Şimdi Ara

Avansas'ta WD Elements 1 TB 176,87 TL (BKM Express + Avantajix ile 119TL!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
7.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çapsız platformlardan ucuza ürün düşürmeye uğraşmayın abi 10 lira fazla verin içinizin kaynadığı kuruluşlardan alın.
    birde samsung haricilerden uzak durun alacağınız harici hdd nin videolarını bulup içini görmeye çalışın arabirimi usb olan hariciler büyük dert açıyor. bizim hdd sağlam kutunun usb arabirimi bozulduğu için 900 lira verip veri kurtarma yoluna gittik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 30 Ağustos 2014; 16:44:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

çapsız platformlardan ucuza ürün düşürmeye uğraşmayın abi 10 lira fazla verin içinizin kaynadığı kuruluşlardan alın.
    birde samsung haricilerden uzak durun alacağınız harici hdd nin videolarını bulup içini görmeye çalışın arabirimi usb olan hariciler büyük dert açıyor. bizim hdd sağlam kutunun usb arabirimi bozulduğu için 900 lira verip veri kurtarma yoluna gittik.

hepsinin arabirim usb değilmi zaten anlamadım olayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

çapsız platformlardan ucuza ürün düşürmeye uğraşmayın abi 10 lira fazla verin içinizin kaynadığı kuruluşlardan alın.

normalde sata'dan usb'ye adaptör bulunur ama bazı modellerde usb'ye çevirici sürücüye lehimlidir ve adaptör bozulursa sürücü işlevsiz kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

quote:

quote:

normalde sata'dan usb'ye adaptör bulunur ama bazı modellerde usb'ye çevirici sürücüye lehimlidir ve adaptör bozulursa sürücü işlevsiz kalır.

hımm diski kutudan çıkarılabilenler adaptörlü oluyordu değil mi?
    nasıl anlayacağız ki onu alırken? samsung lehimli mesela?

• Daha önceki alışverişlerimde aldım iademi .
     Avansas'ta WD Elements 1 TB 176,87 TL (BKM Express + Avantajix ile 119TL!)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

quote:

quote:

hımm diski kutudan çıkarılabilenler adaptörlü oluyordu değil mi?
    nasıl anlayacağız ki onu alırken? samsung lehimli mesela?

Hocam western ve samsungların yenilerinde içinden çıkarılıp kullanılabilen görmedim, aygıt yöneticisinin gördüğü kod numarasından araştırınca ayrı disk olup olmadığı bulunuyor.Diski çıkaracaksanız kasası iri iomega vs gibilerine bakmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Hocam netten incelemelerine bakın derim, onlar çıkıp çıkmadığını söylüyorlar, hatta bu şekilde iki sene önce Silicon Power diamond t05 almıştım 1tb usb3...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Hocam netten incelemelerine bakın derim, onlar çıkıp çıkmadığını söylüyorlar, hatta bu şekilde iki sene önce Silicon Power diamond t05 almıştım 1tb usb3...

Aynen öyle. Hb ve hizlial da Silicon Power 155 TL civarı satılan modellerde öyle şuan. 900 tl verip veri kurtaran arkadaş aslında işi daha ucuza halledebilirdi. Yeterki diskin mekanik kısmı agır hasar almamış olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 30 Ağustos 2014; 19:24:30 >
  • ürün seri numarasını youtube de aratırsanız ben olmayan hdd görmedim. hepsinin içinin açılış videosu var. bir kaç wd serisine bakdım usb ara birim değil. toshibaların hiç birisi değil. bir kaç seagete modeline bakdım onlarda değil. bu işi samsung çok iyi bişey gibi benimsemiş durumda. onun haricinde pek rastlamadım. samsung almayında geri kalan %20 ihtimal usb dir.
  • Arkadaşlar Avansas'dan dün bir alışveriş gerçekleştirdim. Siparişlerim sayfasında sipariş durumuna istinaden hiçbir bilgi yok. Kargo durumu vs. nasıl öğrenebilirim? Saygılar.
  • Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    kargoyu kendileri hallediyorlar. bugün gelmez ise pazartesi kesin gelir. pzt gelmez ise müşteri hizmetleri yardımcı olur.
    Istanbul ici kendi araclariyla getiriyorlar.istanbul disina kargo ile gonderiyorlar. Haftasonu calismiyorlar,pazartesi gunu kargonuz gelir

• model kodu WDBUZG0010BBK-EESN , içinden sata sürücü çıkıyor mu? bilgi bulamadım.

• axeleon kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Ben Ankara'dan sipariş verdim. Müşteri hizmetlerini aradım ürünün dün kargoya verildiğini fakat kargo takip numarasının sisteme girilmediğini söyledi. Avansas hangi kargo ile gönderim yapıyor acaba? Bugün işim varda ona göre arayıp isimden sorgulama yapsam. Net bir kargo firması var mı çalıştıkları? Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramtrn

Samsungun harddiski hala alınabiliyor, 127 tl ye geliyor bkm+avantajx ile, acaba diyorum bkm maximum kampanyası ile birleşirmi, o zaman 20 tl daha düşer ve 1 tb samsung 2,5 inç HDD 107 TL ye gelir . BKM sayfasına yönlendirilip giriş yaptığınızda geri dönüş yok, yani işlemi iptal ederseniz kampanyadan tekrar yararlanamıyorsunuz benim gibi, bilginize

stok yok diyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramtrn

Samsungun harddiski hala alınabiliyor, 127 tl ye geliyor bkm+avantajx ile, acaba diyorum bkm maximum kampanyası ile birleşirmi, o zaman 20 tl daha düşer ve 1 tb samsung 2,5 inç HDD 107 TL ye gelir . BKM sayfasına yönlendirilip giriş yaptığınızda geri dönüş yok, yani işlemi iptal ederseniz kampanyadan tekrar yararlanamıyorsunuz benim gibi, bilginize

bir kör atış yaptım bakalım şimdi bu şekilde.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    youtubede birsürü videosu var. usb arabirim. bir şey olursa direk çöp.
    Yurtici kargo olmasi lazim,arayip bi sorun bakalim kargo gelmis mi?

• http://www.sanalpazar.com/Seagate-Stbx1500202-25-1.5tb-Expansion-Usb-3.0__isp17163652

ben bunu aldım. belki birilerinin işine yarar. tabii cihazların farkları hakkında teknik bi bilgim yok.
  • Kalmamış ki.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.