Şimdi Ara

Ballondoru Kim Alacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Ballondoru Kim Alacak

GOAT

• Lobi sayesinde bedavadan aldığı kaçıncı ballon dor acaba Lewanın hakkını verdiler Sneijderin hakkını verdiler ulan adam 3 kupa aldı CL+Premier+FA hepsinde gol kralı oldu Halanda vermediler 1 aylık maç takvimiyle Dünya Kupasını alana verdiler Ballon doru bu da tıpkı Oscar ödüllerinin değersizleşmesiyle aynı oldu.

Bu Ronaldo vs Messi mevzusu değil yapılan haksızlık ve lobi var burada adam La Liga kazanıyor ballon dor alıyor var mı böyle saçmalık neyseki kariyerleri bittiğinde hangisinin daha iyi ve büyük anılacağı belli bu ismin Arjantinli olmayacağı kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt

ronaldo vs messi mevzusu olmadığı nickinden belli. wc öncesi messi kazanırsa goat deriz diyenlerin, kazandığında hüüüüüğ demesi

yok öyle. hadi sen bir siüüü çek de sancılarından bir kurtul

• maradona'nın doğum gününde, dünya kupası kazandığı için 8. ballon d'or'unu kazanan dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu. titan. sanatçı. efsane, tüm zamanların en güzel insan hikayesi. karşınızda lionel messi.

• wc da yürüye yürüye oynadı kupayı katarlılar hediye etti. pepsi dünyanın en dandik liginde istatistik bile kasamıyor. lobi sayesinde bir kez daha haram başarı elde etti. haalandın hakkıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 31 Ekim 2023; 9:27:21 >
  • herhalde bir 15-20 yıl sonra futbol tarihinin kara lekelerinden biri olarak futbol belgesellerinde hatırlanmaya devam edecek.

• Messi kariyerinin sonunda Ronaldo'yu çok fena ezdi, mahvetti. Hiçbir rekabet bu kadar kesin bir şekilde bitmemişti.

Messi dünya kupasını 35 yaşında muhteşem bir performansla aldı. En büyük rakibi yedek kalıp hüngür hüngür ağladı. Meksika, Polonya, Hollanda, Hırvatistan maçlarında şiir gibiydi. Finalde Fransa'ya 2 gol attı. Paris'te penaltısız 20 gol 21 asist yaptı. Amerika liginde sonuncu takıma kupa aldırdı.

Ronaldo son 2 yıldır öyle bir ezildi ki bu rekabet kesin olarak bitti. Her şey için teşekkürler.

Benim hesaplarıma göre Messi 8 değil 10 ballon dor almalıydı ama o kadarlık da olur. Tek üzüldüğüm kısım 2013'te RİBERY hak ederken Ronaldo aldı.

Ballondoru Kim AlacakTivibu Sporyoutube
    🐐Lionel Messi'nin 8. Ballon d'Or ödülünün ardından yaptığı açıklamalar #HayataEnerjimizVar #BallonDor Tivibu Spor www.tivibuspor.com.tr https://twitter.com/tivibuspor https://www.facebook.com/TivibuSpor https://www.instagram.com/tivibuspor
    https://www.youtube.com/watch?v=Lo3ZC4-ORmg&ab_channel=TivibuSpor

• Lewa'ya ödül vermemek için kırk takla attıklarından beri bu aptal ödülü takip etmiyorum. Halen ciddiye alanların olduğuna şaşırdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt

Nick ne alaka ?? Hadi ikile FB forumuna burda ne işin var??

Tıpkı mağlum parti seçmeni gibisiniz biat ve itaat ediyorsunuz sorgulama sıfır neden bu adam 8 tane ballon dor almış ve kaç tanesini hak etmiş acaba? Adamın yıllardır lobisi var La Liga aldı ballon dor verdiler o kadar ayağa düşmüş bu ödül burdan pay biç 8 değil 88 tane alsın kimin umrunda ??

Boş konuşmayın gerçekleri konuşun ne sancım olcak adam Barçadan sonra sudan çıkmış balığa döndü MLS e gitti sırf tatil yapmak için Bir WC aldı diye Sezonda 3 kupa ve hepsinde gol krallı olan adamı 2.yapmışlar pehh yemişim sizin ödülünüzü.

• Penaldocular ağlıyor. Malum seçmen gibi bik bik ötüyor dış güçler diye.

Ballondoru Kim Alacak 

Ballondoru Kim Alacak

Ballondoru Kim Alacak 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rarels -- 31 Ekim 2023; 21:11:48 >

• 2010 sneijderin hakkı desek

2018 Ronaldonun hakkı desek ki burada kesin emin değilim Modric harikaydı.

Bu sene de Haland olabilirdi desek

messinin kesin olarak bir tane fazlası var. Ronaldonun bir fazla messinin bir az yarı myarı mdan tam 1 saysak yine de

messi 7-6 veya 6-5 şeklinde önde oluyor

Dünya kupası işi çok değiştirdi. Dünya kupası olmasa Ronaldo önde derdim kesin olarak. Kuşkusuz ikisi de bize harika bir 15 sene izletti. Bir daha futbolda böyle iki oyuncu hem de yanı anda gelir mi sanmam.

Messi Ronaldo tartışmaları 2010 gibi başlamıştı ve o zaman bunu tartışanlar artık çoluk çoçuğa karıştı :D

bBu rekabete an ve an tanık olduğum için kendimi şanslı ve mutlu hissediyorum.

Son söz olarak da bunca senenin ardından en iyisinin Benzema olduğunu hepimiz gördük. Teşekkürler Benzema sana her zaman güvendim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68B1DC32C -- 1 Kasım 2023; 3:9:9 >
  • Ballondoru Kim Alacak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.