilen aradan bahsediyorum ben hocam .O 10 kısa wepisode 3.sezondan alıntılarla arayı soğutmama taktiği:)
  • sezon 2 nin altyazısını bulamadım bi türlü torrentten 10 bölümlük indirdim ama orjinali 20 galiba alt yazı nerden bulabilirim?
  • Yahu bu saylonlar bizden daha insan oldu
  • 2.sezonun ortalarında cylon bacıma yapılanları tasvip edmıom..

Forza cylon
  • kanku aıpdır o adamın aybdıkalrı ii ki öldü o adam ( isim vermiom )

BEn osalm bende .... :D
  • arkadaşlar cnbce ara vermeden yayınlayamaya devam edicekmiş diziyi
    yeni bölüm yeni yılın ilk pazar günü gösterilecek(bu pazar değil)
  • herkese selam
    ben genelde sarajevo(bosna hersek)da yasadigim icin cocuklugumun dizisini yakalama sansi cok az buluyorum.gecenlerde bir muhabbet ortaminda kitlenmis sekilde diziyi seyrederken bir arkadasimin"olum senin gibi bu dizinin manyaklarinin oldugu bir olusum vardir" diyince "acaba varmidir" diye google girince sok oldum.aciksasi teknoloji bilgisayar bana cok uzak ama cevremde benim gibi biri olmamasina ragmen demek yanliz degilmisim galactica konusunda
    merak ettigim bir kac soru var yardimci olursaniz cok sevinirim
    1-amerika da baslayan dizinin oncesi bir filminin yapildigi soyleniyor.bu dizinin bir film versiyonu mu yoksa ayri bir olay mi?
    2-gordugumkadariyla turkiyede fazla ilgi yok.amerikada durum nasil devam ediyormu kacinci sezon ve bolumde
    3-bu sezon olayi nedir?bir sezon kac bolum den olusuyor?
    4-ilerlemis bolumleri seyredenler var.benim zamanimda birde pegasus vardi.o ne oluyor?cikacak mi?
    5-eski apollayi oynuyan tom ilerleyen bolumlerde varmi?
    tesekkurler

• herkese selam
    ben genelde sarajevo(bosna hersek)da yasadigim icin cocuklugumun dizisini yakalama sansi cok az buluyorum.gecenlerde bir muhabbet ortaminda kitlenmis sekilde diziyi seyrederken bir arkadasimin"olum senin gibi bu dizinin manyaklarinin oldugu bir olusum vardir" diyince "acaba varmidir" diye google girince sok oldum.aciksasi teknoloji bilgisayar bana cok uzak ama cevremde benim gibi biri olmamasina ragmen demek yanliz degilmisim galactica konusunda
    1-amerika da baslayan dizinin oncesi bir filminin yapildigi soyleniyor.bu dizinin bir film versiyonu mu yoksa ayri bir olay mi?
    2-gordugumkadariyla turkiyede fazla ilgi yok.amerikada durum nasil devam ediyormu kacinci sezon ve bolumde
    4-ilerlemis bolumleri seyredenler var.benim zamanimda birde pegasus vardi.o ne oluyor?cikacak mi?
    tesekkurler

• 1-film değildi o. ilk başta mini series olarak düşünülmüş dizi. tutunca da sürekli hale getirmişler. cnbc-e 2 bölüm halinde, yaklaşık 4 saatlik mini series'i gösterdi 1. sezona başlamadan
    2-türkiye'de ilgi olmaz mı hiç ya! en çok indirilen, takip edilen dizilerden biri amerika'da 3.sezon devam ediyor. 3.sezon 11.bölüm oynadı en son
    3-bir sezonun kaç bölüm olacağına dair belli bir kriter yok bildigim kadarıyla; ilk sezon 13, ikinci sezon 20 bölümdü, 3.sezon da 20bölüm olacak
    4-pegasus'la ilgili bölüm ikinci sezonda var
    5-eski apollo, şu anda izlediğimiz tom zarek karakteri olarak çıktı zaten karşımıza
  • cok tesekkurler cok makbule gecti.
    tomzareke ben bir kere rastladim ondan sonra hic devam ettimi?
    birde eski muzigi hic kullanilmiyor.hala melodisi hatirimda...
    ustad tum sezonlari alt yazili olarak vcd yada dvd bir yerden satin alma sansi varmi
    en azindan bosnadayken seyrederim
    tekrar tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkayam

herkese selam
    tesekkurler

sorduğun tüm soruların cevabını verebilirim
    1.evet dizinin öncesinde film şeklinde olan iki bölümlük bi miniseri vardı,bildiğim kadarıyla sinemalarda gösterilmedi sadece tv de verildi. Türkiye de bu iki büyük bölüm pilot bölümler adı altında ilk sezon bölümlerinden hemen önce yayınlandı
    2.aslında Türkiyede ilgi çok,özellikle eski versiyon galactica yı hatırlayanlar ve benim gibi eski versiyonu hayal meyal hatırlayanlar yayınlanan bu yeni bölümleri aralıksız takip ediyorlar.ABD de 3. sezon oynatılıyor ancak 11. bölümden sonra kısa bi ara verdiler ve ocak ayının sonunda devam edicek gösterilmeye
    3.sezon olayı şöyle birşey,ABD'de her yeni yayın döneminde dizinin yeni sezonu başlıyor ve tabiki kaldığı yerden devam ediyor olaylar.1. sezon 13 bölüm,2. sezon 21 veya 20 bölüm(sayısı şu aklımda değil) den oluşuyordu. muhtemelen 3. sezonda 20 küsür bölümden oluşacak
    4.evet pegasus 2. sezon bölümlerinin ortalarında çıkacak ama ayrıntılara girmeyeyim
    5.evet eski versiyonda apolloyu oynayan ve bu yeni versiyonda Tom Zarek olarak izlediğimiz kişi ilerleyen bölümlerde ve özellikle 2. sezonun sonları ile 3. sezonda bolca görülecek
    umarım yardımcı olabilmişimdir

• quote:

Orjinalden alıntı: ozkayam

cok tesekkurler cok makbule gecti.
    tomzareke ben bir kere rastladim ondan sonra hic devam ettimi?
    birde eski muzigi hic kullanilmiyor.hala melodisi hatirimda...
    ustad tum sezonlari alt yazili olarak vcd yada dvd bir yerden satin alma sansi varmi
    en azindan bosnadayken seyrederim
    tekrar tesekkurler

arkadaş benden önce davranmış
    eski müziği sadece ikinci sezonun bi bölümünde kısa bi süre çalıyorlar
    ama yeni versiyonun şarkılarıda çok etkileyici
  • ya valla cok mutlu oldum 35 yasinda cocuk gibi mutlu oldum bu cevaplara:)
    sagolun.ben simdiden 2 ve 3.sezon bolumlerini nasil bulur seyrederim derdine dustum
    tekrar tekrar tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.