Şimdi Ara

AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
13
Favori
133.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw şu eski driver'i tamamen silip deneyin, ben direkt bu mod sürücüyü kurdum sorunsuz çalışıyor..

bazı arkadaşlar subwoofer gain 15db demiş bu bende 20 db gözüküyor herkeste 20 mi ?
  • bende 15db
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leone_510

yaw şu eski driver'i tamamen silip deneyin, ben direkt bu mod sürücüyü kurdum sorunsuz çalışıyor..

bazı arkadaşlar subwoofer gain 15db demiş bu bende 20 db gözüküyor herkeste 20 mi ?

bende 15db
  • quote:

Orjinalden alıntı: prodigy6

ses kartım live 24 bit 7.1 mod programını kurtukdan sonra basslarda az bi deişme var crystalizer özelliği açıkolunca şuan maximumda tizler daha güzel oldu sanki cam kırılması gibi ama 128 kbps şarkılarda etkisini göstermıyo benım fikrim test ettım 192 kbps üstü şarkılarda daha güzel yanlışım varsa düzeltin gamer almayı düşünüyordum sonmeztolga arkadaşın sayesınde almaktan vazgectım yeni bir kart çıkana kadar almayı düşünmüyorum herkese iyiforumlar

dostum güle güle kullan yeni kartın hayırlı olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: TheMatador2

http://img204.imageshack.us/img204/2813/adszvj7.png

dostum belki sb live! 5.1 için uygun değildir
  •  AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ

bende 20 db, daha iyi heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leone_510

bende 20 db, daha iyi heralde

daha ne olsun
  • Tüh yaw ben dede 15 db.
  • quote:

Orjinalden alıntı: piramit17

Tüh yaw ben dede 15 db.

ya o sanırım subwooferın gücüne göre değişior..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Echo91

quote:

Tüh yaw ben dede 15 db.

Hımm doğru söylüyoosun olabilir. Leone_510'da megaworks var diğer arkadaşlarda genellikle x540 var. Sub'ın durumuna göre kendini ayarlıyor olabilir. Bu arada Leone_510'da farklı sistem kullanıyor olabilir. İkinci elde mega ilanı olduğu için ondan mega kullanıyor dedim. Farklı sistem kullanıyor olabilirde.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Echo91

quote:

Tüh yaw ben dede 15 db.

Hımm doğru söylüyoosun olabilir. Leone_510'da megaworks var diğer arkadaşlarda genellikle x540 var. Sub'ın durumuna göre kendini ayarlıyor olabilir. Bu arada Leone_510'da farklı sistem kullanıyor olabilir. İkinci elde mega ilanı olduğu için ondan mega kullanıyor dedim. Farklı sistem kullanıyor olabilirde.

Bende Altec Lansing kullanıorum 15db şuan x540 la aynı watt ' a denk geldiği için dbsi aynı sanırım..

• bende yeni kart alacaktım,bu modu kurmak için en ucuz hangi kartı almalıyım.yorumlardan anladığım 7.1 de de sound blaster 5.1de de oluyor hangisi daha avantajlı
    TEşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tevfikilkay

bende yeni kart alacaktım,bu modu kurmak için en ucuz hangi kartı almalıyım.yorumlardan anladığım 7.1 de de sound blaster 5.1de de oluyor hangisi daha avantajlı
    TEşekkürler...

sb live! 24 bit 5.1 i hiç denemedim ama ucuz yollu sb live! 24 bit 7.1 ile rahat yaparsın
  • ben kartı ve hoparlörü yenı aldıgım ıçın aradakı farkı pek anlayamadım.( varsa eger ) ama sorunsuz bı sekılde calıstı bende de. Ve arayuzu daha guzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: denny5

ben kartı ve hoparlörü yenı aldıgım ıçın aradakı farkı pek anlayamadım.( varsa eger ) ama sorunsuz bı sekılde calıstı bende de. Ve arayuzu daha guzel

• CREATIve Audigy 2 NX 7.1 CLA External Usb Ses Kartı ile de bu driver kullanılabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaziemir

CREATIve Audigy 2 NX 7.1 CLA External Usb Ses Kartı ile de bu driver kullanılabilir mi?

dostum inan bilmiyorum... istersen bir dene... yapan bir arkadaş var mı yok mu bilmiyorum... bu konu altında ilk defa sen sordun bu soruyu
  • dostum öncelikle paylaşım için teşekkürler güzel bi olay hakkaten winxp de sorunsuz yaptım
    Fakat bikaç sorum var

1 Consol Launcher herkeste sadece entertainment moddamı çalışıyor ??
    2 Update yapmak istedim , kartı yine audigy value olarak gördü.Update yapma şansım yokmu?
    3 Consol Launcher 2,60 versiyonu indirdim fakat yükleyemedim.Başka deneyen varmı.

Tekrar teşekkür ederim........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaavemania -- 20 Ağustos 2008; 13:35:25 >
  • kart az önce elime gecti. direk mod driverini kurdum cd ile ugrasmadım. ses baya değişti ama cook ayar var günlerimi harcicam yine ses cok tiz gedi yaw kulaklarım acıdı. tizleri kıstım baya ama basımı agrıtıyo ses. anlayamadıgım bişy var cozecem. ama basslar süper oldu o port port sesi gecti gümmmm gümmm geldi yerine. konuyu acan ve burda paylaşan arkadaşlara teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.