Şimdi Ara

Babam maaş almıyor, abim işten çıkarıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • babamın bir kefillik işinden dolayı 3 yıldır borç ödüyoruz, daha da 2 yıl ödeyeceğiz. babamın maaşı + 200 tl direkt borca gidiyor. abim evi geçindiriyordu onu da işten çıkarmışlar. annem ev hanımı hali de pek iyi değil çalışamaz zaten. abimin bundan sonra ne yapabileceği belli değil herkes işsizken bu ülkede. ben lise 2 öğrencisiyim. dershaneye gidiyorum haftanın 7 günü doluyum. galiba bundan sonra haftasonları dershane yerine hale gidip kasa falan taşıycam. durumumuz çok kötü. şuanda cüzdanımda 20 tl var yol parası vs. derken bu hafta çıkmaz herhalde. ama isteyebileceğim bir yer yok. ne yaparım bilmiyorum. eve aylık -200 tl para giriyor şu anda. sadece benim giderlerim bile bu kadar çokken nasıl geçiniriz bilmiyorum. az çok para bulabilmem için önerileriniz var mı? halde günlük 20 tl falan veriyorlarmış herhalde. başka ne yapabilirim fikri olan

• Interneti nerden buluyon ozaman.kapattir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Interneti nerden buluyon ozaman.kapattir.

abim daha bugün işten çıktı
  • böyle günler gelip geçicidir genç dostum. takma kafana, eğitimini aksatma. baban, abin bir şekilde sana harçlık verir. umarım abin en kısa zamanda iş bulur. sen düşünme böyle konuları, abin baban yeterince düşünüyordur zaten. onların da kafalarındaki tek şey sensin ve eğitimin.
  • İstanbul Bağcılar yakını oturuyosan gel bişiler veriyim idare edersin

• Lise 2de dershaneyemi gidilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SEÇİLMİS KİSİ

İstanbul Bağcılar yakını oturuyosan gel bişiler veriyim idare edersin

çok teşekkür ederim ama birilerinden para almak istemiyorum. böyle en azından kendi paramı çıkarabileceğim bir şey arıyorum. bir arkadaş ucuza çin malı ürün alıp birilerine satabilirsen kâr yapabilirsin dedi işe yarar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thinking Man

quote:

Orijinalden alıntı: SEÇİLMİS KİSİ

İstanbul Bağcılar yakını oturuyosan gel bişiler veriyim idare edersin

çok teşekkür ederim ama birilerinden para almak istemiyorum. böyle en azından kendi paramı çıkarabileceğim bir şey arıyorum. bir arkadaş ucuza çin malı ürün alıp birilerine satabilirsen kâr yapabilirsin dedi işe yarar mı acaba

Boş işler onlar bilgisayar başından kalk esnafı dolaş iş öğren, ticaretide kaparsan kendi işini yaparsın ilerde ama kesinlikle şu bilgisayardan kurtul.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.