Şimdi Ara

Başka bir forumdan CRUZE yorumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
124.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten görüntüsü dışında cezbedici bir tarafı yok benim için.
  • aferin size!
  • Tenekemizle mutluyuz
  • bizim aracın motorunu takacaksın cruza güzel satar 1.6 hdi 110 bg
  • Arkadaşlar,işin aslı şu..İnsan içine sindiği aracı kullanmalı.Bende 2007 c4 vardı.Sattım şimdi 2012 yeni civic var.İki araçta farklı zevkli benim için.C4 ü çok kötüleyen vardı,denedim beğendim.Bana göre çok güzel ve hakkı yenen bir araç.Türkiyede bir ön yargı var.Crouze içinde geçerli.Deneme sürüşü yaparın,araştırırsın,içie siniyorsa alırsın.Başka marka sahbi olupta araç kötülemeye gerek yok.Zaten herkeste aynı aaraç olsaydı bu işin zevki olmazdı ki... :)
  • Şu araca en azından 1.3 95lik multijet start stop koysalar,kasa her ne kadar ağır olsa da daha adetli satışlara ulaşabilirdi.
  • Bende 2012 Cruze hb var landirenzo LPG takılı araca gitmeyen diyen kardeslerim LPG ile 200 km hıza ulaştım resmini de ekleyeceğim. Aracı sürmeden konuşmayalım konforu yol tutusunu görüp konusun[simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amin
  • 474 sayfa ana konu
    200 sayfa da alt konular olsa

676 sayfa lık konu/yorum...

Başka forumdan yorumlardan bize ne!!!!

Başka Forumlar/Kulüpler/ Ivırlar/ Zıvırlar vs...............

Onların hepsi buradan çıkma...
    Herşey burada yazıldı/çizildi/paylaşıldı/öğrenildi...
  • birilerinin zoruna gidiyor 40bin liralık arabada bu konfora ulaşmaları. Halbuki unuttuk abi milletimize fiatın lineasının bile çok fazla olduğunuz.
  • Aslında kimsenin zoruna gitmiyor, sadece insanlar merak ediyor, ucuz olduğu için bir yamuğu var mı, sorusunu soruyorlar, en ufak şeyden nem kapıyorlar. Yaptığım araştırmalardan sonra arabanın bir eksiğini göremedim, artıları çok ama çok fazla. Tek problem belki biraz fazla yakması, fakat zaten nispeten uygun fiyata oldukça konforlu ve donanımlı bir araç, doğal olarak kasası da bir miktar ağır, bu kadar artısının yanında biraz fazla yakması kabul edilebilir.

Güvenlik konusunda zaten üstün bir araç, videonun sonunda görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 24 Şubat 2013; 14:42:11 >

• O zaman! "başka forumdan CRUZE yorumları" başlıklı konuya ne gerek var???

"Kendi CRUZE yorumlarım" yeterli gelir(di).....

Aracın 1.4T 140bg lik versiyonu listede var. Üstelik 3 aydır bayide ve satışta.......
  • Fazla araştırma yapılmadan, bilgi sahibi olunmadan açılmış konular ancak "bilgi kirliliği yaratır"
    Bu konuda bilgi kirliliği fazla. Elalemin(anti-cruze'cular) 2010 yılında yazdığı basiretsiz yorumlardan oluşmuş bir durum.

Bu konu araç satışa çıktığından beri var. Merak edilenler, tüm sayfalar içinde mevcut.
    Arabayı almak isteyen üşenmez okur. Fikir sahibi olur....

O! 3 yıl önceki "bilmemne.net" deki yorumların buraya getirilip "garip bir konu" açılması kadar anlamsız bir durum olamaz.

Kişi eğer bu araç ile ilgili merakını gidermek istiyor ise; konuları okur, bulamadığını da sorar...

Ne yakıtmış arkadaş!!!
    1.6 Atmosferik motorların yakıtı hakkında bilgi sahibi olmak için, küçük bir araştırma yapmak bu kadar mı zor???

Herşey konuları içinde yazıyor...
    Araçların teknik değerleri sitelerinde mevcut. Kullanıcı yorumlarıda, uzun dönem kullanıcılarından "konular içinde"...

Görmesini! Anlamasını! bilene...............

• adamlar memurlar.net te cruze'un anasını bellemiş..... orada memur zamlarından, enflasyondan,,, B tipi kadro atamalarından,,, sözleşmeli öğretmen alımlarından,, MEMUR--SEN toplu iş görüşmelerinden,,,,, asgari ücretten bahsediliyor diye zanneden adam ,,,,anticruzecuları bulmuş karşısında...... bir başka forum denen yer memurlar.net........olaya bak.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sizlerin aşırı korumacı Cruze yaklaşımınız çok hatalı, arabayı tanımayan, bilgi almak isteyen insanlar bu tavrınız sonucunda negatif etkilenecektir.

Tavrınız sanki kendi malının çok iyi olduğunu iddia eden, malının hatası olduğu halde bunu kabul etmeyen, sonrada bozuk atan, esnaf tavrına benziyor. Ben konuyu kendim açtığım için, konunun kitlenmesini, çünkü doğru olmayan bilgilerden dolayı insanların yanlış fikre sahip olma durumu olduğunu yöneticilere bildirdim.
  • Sahibi olmadığın bir araç hakkında yanlış bilgi verdiğin ve 3 yıl önceki yorumlara dayanarak açtığın "başka bir konudan cruze yorumları"
    adlı çalışmanın(!) tamamen ortadan kaldırılması gayet doğru bir hareket olmuş.
  • konuyu açan şahıs!! kimse sana gel cruze al demiyor.kendi kendine bişiler yapmaya çalışmışsın ama tutmamış
    sonuna kadar cruzeeeee.tipse tip performanssa performans herşeyi süper. benzin meselesine gelince cruze züğürt arabası değil kardeşim. bu kadar cebinizidüşünüyorsanız gidip ferrari alıp lpg taktırın nokta....
  • Tebrikler böyle devam edin, en iyi araba cruze, başkası yalan. Sayın Burcak, parası olan zaten cruise almaz, gider Mercedes, Bmw, ... arabalara biner. 2.7 Litrelik cipe biner, vergisini, yakıtını takır takır öder. Bu arada kendi kendime ne yapmışım, arabayı ciddi almayı düşündüğüm için, pek çok yerden araştırdım, rahatsız olduğum konuları burada cruze sahiplerinin fikrini almak için vaktiyle paylaştım.

Arabanın vaktiyle sahip olduğu motor, araba ağır olduğu için kurtarmıyor, araba devirsiz ve güçsüz kalıyor. Bu arabayı kötü yapmaz, araba bunlardan dolayı nispeten çok yakıyor, bu da kabul edilebilir, bunun iki katı yakan cipe de binen adam var. (Arabanın şu anki motor seçenekleri zaten oldukça yeterli)

Olaya bu bağlamda baktığımda, yorum yapan kişilerin çoğu da zaten arabanın bu yönlerini eleştirmiş yada memnun kalmamış. Adam araştırmamış, kumar oynamış, araba çok yakınca, motoru biraz zayıf kalınca, o araba o adam için kötü olmuş. Olay bundan ibaret, daha neyin tartışması yapılıyor ? Daha neyi savunuyorsunuz, araba 100km'de 6lt benzin yakıyor da adamlar yok 12 yakıyor mu demiş? Araba 100km sürate 10 saniyede çıkıyor da adamlar 12 mi demiş?

Derdiniz nedir? Cruze mükemmel bir araba söylenenlerin hepsi yalan. İnsanların cruze hakkında vaktiyle yaptıkları kötü yorumları burada paylaşıp, DH cruze sahiplerinden fikir istediğim için özür dilerim, bundan sonra böyle bir konu açarken en iyi yorumları bir araya toplar, öyle açarım konuyu, "Bu cruze süper bir araba" yaparım başlığı da.

• 1 yıl önce açılmış ve başka bir konudan yorumlar, koplaya-yapıştır yapılmış "basiretsiz" bir konu...

Araba alacakmısın? Hayır...
    Arabayı almayı düşünüyormusun? Hayır...

Zaten alınmayacak ise; Cruze kötü araba olsa ne! olmasa ne!

Ayrıca bu 3 yıl önceki memurlar kim? Koskoca konusu varken başka yorumdan/forumdan Bize ne? Ona ne? Kime ne?
    O tarz yorumlar bu konuda da mevcut. Onlara istinaden bir soru sorup merakını gidermek istersin!

Haaa! bak O olur....

Bu arkadaş neden böyle demiş? sorun nedir? diye tartışılır, fikir yürütülür...
    Elalemin forumundaki yorumunun tasası bize mi düştü? -ki onun durumu hakkında yorum yapacağız...
  • Ana konu ve alt konular yaklaşık 600 sayfa...
    Bu araba ile ilgili herşey içinde var. Arabayı almak isteyen üşenmez okur öğrenir.

Aracın yakıt konusuda mevcut, bakım konusuda mevcut, aksesuar konusuda mevcut. Diğer olumlu-olumsuz herşey ana konuda mevcut...

Bir sürü uzun dönem kullanıcısı, gerçek Cruze sahibi yorum yapmış, anlatmış...
    İyiside var, kötüsüde var. Aradan ayıklayıp karar vermek kişiye kalmış.

Okuma yazma var ise, dört işlemde biliniyor ise sorun yok...
    Okuyalım, öğrenelim, hesabımızı yapalım. Alan alsın, almayan başka arabaya yönelsin. "Alt tarafı araba zaten"

"Kulaktan dolma, oradan buradan derleme" bilgilere gerek yok.
    Yüzlerce kullanıcı aracı kullanmış, yorum yapmış, anlatmış. Bir sürü vaktini harcamış, arabasını anlatmış.
    Bizde birazcık vaktimizi harcayarak okuyalım....

Eğer okuduğumuzu anlıyor isek, içinden bir durum çıkarmak ve ona göre davranmak çok kolay.
    Anlamıyor yada anlayamıyor isek, işte o çok fena. Ne desek! ne yapsak! ne anlatsak! boş gelir...

Hep söyledim...
    Tekrar söyleyeyim;

Koskoca Cruze konusu varken, "kime ne! elalemin memurlar netteki 3 yıl önceki yorumundan"

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.