Şimdi Ara

AUDİ A7 Mİ MERCEDES CLS Mİ ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
20.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: playumb

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: ottoman_solider

quote:

quote:

A7 mi o ne yawww yani mercedes cls nin yanina yakisti mi hic....

Ne alaka? Aynı sınıf araç değil mi?

Ayip oluyorrrr.... Gerci @exxcrea arkadasim tam kapak olacak cinsten cevap vermis

Hyundai - Audi kıyasıyla Audi - Mercedes kıyasını bir tutuyorsan hayat sana kapağı takmış farkında değilsin.

Ahahaha

Biz sınıftan bahsediyoruz, siz markadan tutturmuşsunuz aklınız sıra laf ebeliği yapıyorsunuz.

Bence akranlarınız orta okul sınıfındayken, siz okumaya yazmaya ve anlamaya yeni başlamış olmalısınız.

Evet hayat bana herkese bir kapak takmıştır.

Eğer hayat Sizin gibilere Kapak Takmadıysa, İçilmiş bir kenara atılmış, ezilmiş, pejmude bir hal al Gazoz Şişesi gibisinizdir. içini içerler bir kenara çöplüğe atarlar...

Geri dönüşümü de ancak çöplükte başlar...

Ben Hyundai ile Audi yi kıyaslamadım. Kaldı ki aynı sınıf her marka araç kıyaslanabilir.

Eğer Kıyas yapılamayacaksa demek ki Yasemin'in Penceresi'nden at gözlüğü ile bakıyorsunuz demektir.

Artık şu, ön yargı zincirlerini kırın. Çünkü dünya globalleşiyor....

• cls almaya aday biri olarak bilgi amaçlı paylaşım yapan herkese teşekkürler.
    alay eden, aşağlama duygusu içinde olanlarında ıslah olmasını dilerim.
    yok kullanan, yok alan foruma takılmazmış ne saçma ya...
  • ÇıkLa CLS :D
  • Bir tek Audi diyen ben miyim yahu Arka tasarımı çok hoş bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

quote:

quote:

quote:

quote:

A7 mi o ne yawww yani mercedes cls nin yanina yakisti mi hic....

Ne alaka? Aynı sınıf araç değil mi?

Ayip oluyorrrr.... Gerci @exxcrea arkadasim tam kapak olacak cinsten cevap vermis

Hyundai - Audi kıyasıyla Audi - Mercedes kıyasını bir tutuyorsan hayat sana kapağı takmış farkında değilsin.

Ahahaha

Biz sınıftan bahsediyoruz, siz markadan tutturmuşsunuz aklınız sıra laf ebeliği yapıyorsunuz.

Bence akranlarınız orta okul sınıfındayken, siz okumaya yazmaya ve anlamaya yeni başlamış olmalısınız.

Evet hayat bana herkese bir kapak takmıştır.

Eğer hayat Sizin gibilere Kapak Takmadıysa, İçilmiş bir kenara atılmış, ezilmiş, pejmude bir hal al Gazoz Şişesi gibisinizdir. içini içerler bir kenara çöplüğe atarlar...

Geri dönüşümü de ancak çöplükte başlar...

Ben Hyundai ile Audi yi kıyaslamadım. Kaldı ki aynı sınıf her marka araç kıyaslanabilir.

Eğer Kıyas yapılamayacaksa demek ki Yasemin'in Penceresi'nden at gözlüğü ile bakıyorsunuz demektir.

Artık şu, ön yargı zincirlerini kırın. Çünkü dünya globalleşiyor....

hala konusuyor hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

CLS ye bakarken gözlerim yaşarıyor, bu otomobil ise diğerlerine ne diye

Çok güzel gerçekten

AUDİ A7 Mİ MERCEDES CLS Mİ ??

2.nesil CLS ilk çıktığında bunun cepheden bakan fotosu vardı masaüstümü süslüyordu kendileri

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Renk mi arabaya yakışmış, araba mı rengi güzel göstermiş anlayamadım ama otomobil bambaşka..Eğer Megan Fox otomobil olsaydı bu olurdu herhalde.

Lütfen ama lütfen HD izlemenizi rica ediciğim

Bu aracı kırmızı gösteriyor.Normalde araçta kırmızıyı sevmem ama CLS ile bütünleşmiş resmen.Bir de Grisi var o da harika.
    Şu aracı beyaz renk alanların zevkini seviyim.

• CLS çok hoş ama A7 kesinlikle yabana atılacak bir araç değil:

• Bu da karşılatırması:

• Boşver arabaları kafana takma, proje ödevini teslim et

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55631415

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iea96 -- 19 Şubat 2012; 21:58:53 >
  • cls daha albenılı
  • Kirmizi CLS olan video`yu ilk izledigimden beri CLS`ye asigim. Antalya`da cok s1k gormeye basladim ve her gordugumde azimin suyu akiyor resmen.

A7`ye gelince az once eve gelirken arkamdaydi ve sol seritten sakin bir sekilde solladi beni. Aynadan bakarken arac onume gecene kadar A5 oldugunu dusunuyordum. Arkasi haric onden ayirt etmek zor oluyor.

Kesinlikle CLS :)

Edit: Simdi karsilastirma video`sunu izledim. CLS icin max koppel: 370nm dedigi deger Tork mu? Eger oyleyse az degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 19 Şubat 2012; 22:58:13 >
  • CLS'nin tasarımı daha hoş.

A7 daha kupon.

İkiside mükemmel.
  • A7 gercekten beklentilerimin uzerinde bir arac oldu. Ozellikle ic mekan muthis. Ama yine de Audi'nin BMW ve Mercedes seviyesinde oldugunu dusunmuyorum kesinlikle. Bu yuzden CLS. Karsilastirmada 6 Serisi Gran Coupe olsa tabii ki secimim tartismasiz o olurdu.
  • kesinlikle bmw 6 serisi gran coupe ;)
  • CLS.
  • hocam mercedesle audi kıyaslaması yapılmaması gerektiğini düşünüyorum mercedes fersah fersah üstündür clsde mercedesin dış tasarımı en başarılı aracı bile sayılabilir bence 350cgi alırsanızda tadından yenmez kesinlikle cls diyorum

edit: bmw 6 serisini de düşünmenizi öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 20 Şubat 2012; 1:06:53 >
  • yine dante kıvamında cevaplar öncelikli olarak herkez yazmış atmış tutmuş bazıları destek olmak için araçların 1-2 resim ve videolarını koymuş da hiç cls yada a7 süren biri gelipte ya arkadaş şöyle şöyle dememiş..biri yolda gördüm güzel al diyor diğeri cls komili gibi akar gider diyor öncelik olarak audi deki yol tutuşu bir bmw kullanıcı olarak ve mercedes kullanmış biri olarakda söylüyorum hiç bir araçta yok..bunu audi kullanan bilir nitekim bu böyle..fakat audinin süspansiyonları bmw gibi serttir biraz mercedes gibi yolda tereyağının lezzet ikizi gibi akmaz bundan bir önce ki kasa deseydiniz cls bazında tartışmasız cls derdim ki o zamanlarda a7 yoktu a7'i cls'e rakip olarak piyasaya sundular..a7 3.0 TDİ QUATRO cls'i malesef 4'e böler 5'le çarpa..öncelik olarak mercedese nazaran çok daha başarılı bir yol tutuşu var ve daim 4 çeker audiyi her zaman her platformda bir üst çıtaya taşıyor akabinde adamlar boşuna haybeye laf olsun diye şu sloganı koymamışlar ''teknoloji ile bir adım önde''ciddende öyle..çizgi olarakda a7 daha kompakt ve elegance bir yapıya sahip yeni cls mutasyona uğramış çernobil enkazı gibi olumuş..aracın içine binince biraz kasılıyorsunuz işin açıkcası eski cls'e bindiğimde cidden çok keyif almıştım ama yenisi için söyleyemem bunu...a7 daha sportif duruşu vardır aslında almaya karar verdiğinizde ve sürdüğünüzde ne demek istediğimi anlarsınız..MMI S-LİNE bir A7 yolda giderken tt-s'ler gibi açılan ister belli bir km hızdan sonra isterseniz daim olarak da a7'e ayrı bir sükse hava ve sportif bir görünüm sağlıyor..bu durumda zaten her ikisde 200 milyarın üzerinde araçlar her ne kadar mercedes araba ceplerde para sloganını sevsemde bu durumda A7 3.0 TDİ Quatro tavsiye ediyorum..

• bu arada hepimizin yollarda gördüğünde ''ah be kardeşim'' dediğimiz lamborghini motorunuda ''audi'' üretiyor belirteyim..akabinde le mans 24 hours 1.lik'leride vardır eklemek lazım..yeni tt-rs ler gelecek bende bir tane almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.