Şimdi Ara

ATi Catalyst 9.2 önümüzdeki hafta yayımlanabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 4870x2 kullananara bir sorum olacaki, 4870x2 de crossfire menüsünü bulamıyorum nerden açıp kapıyoruz bu olayı ?
  • 9.2... 9.3 ... bekliyoruz
  • crossfire-x logosunu açıp kapama var ama crossfire kapatmayı görmedim.
  • Artık haber yerine rivayet mi var?
  • sessiz gelen surucuden korkacaksin.18'inde gelirse tek haber bu olacak hadi bakalim surunmez umarim bu da 9.1 gibi.
  • İnşallah sorunsuz, güzel bi driver olur da 8.12 yi değiştiririz.
  • Hiç umudum yok
  • bızım farketmedıgımız ayarlr kısıp performansı arttırmasında.mesela bır konu vardı af calısmıor falan gıbı.acıyorsun ekran kartında oyunda ıslemıyor.bi yerden duymustum.bu sekılde bır surucu olmaz ınsallah.
  • kesin oyunlara yönelik iyileştirme olacak

ilk sırada ise fear 2 olacak
  • birde ATi nin yazılımsal desteği kötü derler adamlar yemeyip içmeyip sürücü çıkarıyor be yaww..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcZaNeT

birde ATi nin yazılımsal desteği kötü derler adamlar yemeyip içmeyip sürücü çıkarıyor be yaww..

Çıkarıyoda noluyo 2 ay boyunca 9.1 i bekledik Crysisde 24 fps den 15 indi(%30)
    Ati yazılım konusunda Nvidia yla aşık atamaz bence....
  • quote:

Orjinalden alıntı: -placebo-

Kartın markası modeli neydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 16 Şubat 2009; 9:40:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: *BlaCkEaGLe*

quote:

Orjinalden alıntı: -placebo-

Kartın markası modeli neydi ?

4850 ydi hocam 9.1 hayal kırıklığına uğrattı beni umarım bunda aradığımı bulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 16 Şubat 2009; 9:46:43 >
  • inş 64bit için avivo video conv. çıkarırlar artık 3 driver dır coming soon yazıyor.
  • bende 3d mark'larda 8.12 den daha yüksek puanlar aldım 9.1'i kurduğum zaman acaba bende bi gariplik mi var. hatta arkadaşımın 4870'iyle de aynı şey oldu
  • Ati sürücüleri için neden bu kadar ön yargılı davranılıyor anlamıyorum. 9.1 sürücüsü kötü bir sürücümü ? Sürücü güncellemesini, fps artışı olmalı diyemi değerlendiriyorsunuz ?
  • quote:

Ati sürücüleri için neden bu kadar ön yargılı davranılıyor anlamıyorum. 9.1 sürücüsü kötü bir sürücümü ? Sürücü güncellemesini, fps artışı olmalı diyemi değerlendiriyorsunuz ?

Evet kötü bir sürücüydü. Crysis Warhead'de görüntü hataları, Trenin üzerine çıkamama (gariptir bu sürücüde bir bölümdeki trenin üzerine çıkamadım, arkasından koşmak zorunda kaldım trenin. Geri eski 8.12'yi yükledim düzeldi) gibi hatalar verdi bende. Peki iyi sürücüsü yokmuydu Ati'nin derseniz vardı. Oda 8.12 sürücüsü gayet güzel bir sürücüydü. Ancak yinede Nvidia kadar performanslı olmuyor malesefAti sürücüleri.

• quote:

Ati sürücüleri için neden bu kadar ön yargılı davranılıyor anlamıyorum. 9.1 sürücüsü kötü bir sürücümü ? Sürücü güncellemesini, fps artışı olmalı diyemi değerlendiriyorsunuz ?

fps artışı olmamalımı peki. olamamlı iseçıkar bi driver senelerce onu kullan

örneğin 4870 de 800 srream işlemci ve 750 mhz çekirdek hızı var bu kartın iyi yazılımlarla oyunlara optimize edilmesi halinde çok başarılı bir iş çıkaracağı aşikar.
  • Fps artışı tabikii iyi ama fps'nin artmaması o sürücüyü kötümü yapar onu anlayamıyorum ben..
  • quote:

gta 4 olmak üzere bazı oyunlarda baya fps düştü(8.12 ye göre)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.