Şimdi Ara

Balık Oltası Tavsiyesi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sopalı balık oltası almayı düşünüyorum nette bu oltaya denk geldim araştırma yaparken hoşumada gitti olta sizce nasıl iş görür mü?Silstar Promaster FS-6000 Spinning Olta

• yok mu oltadan anlayan balıkçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal_le1981

fotosu bumu ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/silstar-promaster-fs-6000-spinning-olta-makinesi/productDetails.aspx?productId=outburc0594&categoryId=1307056

aynen hocam sadece makineymiş o şimdi set almayı düşünüyorum bunu nasıl ?
    Olta Seti
     Balık Oltası Tavsiyesi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo_king -- 15 Ağustos 2012; 23:33:52 >

• güzel bence!
  • Ben balık tutmayı seviyorum ama bu olta işlerinden pek çakmıyorum nedense
  • valla hocam bende pek anlamam makinadan ama nerde balık tutacağın çok önemli eğer barajda veya gölde tutucaksan (sazan giller) bu balıklar ağır olduğu için misineyi veya kamışı kopartıp kırabilir çünkü balık ağır ve büyük oluyor. alıcağın set en az 20kilo çekebilmiesi lazım ve ona göre sana satıcı tavsiyede bulunur ama eğer denizde tutucaksan bu balıklar ufak olduğu için pek sorun olmaz. en iyisi satıcıya sor.
  • Nerede av yapacaksanız, ne balığı yakayacaksınız, ne şekilde balığı yakalayacaksınız...

Ucuz bir şey ise yeni yeni başlarım diyorsanız alın, pek bir özelliği yoktur sağlam ise iş görür.
  • sağolun arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.