Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    birkaç ay önce note 3 telefonuma ücretli başarsoft igo yükledim.bugün telefonumu değiştirdim note 4 aldım.tekrar ücretli igo programı almammı gerekiyor.
  • snowbird kullanıcısına yanıt
    çok teşekür ederim çalıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snowbird kullanıcısına yanıt
    rootlu, yeni haritayı hangi dizine koyuvam bulamadım

• iphone igo primo yer işaretlerini görmek istemiyorum kafa karıştırıyor.yer işaretlerini nasıl kaldırabilirim.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar Garmin nüvi 3590 aldım Abd'den. Başarsoft'un 2014T1 haritasını yükledim. Ayarlar menüsünden dil ile ilgili herşeyi Türkçe yaptım. Buna karşın farkettiğim kadarıyla harita üzerindeki sokak/cadde isimleri Türkçe karakter içermiyor.

Mesela: Dallı sokak yerine Dalli, Koğuş Cd yerine Kogus Cd yazıyor ve öyle arayınca çıkıyor.

Yine Abd'den aldığım eski Nüvi 360'da var olan 2013 Başarsoft haritasında böyle bir sorun yoktu.

Sorun kaynağı nedir ve ne yapmalıyım?

Yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarı ile;
    Başarsoft haritasında arama yaparken joker harflerle yapılıyor. Yani siz Söğüt caddesini ararken Soğüt de yazsanız Sogut de yazsanız her ikisinde Söğüt caddesini size çıkarıyor.
    Bu sebeple cihazın yazılımından kaynaklı bir sorun var gibi geldi bana...

bu dediğimiz bazen geçerli, bazen değil. ornegin, ben migros bulmak için gros yaziyorum ki bulsun, IKEA da İKEA girilmiş, IKEA yazinca çikmiyor, İ harflilerde sorun var, s,ş, u, ü vs sorun yok

Bugün yine aynı sorunu yaşadım. Google'da ve haritada "Kısmet Caddesi" yer aldığı halde ben "Kısmet" diye aratınca hiçbirşey çıkmadı. Ama "Kismet" diye aratınca çıktı. Bari küçük harf ile sokak adı yazmayı engelleseler veya yazılanı otomatik olarak büyük harfle aratabilsek iyi olacak. Bu şekilde Başarsoft / Garmin arasında bariz bir uyumsuzluk var ve sinir bozucu düzeyde!

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    malesef bu sorun yıllardır var. bir ara ingilizce haritalar vardı, sorunsuz, şu an onlar da verilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

iphone igo primo yer işaretlerini görmek istemiyorum kafa karıştırıyor.yer işaretlerini nasıl kaldırabilirim.teşekkürler.

Merhaba.

Ayarlar/Harita Ayarları/Yer İşaretleri(Araç çubuğunu aşağı kaydırarak görebilirsiniz)

Bu menü altından istediklerinizi seçebilir, istediklerinizi kaldırabilirsiniz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • Teşekkürler.
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 7 Kasım 2014; 12:56:09 >
  • selamlar,
    dün ASN ASELSAN NET 3040 navigasyon cihazı aldım..cihaz baya bir kullanışlı güzel fakat bir konuda sinirlerimi bozdu..Kullanıcı ayarlarını değiştiriyorum cihazı açıp kapayınca ayarlarım tekrardan değişiyır..mesela ekran parlaklığını arttırıyorum kapatıp açınca azalmış görüyorum..bu konuda yardımcı olabilir misiniz..
  • Merhaba Necmettin Bey,
    Ben Diyarbakır'da yaşıyorum. Şehir merkezinde epey yol değişiklikleri yapıldı ama harita güncellemelerin hiçbirinde bunları göremiyorum.
    Mümkünse ilgilenir misiniz ?
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonu kullandığınız google hesabı ile yeni telefona da giriş yaptığınızda google play den indirebilmeniz lazım.

• Sakarya Serdivan mah 539 sk kayıtlarda gözükmüyor günceller seniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs37

Sakarya Serdivan mah 539 sk kayıtlarda gözükmüyor günceller seniz sevinirim.

Merhaba.

Yollamış olduğunuz ekran görüntüsüne istinaden(mail) gerekli düzenleme yapılmıştır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • RESİMDE BAHSEDİLEN YOLU EKLEYEBİLİR MİSİNİZ..

ANKARA- AK PARTİ GENEL MERKEZİNİN HEMEN KARŞISINDAKİ YOL.

TŞK.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• quote:

Orijinalden alıntı: martinni

RESİMDE BAHSEDİLEN YOLU EKLEYEBİLİR MİSİNİZ..

ANKARA- AK PARTİ GENEL MERKEZİNİN HEMEN KARŞISINDAKİ YOL.

TŞK.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Merhaba.

Sanırım Google Maps'ten kontrol ettiniz; oradaki harita eski malesef, halen güncellenmedi. Basartrafik.com'dan güncel haritamızı inceleyebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• navigasyon cihazını unuttuğumda maps ten route çizdiriyorum. Benim bu eksikliği yaklaşık 7 8 Ay önceden farketmiştim fakat size iletme şansım olmadı.
    teşekkürler bilgi için. Mapste güncel halini koyarsanız iyi olacağı kanısındayım.
    sahibinden.com ve bir çok ünlü site maps api kullanıyor..
  • Harita ilk yayınlandığında izmir için beğendiğimi yazmıştım ama gezdikçe, çok eksik olduğunu gördüm, umarım yeni versiyonlarda düzelir ve arkadaşlar faydalanır. Ben, garmin üzerinde programın verimli çalışmamasından ötürü ücretsiz Android yazılımlara yöneldim ve naviyi torpidoya kaldırdım.

• Android cihazlarda Güncel basarsoft haritası kullanan programlar hangileri? Basarsoftun kendi programını buldum o da son harita yuklu gelmiyor.
  • Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Sizin iGo'daki yol:

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Asıl olması gereken:
     BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Google Maps'te de yok.

http://goo.gl/xBHBsE

İlgilenirseniz sevinirim. Bir de hız limitleri ile alakalı sıkıntılar var. Şöyle ki;

https://goo.gl/maps/bU1Ua

Bu yolda hız sınırı otomobil için 90 km/h iken sizin programınız sıkıntı çıkartabiliyor. Bazen 110 bazen 50 ye düşüyor.

• istanbul kozyatağında d100 üzerinde bulunan üst geçit kaldırılmıştır..

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.