Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 2900XT ve Resmi Test Sonuçları ## (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
6.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bu arada ufak ama önemli bir detayı sizinle paylaşmak istiyorum. Dailytech'in yaptığı testlerde HL2:Ep1 testlerinde 8800 GTS'in skoru düşüktü ve bir sorun vardı. Test aynı sistemle tekrarlanmış ve 8800 GTS 640 MB 119.2 fps almış HL2 testinde yani 2900 XT'yi geçmiş.

## ATi Radeon HD 2900XT ve Resmi Test Sonuçları ##

Dailytech HD 2900 XT testleri

• hd 2900 xt ve x2900xtx piyasaya girmeden hele tr de kimsede olmadıktan sonra yabancı sitelerde yayınlanan test sonuçlarına inanmak saçma..... tr ye gelsin de test ler yapılsın alınan sonuçlar ortaya çıksın anlarız neyin ne oldugunu....
  • sanki ilk resimleri ne göre ufak geldi bu resimler bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperSpace

quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

GTS e fena cakmıs

x2900gibi bi kard, 8900 gibi kartlar çıkacakken ve 8800GTX varken kendini niye GTS ile karşılaştırmış acep :D

XT ler 8900 ve 8800GTX ile karşılaştırılırsa XTX serisine rakip kalmaz biraz Ati tarafını düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xinu -- 25 Nisan 2007; 17:00:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Test Sistemi,

- Anakart: Intel D975XBX2 BadAxe2,
    - İşlemci: Intel Core 2 Extreme QX6700 (4 çekirdekli)
    - Bellek: 2x1GB DDR2-800 MHz

/>

Konu gün içinde detaylandırılacaktır.

6 ay beklediler, çıka çıka bu sonuç mu çıktı?
    Pehh yazık...

• quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

ati yaptımı tam yapar.... görüldügü gibi testlerde 8800gts 640mb yi yemiş bitirmiş....

quote:

hd 2900 xt ve x2900xtx piyasaya girmeden hele tr de kimsede olmadıktan sonra yabancı sitelerde yayınlanan test sonuçlarına inanmak saçma..... tr ye gelsin de test ler yapılsın alınan sonuçlar ortaya çıksın anlarız neyin ne oldugunu....

canın nasıl isterse işine nasıl gelirse

• quote:

Orjinalden alıntı: Qumandan

quote:

ati yaptımı tam yapar.... görüldügü gibi testlerde 8800gts 640mb yi yemiş bitirmiş....

quote:

hd 2900 xt ve x2900xtx piyasaya girmeden hele tr de kimsede olmadıktan sonra yabancı sitelerde yayınlanan test sonuçlarına inanmak saçma..... tr ye gelsin de test ler yapılsın alınan sonuçlar ortaya çıksın anlarız neyin ne oldugunu....

işime nasıl gelirse degil... kartlar piyasaya sürülsün karşılaştırmalı benchmark testlerinin ardı arkası peşpeşe gelir....

• quote:

Dostum aylardır çıkan tüm yalan yanlış testlere inanıp bakın ATI Nvidia yı yedi felan yazıyodun ya; şimdi NVidia lehine testler çıkmaya başlayıncamı bu testlere inanmak saçma oldu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qumandan

quote:

quote:

• sanki kimse işine geldigi gibi yazmıyorda ben mi işime gelmeyince yazıyorum?

nvidia fanatiklerinden başka ne olabilir..... ati karşıtı olanlara bakıyorumda çogunluk 8800gts ve 8800gtx kullanıcısından geliyor.... nvidia fanatiklerinden başka ne beklenebilir.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 25 Nisan 2007; 18:04:08 >
  • Eğer bu cevabın bana ise ben şimdiye kadar bütün konularda objektif oldum, yeri geldiğinde 8800GTX i de kötüledim 8800 Ultra yıda; hemde senden daha fazla. Ama fark şurda; ben her zaman yiğidi öldür hakkını yeme şeklinde yazdım, iyi iş çıkaran kim ise, ister AMD ister Nvidia ister Intel, söylenilmesi ve kabul edilmesi gerekenleri söyledim; sen ise yiğidide öldür hakkınıda ye şeklinde yazdın hep. Tüm forum senin çelişkilerini, taraftarlığını ve yanlış tutumunu biliyor şimdiye kadar görmüş olman üzere.
  • HD 2900XT avrupada ön siparişle 380 Euroya satışa çıkmış.

http://www.sallandautomatisering.nl/?redirect=/content/productinfo.php?pid=34021
  • Arkadaşlar cehaletimi bağışlayın.Bu qadro fx 5500 ne oluyo ki? Bana dört çekirdekli fx 5500 demeyin de son teknoloji ati herhalde 3 yıl öncesinin ekran kartıyla karşılaştırılmaz yaw
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.