Şimdi Ara

Avea internet sorun. lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var . Ben avea kullanıcısıyım.tarifem 500 dkk 5000 sms 2gb internet şeklinde . Fakat internetim hep e çekiyor . aynı tarifeyi kullanan arkadaşımda h çekerken bende sürekli e çekiyor. ne yapmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kutayf1

Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var . Ben avea kullanıcısıyım.tarifem 500 dkk 5000 sms 2gb internet şeklinde . Fakat internetim hep e çekiyor . aynı tarifeyi kullanan arkadaşımda h çekerken bende sürekli e çekiyor. ne yapmalıyım ?

bende aynı tarıfeyı kullanıyorum telefonunuzun ınternet verı ısratıne basılı tutun acılan sayfada ag moduna tıkla muhdemelen otomatıkdedır kaldır yanlızca WCDMA yı ısaretle h ye gecmesı lagazım
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi yaptım . ama şu anda hiç çekmiyor . bu şimdilik dğeiştirdiğim içindir değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutayf1

Hocam dediğinizi yaptım . ama şu anda hiç çekmiyor . bu şimdilik dğeiştirdiğim içindir değil mi ?

bulundugun yerde 3g yokmu olmaz oylesey yıne cekmıyorsa bır telefoncuya goster..
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    3g var fakat bilmiyorum yani olmuyor en iyisi yarın müşteri hizmetlerini arayım . teşekkür ederim
  • Hattının 3g aktifmi ?
  • 360p kullanıcısına yanıt
    Dün müşteri hizmetlerini aradım. 3g aktif değilmiş sonradan yaptılar şimdi sorun çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.