Şimdi Ara

Ava Balığa gitmek için uygun araç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Focus'u satarak 2005-2007 arası Forester'a bakabilirsiniz, yakıt için tüp takan çok arkadaş var. Arazi'de şaşırtıcı işler çıkarmanın yanısıra asfalt üzerinde de yol tutuş olarak çok başarılı ve Focus'dan daha konforlu, ferah bir aracınız olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunun gibi bir şeyden bahsediyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-ilk-sahibinden-67-000-km-de-orjinal-2007-subaru-forester-153683775/detay

• Balık arabası= Anadol
  • Lada Niva demeye gelmistim. İsi bilenler soylemis zaten ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niyetiniz ne tam olarak belli değil.. Olta avcılığı mı yapıyorsunuz, zıpkın avcılığı mı yapıyorsunuz? Bot taşıyor musunuz? Dağ, bayır dediğiniz deniz kenarı dediğiniz bölgeler hangi bölgeler? Denizin kıyısına inilebilecek yerlerde çok kasmaya gerek yok ticari yerden yüksek bir şey alın geçin. Deniz kenarı dediğiniz ya sarp kayalıktır arazinin kralı gelse inemezsiniz ya da yerden yüksek bir ticari kafi gelir, hadi düz olsa da çetrefilli yol olsun aklın yolu Niva. O bütçeyle hem konroflu hem başarılı arazi taşıtı bulmak zor. Benim tanıdığım bir çok kişi Niva ile gidiyor avlağa, rahat hem bot çekiyor yeri gelince de avlağa rahat ulaşabiliyor. Bana sorarsanız hiç kasmayın, bir bot alın bağlayın ucuz bir barınağa ya da imkanınız varsa römorkla beraber karaya çekersiniz. Daha masrafsız olur, o kadar arazi sıkıntısına da katlanmak zorunda kalmazsınız. İstediğiniz yere de ulaşırsınız. Yeri gelir avlak bölgesi yağışlı olur, kralı olsa çıkamazsınız oradan. Ama botla böyle bir sıkıntınız olmaz.

• Zipkinla avlaniyorum. Ama ekipte oltacida oluyor. Botum yok ama ileride romorkle cekilen bir fiber kayik yada bot tedarik etmek gibi bir niyetim olabilir. Biliyorsunuz hersey maliyet hesabi ve ekonomik durumla ilgili yoksa gonul neler istiyor.

• Tek alternatif Vitara.

• Hocam bahsettiğiniz yollar sadece off road araçlarının gidebileceği yollar mı ?
    Eğer engebeli koy yolları gibiyse hafif ticari de olur. Özellikle Ford connect hem sağlam hem konforlu hemde az yakitlidir. Elinizdeki aracı satıp full bir connect alıp hem elinizdeki yukseltirsiniz hem geniş bagaji ile arkasına eşyalarınızı koyarsiniz 90-110 ps modellerinden alırsanız arkasına römork takip kayık da cekersiniz. Bu yol en ekonomigi ama sizin gittiğiniz yollar bu araç için de uygun değilse arazi aracı almanizda fayda var.

• Ford ranger 98 model

• O fiyata pek seçenek olmadığı gibi niva mantıklı bir seçenek olarak geliyor. Ya da pickup lara bakmanızı tavsiye ederim
  • Diger bir arkadasin dedigi gibi 2 araca ayri ayri masraf etmektense . Focusunuzu satin ustune bu ayirdiginiz butceyide koyunca fazla yasli olmayan dusuk kilometrede gayet guzel 4x4 pick up alabilirsiniz . Bence en mantikli secenek budur .

• bence de lada niva alin. ayni zamanda ikinci bir hobiniz olur. nivayla ugrasmak cidden cok zevkli
  • Lada Niva mantıklı. Sedan tarzı ise kesinlikle Brodway
  • Ya arkadaşlar Niva diyorsunuz ama ben temizini pek görmüyorum. Çoğu haşat olmuş, leş gibi araçlar.

• Merhaba,
    Aynı ikilemi zamanında bende yaşamıştım. Yaklaşık iki yıl yeni C sınıfı alayım, yanına da Suzuki vitara veya Samurai alıyım, yok olmadı ikinci el D sınıfı alayım, yanına yine küçük bir arazi aracı alayım konu uzadı gitti. Her haftasonu balığa gidecekseniz , konfor namına birşey beklemiyorsanız ve iki aracın temizlenmesi, sigortası, bakımı, ... sizi sıkıntıya sokmayacağını düşünüyorsanız, suzuki vitara, lada niva, vs vs alınabilir. Ben ne yaptım, ayda bir kendimi doğaya attığım ve araçtan arazide konfor beklediğim için gittim ikinci el 4x4 Suzuki 2.0 Grand Vitara otomatik aldım ve elimdeki aracıda sattım. Şimdilik memnunum. Gerek yokmuş ikinci araca.

• toros- broadway

suzuki samuraı

lada nıva

dahıatsu terios

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-dag-kecisi-151039543/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 14 Şubat 2014; 21:55:08 >
  • temiz bulursanız niva.
    eski kasa kangolarda iş görür.buna birde 185/70r14 doblo lastiği atın jip gibi olur.
    böyle bişi alacaksanız kenarda enaz ikibin lira tutun.
  • Tabiki duster.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.