Şimdi Ara

AUDİ A7 Mİ MERCEDES CLS Mİ ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
0
Favori
20.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • audi A7 yi canlı olarak görme fırsatı buldum,rengi siyahtı.araç resimlerdeki gibi kötü durmuyor kesinlikle.ben bayıldım tasarımına.ama tercihim yine de CLS olur.CLS yi de mercedes galerisinde inceleme fırsatım oldu.hayatımda ilk defa bir aracı incelerken ağzımın sulandığını hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Senin gireceğin sınav SBS,CLS değil karıştırmışsın.

saçmaladığının farkında mısın bilmiyorum sana cevap vermek istiyorum ama o kadar saçma konuştun ki verecek cevap bulamıyorum sana düz giderdim şimdi ama siteden atılırım sende buna değmezsin koçum

şu yorumundan sonra bencede sen SBS çalış dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByZeR0

quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Senin gireceğin sınav SBS,CLS değil karıştırmışsın.

saçmaladığının farkında mısın bilmiyorum sana cevap vermek istiyorum ama o kadar saçma konuştun ki verecek cevap bulamıyorum sana düz giderdim şimdi ama siteden atılırım sende buna değmezsin koçum

şu yorumundan sonra bencede sen SBS çalış dostum.

Ne SBS'si?En fazla 5'e geçmiştir bu çocuk.

• A7 mi o ne yawww yani mercedes cls nin yanina yakisti mi hic....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman_solider

A7 mi o ne yawww yani mercedes cls nin yanina yakisti mi hic....

Ne alaka? Aynı sınıf araç değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

audi a1 le accent era da aynı sınıf ?

ek: sırf muhalefet olmak için yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exxcrea -- 27 Ağustos 2011; 18:41:34 >
  • Audi A7'nin satışları beklenildiği gibi değil en azından CLS'e karşı çok geride. Ben önümüzdeki sene BMW 6 Serisi Gran Coupe'nin CLS'le daha çok rekabet edeceğini düşünüyorum A7 bir coupe-sedan kavramından çok coupe-HB kavramı gibi duruyor tabii aracı beğeniyorum güzel bir tasarımı var ama CLS ben burdayım der gibi duruyor ve tasarımı daha vahşi.
  • quote:

quote:

Ayip oluyorrrr.... Gerci @exxcrea arkadasim tam kapak olacak cinsten cevap vermis
  • cls onden cok guzel duruyor ama genel olarak benim tercihim a7 oldu.
  • CLS ye bakarken gözlerim yaşarıyor, bu otomobil ise diğerlerine ne diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

CLS ye bakarken gözlerim yaşarıyor, bu otomobil ise diğerlerine ne diye

Çok güzel gerçekten

AUDİ A7 Mİ MERCEDES CLS Mİ ??
  • quote:

quote:

quote:

Ayip oluyorrrr.... Gerci @exxcrea arkadasim tam kapak olacak cinsten cevap vermis

Hyundai - Audi kıyasıyla Audi - Mercedes kıyasını bir tutuyorsan hayat sana kapağı takmış farkında değilsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hyundai - Audi kıyasıyla Audi - Mercedes kıyasını bir tutuyorsan hayat sana kapağı takmış farkında değilsin.

Ahahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

quote:

A7 iç mekan kalitesi olarak daha iyi görünüyor ama tasarım olarak CLS'nin eline su dökemez.Ben CLS alırdım.

CLS'in kokpiti deri kaplı ama A7'de deri yok sadece tasarım olarak daha şık gözüküyor A7'nin içi kalite anlamında CLS daha iyi dış tasarım olaraksa CLS fersah fersah üstün kanımca.

CLS'yi çok severim favori araçlarımdandır fakat iç mekanda Audi yapmış hani.
    Dış tasarımda ise A7 özellikle yan arka profilden berbat görünüyor.

O ekran nedir arkadaş ya ne kadar kötü duruyor.Yırtık dondan fırlamış gibi aynen.

Bana göre iç mekanda bile cls çok daha güzel duruyor.CLS her konuda a7 den kat kat üstündür.

Onun sotplarını yerim yer

İçini daha önce görmemişsiniz anlaşılan.O yırtık dondan çıkmış dediğiniz şeye MMI deniyor ve karşılaştırmalarda genelde en iyi bilgi merkezi olarak çıkıyor karşımıza..İçine bir girin tasarımın ne kadar güzel olduğuna özellikle o ekranın çıkış şekline hayran kalırsınız.Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ortada belli olan birşey var A7 iç mekanda kesinlikle çok daha iyi.Görünümü harika.Kalite olarak ise söze gerek yok.Ve Audi her zaman en iyi iç mekanı yapmıştır.Bu yazdığımı çok yerde görebilirsiniz.

Kendi fikirlerimdir lütfen yanlış anlamayın.

Arada çok fiyat farkı var bence.A7 iç tasarım ve kalite olarak CLS'den daha iyi.Ön dış tasarımda da CLS'den çok daha iyi.Ama CLS daha spor duruyor.Ben aradaki fiyat farkı yüzünden A7 alırdım daha şık bir araba.Ama önüme A7 ile CLS koysalar bunun birini al bedava deseler CLS'yi seçerdim tabi ki.CLS genel olarak kesinlikle daha iyi.

Şahsi fikirlerimdir bunlar.Olay bütçeye bakıyor biraz.

Bindim.Nerede ? İstanbul esenyurt dod city yanında ki audi bayisinde.Aynen dediğim gibi yırtık dondan çıkmış gibi duruyor ve hiç hoşuma gitmedi.En iyi bilgi merkezi olması ile kötü görüntüsü arasında bir bağ bulamadım ?? İkisi bambaşka şeyler.Ben görünüşten bahsediyorum işlevinden değil.Dediğim gibi baana göre iç görünüşü cls nin daha iyi.Başkalarının ne yazdığı beni ilgilendirmez.Ben gördüğüme inanırım.Ha malzeme kalitesi olarak audi daha iyi ona lafım yok.ALlah çarpar adamı

Aynen dediğin gibi tamamen zevkler ve renkler meselesi.

Kesinlikle yanlış anlama yok.Herkes kendi fikrini söyleyecek tabi.O senin görüşün , bu benim görüşüm.Saygı duyulmalı.

• CEĞLEĞSEĞ güzel araba ama AĞ7 de yabana atılacak cinsten değil
  • Ben A7 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

quote:

A7 iç mekan kalitesi olarak daha iyi görünüyor ama tasarım olarak CLS'nin eline su dökemez.Ben CLS alırdım.

CLS'in kokpiti deri kaplı ama A7'de deri yok sadece tasarım olarak daha şık gözüküyor A7'nin içi kalite anlamında CLS daha iyi dış tasarım olaraksa CLS fersah fersah üstün kanımca.

CLS'yi çok severim favori araçlarımdandır fakat iç mekanda Audi yapmış hani.
    Dış tasarımda ise A7 özellikle yan arka profilden berbat görünüyor.

O ekran nedir arkadaş ya ne kadar kötü duruyor.Yırtık dondan fırlamış gibi aynen.

Bana göre iç mekanda bile cls çok daha güzel duruyor.CLS her konuda a7 den kat kat üstündür.

Onun sotplarını yerim yer

İçini daha önce görmemişsiniz anlaşılan.O yırtık dondan çıkmış dediğiniz şeye MMI deniyor ve karşılaştırmalarda genelde en iyi bilgi merkezi olarak çıkıyor karşımıza..İçine bir girin tasarımın ne kadar güzel olduğuna özellikle o ekranın çıkış şekline hayran kalırsınız.Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ortada belli olan birşey var A7 iç mekanda kesinlikle çok daha iyi.Görünümü harika.Kalite olarak ise söze gerek yok.Ve Audi her zaman en iyi iç mekanı yapmıştır.Bu yazdığımı çok yerde görebilirsiniz.

Kendi fikirlerimdir lütfen yanlış anlamayın.

Arada çok fiyat farkı var bence.A7 iç tasarım ve kalite olarak CLS'den daha iyi.Ön dış tasarımda da CLS'den çok daha iyi.Ama CLS daha spor duruyor.Ben aradaki fiyat farkı yüzünden A7 alırdım daha şık bir araba.Ama önüme A7 ile CLS koysalar bunun birini al bedava deseler CLS'yi seçerdim tabi ki.CLS genel olarak kesinlikle daha iyi.

Şahsi fikirlerimdir bunlar.Olay bütçeye bakıyor biraz.

Almak istediğim bir araç olduğu için Audi A7'yi kullandım bir arkadaşımın aracıydı ki kendisi 2008 CLS sahibiydi onu satıp A7 aldı. araç dış tasarımda gayet iyi çekici bir araç ama CLS daha iyi dış konuda. iç mekan konusunda kalite olarak CLS daha iyi ama tasarım olarak A7 daha iyi. o MMİ ekranının boyutları gerçekten ama gerçekten çok büyük hatta gereksiz derecede yüksek keşke 6 serisi gibi yüksek yerine geniş yapsalardı. sürerken dikkat dağıtabiliyor,görüş açısını etkileyebiliyor. arka taraf orta derecede iyi A6 ve A8 daha ferah o konuda 1.84 boyum var arka tarafta biraz rahatsız oldum gerçi CLS'in arka tarafta biraz alçak zaten bu araçlar genelde aile kullanımı için olmuyor onun için sorun olacağını sanmıyorum alan kişilerde. yani kısaca CLS daha iyi bir araç ama A7de iyi bir araç. benim için CLS ile A7 arasındaki tercihte A7'ye dönük olan tek ok fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 28 Ağustos 2011; 1:51:43 >

• Bence CLS nin iç tasarımı daha sportif duruyor tamamen kişisel fikrim
  • Renk mi arabaya yakışmış, araba mı rengi güzel göstermiş anlayamadım ama otomobil bambaşka..Eğer Megan Fox otomobil olsaydı bu olurdu herhalde.

Lütfen ama lütfen HD izlemenizi rica ediciğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 28 Ağustos 2011; 2:29:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Renk mi arabaya yakışmış, araba mı rengi güzel göstermiş anlayamadım ama otomobil bambaşka..Eğer Megan Fox otomobil olsaydı bu olurdu herhalde.

Lütfen ama lütfen HD izlemenizi rica ediciğim

Paylaşım için sağol, videoyu HD Kalitesinde izledim ve araca olan sevgim bir kat daha arttı 1:52'de nasılda koltuğa yapışıyor ama Ayrıca dediğin gibi renkle aracın müthiş bir uyumu var

A7'yi de izledim ama o kadar zevk vermedi

Aradaki 20.000€'luk fiyat farkı ise her şeye rağmen biraz fazla sanki, fakat o 20.000€'ya değer bence

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.