Şimdi Ara

Atlantis.net Kullanan varmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
19.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dertli_producer38 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, başvurduktan sonra bağlantı ne kadar sürdü acaba ve kesinti oldu mu hiç veya bağlantı sorunu?
  • Sorun bı defa yaşadım akşam fırtınadan sonra hızda dalgalanma oldu gece boyunca kesildi geldi, sabah aradım öğlen geldiler, alıcıyi başka vericiye bağladılar. Gelen ekip gece boyunca 250 defa kopma olmuş dediler. Bizim bağlı olduğumuz vericinin kabloları kopmuş, alıcıda başka vericiye bağlanma isteği vermiş, ama vericide ip çakışması olmuş sürekli bağlantıdan atmış. Adamlar biz bütün sorunu çözdük ama sizinkini mecbur verici değiştirmek zorunda kaldık dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dertli_producer38 D kullanıcısına yanıt

hız,ping,hava şartları gibi durumlar nasıl ?

• merhaba ben de sizi oturduğunuz yere yakın oturuyorum o yüzden merakımdan soruyorum kullandığınız internet sağlayıcılarından hangisinden memnun kaldınız ve atlantis iyi mi?

• konuyu hortlatıyorum az önce kapıya fiber kablo çektiler her binaya kutu koyuyorlarmış kullanan var mı nasıldır.

Atlantis.net Kullanan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagriozbkr -- 26 Eylül 2022; 21:42:55 >
  • Cagriozbkr C kullanıcısına yanıt

Hangi mahalle semt nere ?

• Second sister kullanıcısına yanıt

esenyurt/yunus emre

• Turknetten geçmek için aradım. Görüştüğüm kişi geçiş almadıklarını mevcut aboneliğimi iptal edip yeni abonelik başvurusu yapmam gerektiğini söyledi. İlginç bir firma

• Konu eski ama Atlantis.net artık kendi alt yapısı ile Esenyurt bazı mahallelerine hizmet veriyor ben kullanıyorum.

50-6Up 99₺

Merhabalar kendi fiber altyapısını kullanıyorsunuz? Genel olarak hizmeti nasıl memnun musunuz?

• mertolix kullanıcısına yanıt

Aradım ertesi gün direk gelip bağladılar.

Kurulum için Modemi satın almak istersen Sadece 500₺ ödüyorsun.

35-50mb paket alırsan 2.4Ghz modem getiriyorlar ve bence gayet yeterli aksiyona gerek yok.

Ama 50mb üstü paket yaptırırsan gene 500₺ ye Wifi5 destekli modem getiriyorlar.

Modem satın almak istemezsen kiralama ücreti 320₺ galiba.

Direk sokaktan evine tek kablo geliyor direk modeme bağlanıyor.

Alt yapıları mevcutsa 1giga kadar verebiliyor tuzlu ama.

Ben şu anlık 50mb-6up paketi kullanıyorum aylık 99₺.

Genel itibari ile hizmetleri güzel şu anlık.

Bu arada telefondan kablosuz test attığımda 49mb-6up sabit stabil gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 8 Ağustos 2022; 16:7:28 >

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Modem satın almak istemezsen modem ücreti ödüyor musun?

Birde kullanırken internette sorun yaşama kullanamama gibi sorunlar oldumu.

Evden çalışan biri olduğum için uzun süreli kesintiler beni ciddi zor durumda bırakır

• mertolix kullanıcısına yanıt

45 Gündür kullanıyorum kopma donma aksama hiç bir şey olmadı.

• Sitelerine baktım 1Gbps tarifesi 240₺ baya uygun gözüküyor denenebilir bence.

• ben 1Gpbs 240 TL ye kullanıyorum. Memnunum AtlantisNet den.

• muratgul07 M kullanıcısına yanıt

Merhaba

Size bir kaç sorum olacak.

Atlantis kendi altyapısını mı kullanıyorsunuz? vede en çok merak ettiğim 1000 upload gerçekten doğru mu?

Birde bu fiyat içinde modem kiralama ücreti dahil mi?

• Lakes kullanıcısına yanıt

Merhaba, evet Atlantisnet in kendi alt yapısını kullanıyorum. Hız testini konuma ekledim, bakınız. 1000 download ve 1000 upload alıyorum sorun yok.

Modem kiralama ücreti almıyorlar, aylık sadece normal paket ücretini ödüyorum.

• muratgul07 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba esenyurdun hangi mahallesindesiniz acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • M0rfiN M kullanıcısına yanıt
    Onu bilmem de Pınar mahallesinde kendi altyapıları var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.