Şimdi Ara

Avansas'ta WD Elements 1 TB 176,87 TL (BKM Express + Avantajix ile 119TL!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
7.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: modern platon

Kalmamış ki.

Kardeş yeniden stoklara gelmiş. Az önce kaptım bir tane. Hala ihtiyacın varsa bakabilirsin.
  • Avantajix soyguncu gibi aidat kesiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşmüyor 40 tl
  • WD stokta var gibi davranıyor ama aslında yok. O nedenle de indirimler çalışmıyor.
  • Arkadaşlar bütün yorumları okuyamadım ama benim bildiğim avantajixten direk site (avansas) üzerinde ödeme yapmalısınız bkm express ile ödeme yaparsanız avantajixten yararlanamazsınız.
  • slckssmz kullanıcısına yanıt
    Bkm Express ile ödememi tamamladım. Avantajix yansımış onay bekliyor.
  • Mac os icin yeniden bicimlendirilmesi gerekir ne demek tam olarak

• Ürünü ekleyip siparişi ödeme kısmında gelen uyarı yukarı aşağıda. Böyle de dandik bir site ki yedi zamanımı ve hevesimi

STOK AŞIMI
    Değerli Müşterimiz,Üzgünüz, Western Digital Elements Taşınabilir Disk 1 TB Usb 3.0 Siyah 2.5"sss için stok bulunmamaktadır.
  • stoktan kalkmıs samsung var stokta
  • Bugün avantajixe bir yazı yazacağım bakalım ne cevap gelecek inşallah dediğiniz gibi bizim lehimize sonuçlanır.

• sepete ekleniyor, stok var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

sepete ekleniyor, stok var.

Olay sepete eklemek değil, ödeme adımında stok yok cevabı geliyor. Boşuna uğraşmasın kimse şimdi.
  • samsungun sıkıntısı ne onu alsak olmazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

Perşembe günü WD 1TB aldım az önce elime ulaştı. Paketleme dışında sorun çıkmadı ama paketlemeye sinirlenmedi değilim. Kutu nun içine koymuşlar kutunun içinde bir oyana bi bu yana oynuyor.Dışına bi koruyu kılıf bile koymamışlar.Gelirken kim bilir ne kadar sallandı çarptı ki bu cihazlar hassas.

Ben satış fiyatında 40 TL bkm ile düştüm bir de BKM Yapı Kredi kartını ilk kez tanımlayıp 75 TL üstü alışveriş yapanlara 15 TL puan yüklüyor onu birleştirdim.

HOCAM BEN BKM Yİ SEÇİYORUM ÖDENECEK TUTAR HALA YÜKSEK 40 TL DÜŞMEDİ NASIL DÜŞÜYO ACABA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

Perşembe günü WD 1TB aldım az önce elime ulaştı. Paketleme dışında sorun çıkmadı ama paketlemeye sinirlenmedi değilim. Kutu nun içine koymuşlar kutunun içinde bir oyana bi bu yana oynuyor.Dışına bi koruyu kılıf bile koymamışlar.Gelirken kim bilir ne kadar sallandı çarptı ki bu cihazlar hassas.

Ben satış fiyatında 40 TL bkm ile düştüm bir de BKM Yapı Kredi kartını ilk kez tanımlayıp 75 TL üstü alışveriş yapanlara 15 TL puan yüklüyor onu birleştirdim.

HOCAM BEN BKM Yİ SEÇİYORUM ÖDENECEK TUTAR HALA YÜKSEK 40 TL DÜŞMEDİ NASIL DÜŞÜYO ACABA ?

Samsungu seçersen düşer, ama wd stokta olmadığından düşmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: metulen

quote:

quote:

yok hocam samsung seçiyorum zaten düşmüyorum ödemenin en sonundayım ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metulen

quote:

quote:

yok hocam samsung seçiyorum zaten düşmüyorum ödemenin en sonundayım ..

Bende düşüyordu ama ben samsung istemediğimden almadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel taktik üye oluncaya kadar stok durumunu gösterme sonrada yok de.
    Yeni üye toplama taktiği. Eeee sen öyle yaparsan bizde temp,fake vs mail ile üye oluruz...
    Üye olmayın ürün yok.
  • almak ısteyenler ıcın tekrar stokta gorunuyor 129 tl ye aldım avantajix ıadesıde olursa 119 tl olacak
  • dün akşam 5-6 hesap açmak zorunda kaldım, ödemeden geri döndüğünüzde bkm kullanılmış diyor, yine alamadım bkmden ziraat kartla alacaktım bkm onay vermedi limit yetersiz diye.. bkm ziraati değerlendirmek için n11den gittim 141 TL ile bişey aldım limit uyarısı vermedi onayladı,

avansas için yanına tansiyon aleti ekleyebilirsiniz hediye birde burger king gibi hediye seçiyorsunuz,
    http://www.avansas.com/campaign/hediye-yagmuru.html
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.