Şimdi Ara

Başına böyle bişey gelen varmi yardimci olabilecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler csb yazip falan sizi uğrastirmisliğim yoktur konuya geciyorum pamuklale buyukcekmece (22.15 b.çekmece den)esenler (00.05 esenlerden) gemlik seyahat edicektim muavinin beni uyandirmayi unutmasi sonucu suan saat 5 den beri 7 oldu karacabeydeyim cagri merkezini aradim 7.35deki araca binip tekrar yolu geri gidebilecegimi soylediler boylece 3 gibi varacagim evime 10-11 civari varicam muavine kizgin falan degilim hata yapilabilir ama bu magdurlugum sonucu muavine degil firmaya yapabilecegim bisey var midir iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pead -- 13 Temmuz 2015; 7:13:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uyumasaydın napak

• Yapacak bir şey yok herhalde. Sonuçta böyle bir hizmet verilmiyor, rica üzerine gönüllü olmuş. Becerememiş orası ayrı.

• Ozele acicaktimda burda daha cok görülür diye actim buralar da liseli kayniyor ben yapabilecegim bişey var midir diye soruyorum

• Derdini seveyim butonu nerede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Yapacak bir şey yok herhalde. Sonuçta böyle bir hizmet verilmiyor, rica üzerine gönüllü olmuş. Becerememiş orası ayrı.

Yok dostum ineceğim yeri falan soyledim ama muavin iyi cocuktu saf biraz ben firmayi kastediyorum

• Firmanin ne sucu var ben onu anlayamadim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Class

Firmanin ne sucu var ben onu anlayamadim?

Dostum inecegim yerde terminal var kontrol etmesi gerekmiyor mu? Benmi yanlis dusunuyorum terminal gorevlisi bakmamalimi yolcu indimi falan diye?

• La adama demezler mi yatmasaydın diye??

• quote:

Orijinalden alıntı: w0s3ra

La adama demezler mi yatmasaydın diye??

Dostum otobusemi binmiyosunuz ben anlamiyorumki bilmedigin yerde sokakda kaldim gece bisey yapilir mi diyorum verilen cevaplara bak

• Pead kullanıcısına yanıt
    Kardes herseyi devletten bekleme onuda sen dusunecektin artik otobuste 50 tane yolcu var adam hangi birini kontrol etsin.Muavine demisin uyandirmamis olabilir insanlik hali unutmustur sonucta oda insan adam uyumadan saatlerce yol gidiyor burda hata sende sikayet edince eline ne gececekAdamlar sana diger otobusle geri gelebilirsin demisler banane kardesim uyumasaydimda diyebilirlerdi.Lutfen bazen karsizdakilerimde insan oldugunu unutmayalim birazda alttan alalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class

Kardes herseyi devletten bekleme onuda sen dusunecektin artik otobuste 50 tane yolcu var adam hangi birini kontrol etsin.Muavine demisin uyandirmamis olabilir insanlik hali unutmustur sonucta oda insan adam uyumadan saatlerce yol gidiyor burda hata sende sikayet edince eline ne gececekAdamlar sana diger otobusle geri gelebilirsin demisler banane kardesim uyumasaydimda diyebilirlerdi.Lutfen bazen karsizdakilerimde insan oldugunu unutmayalim birazda alttan alalim.

Dostum benim derdim muavinle degil inimi binimi kontrol etmek gorevi ama zaten hata yapabilir normal diyorum bu arada geldigim otobuste 10kisiydik azdi zaten ama genede olur hata yapilabilir diyorum benim derdim firma niye kontrol etmedi tek derdim bu

• ADAM 1 DE GİTSEYDİ ATOMU PARÇALIYCAKTI ŞİMDİ 9 SAAT GEÇMİŞ ANNESİ ONU PARÇALIYCAK.

• quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

ADAM 1 DE GİTSEYDİ ATOMU PARÇALIYCAKTI ŞİMDİ 9 SAAT GEÇMİŞ ANNESİ ONU PARÇALIYCAK.

Yok dostum yanliz yasiyorumda işlerim vardi neyse boşver burda duzgun bişey konuşulmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pead

quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

ADAM 1 DE GİTSEYDİ ATOMU PARÇALIYCAKTI ŞİMDİ 9 SAAT GEÇMİŞ ANNESİ ONU PARÇALIYCAK.

Yok dostum yanliz yasiyorumda işlerim vardi neyse boşver burda duzgun bişey konuşulmuyor

Yav bir şey olmaz 9 saat herkesin büyük büyük dertleri var benimde yarın 10 bin ödemem var.Ordan burdan yapıyoz bişiler öğrenciyim birde üniverse için üniyi ben ödüyom.Hem çalışıp hem okuyoz kafam çalışmıyor artık çevremdeki insanlar bana dertsiz geliyor kira. Fatura derken yani bana pek dertmiş gibi gelmedi şikayet etsende bu anca otobüstekilere yansır

• kardes nasil agir bir uykun var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.