Şimdi Ara

AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
13
Favori
133.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • driveri yüklerken sadece eski driveri kaldır.media oynatıcı ve diğer creative programlarına dokunmana gerek yoktu.Ondan sonra mod. driverini kurman yeterli.eğer emin olmak istiyorsan bütün driverları kaldır.Sonra cd den ses kartını yükleyip.driverini kaldırıp tekrar mod driveri kur.Ben emin olmak için öle yaptım sonuç olumlu
  • tüh bosa kaldirdik herseyi. hatta C de creative le ilgili ne varsa silmistim
    Ben şimdi dedigin gibi normal driver i geri kurayim.
    Sonra program ekle kaldirdan sadece "sound blaster audigy" i kaldiririm.
    Bide bende 3 kere sormustu ya kaydedilcek yeri secin diye. Sendede öyle bisey cıktımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: taken21

ya yükledim arkadaslar ama nasil yükledim bilmiyom. yüklerken bi dosya belirtti. bunu yüklücek konumu secin diyodu. konum zaten yaziyodu asagida. tamam a basiyom olmuyodu. bende iptal e bastım. 3 kere cıktı bu. sonra yüklendi.
    sesle ilgili yorumumu yapcam ama yanlismi yüklemisim biri söyleyebilirmi. yoksa yeniden kurcamda.

EDIT: Bu yazılımda creative in media oynatıcısı yok. yada ben bulamadim:S
    sadece ayarlari yaptıgımız x-fi konsolu var. herkeste böylemi

evet creative ait özel yazılımlar mevcut değil... sadece 2 adet konsol mevcut
    yükleme işine gelince eski driverların tamamını kaldıracaksın... aygıt yöneticisinden sürücü ayrıntıları bölümünde kaldır diyeceksin... sonra yeni driveri usulünce kuracaksın
    yeni driveri yüklerken bana herhangi birşey sormadı, diğer arkadaşların başına böyle bir durum geldiyse muhakkak yardımcı olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmeztolga -- 19 Ağustos 2008; 12:51:56 >

• saolasın @sonmeztolga
    herseyi sıfırdan kurcam şimdi.
  • quote:

saolasın @sonmeztolga
    herseyi sıfırdan kurcam şimdi.

rica ederim... sorun, sonuç ve görüşlerini burada paylaşırsan memnun olurum...
  • wallah ben kurdum ama pc açılır açılmaz tak donuo.Güvenli moddan kaldırdım ama eski driver'ı kaldırmadığımdan şüpheliyim.Çünkü Eski driver'ı kaldırırken sadece yazılımları kaldırmıştım.Nese Sil baştan şimdi pcde ses drver yok baştan herşeyi kuracam.
  • Şansa bak yaa. Şimdide extracting yaparken. Hata veriyo. Belki setup dosyası bi sekilde hasar görmüs olabilir dedim. Yeniden indirdim. Ve yine aynı hatayi veriyo. Muhtemelen benim pc deki biseyle cakisiyo. Bunun çözümü olmaz gibi

AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ

EDIT: Mucize diye buna derim. bu mesajı yazdıktan sonra hiçbisey yapmadan bidaha deneyim dedim. Hemen oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 19 Ağustos 2008; 13:39:03 >

• Ya ben yaptım ses değişio baya güzel ama bu bass nie böğürüo böle onu anlamadım...
  • Arkadaslar hallettim sonunda. Tüm fonksiyonlari sorunsuz kullanabiliyom.
    Degisimlere gelince. bass lar daha dolgun geldi bana. crossover frequency artık daha gercekci calisiyo. ayrıca tizlerde inanilmaz bir artıs oldu. bozulmada olmuyo. sorunsuz.
    Kesinlikle tavsiye ediyorum. Cok cok memmun kalacaksınız
  • arkadasın verdiği x-fi modu uygulamak için audigy value 7.1 ses kartı almam mı lazım yoksa sound blaster 5.1 e de mi olur ?
  • bende tv kartı var ses çıkışının hangi girişine takmam gerekiyor bunu..bütün çıkışlara taktım ses alamadım..yardımcı olabilecek kimse varmı.
  • quote:

Arkadaslar hallettim sonunda. Tüm fonksiyonlari sorunsuz kullanabiliyom.
    Degisimlere gelince. bass lar daha dolgun geldi bana. crossover frequency artık daha gercekci calisiyo. ayrıca tizlerde inanilmaz bir artıs oldu. bozulmada olmuyo. sorunsuz.

tizler çok sağlam da bass çok dandik geldi eski driverın bassı daha iyiydi. he ayrıca Şu resimdeki bass seçenekleri gibi deil bendeki farklı başka şeler war.Belkiden ondan kaynaklanıo bilmiom.Olmazsa ben eski driver'ı kuracam başka yolu yok bu bassla bişi yapılmaz çok böğürüo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheMatador2

arkadasın verdiği x-fi modu uygulamak için audigy value 7.1 ses kartı almam mı lazım yoksa sound blaster 5.1 e de mi olur ?

kerdeş sen de iki kartta var, eğer olursa farkını yazar mısın gamerle
  • Hea bu arada benm kart Sound Blaster Audigy Value 7.1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Echo91

quote:

tizler çok sağlam da bass çok dandik geldi eski driverın bassı daha iyiydi. he ayrıca Şu resimdeki bass seçenekleri gibi deil bendeki farklı başka şeler war.Belkiden ondan kaynaklanıo bilmiom.Olmazsa ben eski driver'ı kuracam başka yolu yok bu bassla bişi yapılmaz çok böğürüo..

bence ayarlarında bir sorun var!!!! ben x-540 ile kullanıyorum ve sonuç gayet güzel...

• quote:

halledebildiğine sevindim dostum yeni kartın hayırlı olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: sonmeztolga

quote:

quote:

bence ayarlarında bir sorun var!!!! ben x-540 ile kullanıyorum ve sonuç gayet güzel...

Ayarlarım doğru ama dandik bass alıorum . Kullandığım alet Altec Lansing VS3251 5+1 eski driver ile daha sağlam bss alıodum

• Benim makine bu drivrı kurduktan sonra donmaya başlıor ve nedeninde söliim.Kontrol ettim Çok ısınıyor kart.Bu driver greğinden çok çalıştırıyor kartı. ve Bu da risk yaratıyor.Güzel ses alıyım derken kartınızdan olmayın derim...Ama yinede arkadaşa tşkler paylaşımı için...
  • quote:

Benim makine bu drivrı kurduktan sonra donmaya başlıor ve nedeninde söliim.Kontrol ettim Çok ısınıyor kart.Bu driver greğinden çok çalıştırıyor kartı. ve Bu da risk yaratıyor.Güzel ses alıyım derken kartınızdan olmayın derim...Ama yinede arkadaşa tşkler paylaşımı için...

orjinal driverlarını kurduktan sonra tekrar sıcaklık testini yapabilirmisin?

edit: ayrıca tespitin ve yorumun için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmeztolga -- 19 Ağustos 2008; 15:10:06 >
  • Sanki aynı gibi şuan bu biraz daha souk gibi geldi diğerine göre ama çok fark yok arada.En azından artık pc donmuuur:D

Bide bass şuan çok daha kaliteli ama tizler o kadar deil çünkü kristalleştirme yok olsaydı süper olurdu ama yetiyor en az onun kadar var tizleri.Aletimden de kaynaklanıo olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezmer -- 19 Ağustos 2008; 15:31:25 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.