Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar hb den zen5 aldım 16gb 1.6 ghz işlemcili olanı,cihaz elime geçti ama çift sim kart bu modeller tek sim kart değilmiydi benimmi yanlışım var acaba yoksa değişik bir cihazmı gönderdiler bana birde bu telefonun tüm özelliklerine nereden bakıyoruz acaba işlemcisinin nerede yazdığını göremedim yardımcı olurmusunuz
  • elimde 1.6 ghz işlemcili 2 gb ramli ve dual simli olan revizyonu var, 2 aylık, tertemiz sanırsam 4g desteği yok o yüzden elimden çıkarabilirim, ilgilenenler pm atabilir
  • Arkadaşlar bu telefonun çift hatlı olanını pek kimse tercih etmiyormuş aslı var mı? Çift hatlısında sorun filan yok değil mi?
  • Arkadaşlar geçen sali 2 tane 2 gb 1.6 ghz modelinden aldim 2 sindede karsi tarafin sesi kendine geri gitme problemi var acaba yazilimsal mi yoksa direk servisemi gondermem lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende zen5 kullanıyorum. Şarjı hızlı gidiyor diyenler için tele radyoyu yüklediler mi diye sormak isterim. Ben yüklemiştim sonradan farkettim radyo sürekli arka planda çalışıyor ve su gibi şarj yiyor. Radyoyu kaldırmak için ise fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekiyor.Bide ses geri geliyor diyenler için telle konuşurken sesi iki tık aşağı alın o sorunda ortadan kalkar.Bide son olarak eklemek isterim telefonla arada oyun oynarım nette dolanırım 2 gün çok rahat gider şarjı. İki gün sonunda bitsin diye bile uğraşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinanayvaz -- 19 Nisan 2015; 12:41:35 >
  • Bu cihaz için güzel bir ekran koruyucu önerebilcek olan var mı?

Geçen ay yani ilk aldığım zamanlar bi tane en kaliteleisinden dafoni temperli cam aldım az önce kırıldı. Nasıl iş anlamadım? Neyseki ekrana birşey olmadı.

Var mı güzel ekran koruyucu sağlam epey idare etcek?
  • Telefonu bir haftadır kullanıyorum önceki telefonum galaksi ace'ydi eski bir telefon olmasına rağmen hoparlöründen memnundum ama bu telefonun ses çıkışı bana boğuk ve az geldi.
    Sizce ayarımı var yoksa bozuk olablir mi? Sizin böyle bir sikayetiniz oldumu?

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Yeni aldım telefonu 1 hafta oldu bana göre hoparlörü az ses veriyor. @Fatih @Fatih

• maslan7 kullanıcısına yanıt
    Kardeş cpu-z isimli programı google play den indir. Telefonla alakalı bütün veriler orda yazar... @maslan7

• huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Cızırtı o kadar yok ama hafif yollu olduğunu söyleye bilirim. Ses boğuk ve az geldi bana. @huzyin67

• quote:

Orijinalden alıntı: H İBRAHİM

Aynı sorun bende de var. Cızırtı o kadar yok ama hafif yollu olduğunu söyleye bilirim. Ses boğuk ve az geldi bana. @huzyin67

Hoparlör patlamış. Serviste değişti.

• Arkadaşlar 2 gündür telefonum inanılmaz şarj tüketiyor.
    Gece %100 şarjla tüm veri kullanımı ınternet wifi vs kapalı durumda bırakıyorum sabaha %70 şarjla bana merhaba diyor: )
    Yazılımsal bir sorun olabilir mi yada batarya ile ilgili bir problem mi.
    bazen telefonu kendi sarj makinesiyle değilde htc samsung vs telefon sarjlarıyla sarj ettiğim oluyor bunun bir etkisi varmıdır performansında.
  • Merhabalar,
    Şu ürün hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim?Alıp almaöak konusunda kararsız kaldım.Yenilenmiş ürün diyor satıcı.2 yıl Asus Türkiye garantiliymiş.

http://m.n11.com/asus-zenfone-5-akilli-telefon-16gb-yenilenmis-P59649093

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotunBinTuman -- 15 Eylül 2015; 21:51:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iyi akşamlar zenfone 5 2 gb ram 16 gb çift simli lolipop nasıl kurabiliririz

Derleme numarası:Asus_T00J_ww_user_w.ww.40.54.20151120_16
  • arkadaşlar asus zenfone 5 te nfc varmı ? bu vr gözlükler nfc istiiyor galiba.
  • zenfone 5 1 yıl oldu kullanıyorum cihaz iyi sorunsuz çalışıyor memnunum.
  • Bir yıldır kullanıyorum. Gayet memnunum. Bir akıllı telefondan beklentinizi ne kadar karşılasa da, 1.000tl veya fazlası bütçe ile telefon alacaksanız başka alın.

• Merhaba arkadaslar. 2 senedir telefonbende ve bu sure icinde otomatik guncelleme dışında root ve format gibi hicbir sey yapmadim. Sadece clean masterla ara sira temizlik yapiyorum. Son zamanlarda telefonda gozle gorulur yavaslama basladi. Şarjı felaket cabuk bitiyor. En guvenli oneriniz ne olur?

• beyler ekranın sol alt tarafı çalışmıyor başına böyle bi şey gelen var mı whatsappta emojiler açılmıyor mesela

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.