Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r_ome_o

Beyler telefonu biraz önce aldım fakat yanlışlıkla açtım sonra hemen kapattım kullanma klavuzunda açmadan önce şarj etmemiz gerektiği yazıyor bir sıkıntı olur mu ?

Biraz karışık oldu ama kusura bakmayın

Hocam hiç bir sıkıntı olmaz. Yeni pillerde öyle birşey yok istediğiniz zaman şarja takın çıkarın önemli değil batarya ya olumsuz etki etmez merak etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karsıyakalıı

Arkadaşlar s4 mini den zenfone 5 e geçersem pişman olurmuyum

Hocam zenfone 5 çok iyi bir cihaz herhangi bir sorun yaşamazsınız bence geçince ama belki pil konusunda tatmin etmeyebilir. Bu yüzden zenfone 5dense 6 daha mantikli olabilir.

• arkadaslar bir sorum olacakti note 3 de ayni ekrandanda iki pencere acip; whatssup acikken internete bakilabiliyor.Yani ekran ikiye bolunuyor.Onu zenfone da yapabiliyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisher38 -- 24 Aralık 2014; 1:02:24 >
  • AArkadaşlar bugün bende zenfone5 e Geçiş yaptım ama ses çok az çıkıyor sesi arttırmanın bi yolu varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: caglarozkan

AArkadaşlar bugün bende zenfone5 e Geçiş yaptım ama ses çok az çıkıyor sesi arttırmanın bi yolu varmı

Samsumg dan mi gectin.Samsung la bir karsilastirma yapsana kardesim

• 7 saatte 100 şarj bitti acaba telefondaki sıkıntı vardır :((

• samsung galaxy s2 vardı ondan geçiş yaptım. telefon kullanım olarak güzel ama sesi çok az çıkıyor gibi geldi bana nedense. s2 ile aynı anda açtık zenfone5 in sesi duyamıyoruz sanki okadar bastırıyor s2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepunisher38

quote:

Orijinalden alıntı: caglarozkan

AArkadaşlar bugün bende zenfone5 e Geçiş yaptım ama ses çok az çıkıyor sesi arttırmanın bi yolu varmı

Samsumg dan mi gectin.Samsung la bir karsilastirma yapsana kardesim

S4 mini ile kıyaslıyorum;

Kamera olarak Asus az farkla önde gibi.
    Şarj Samsung'un biraz daha fazla gidiyor.
    Ses çıkışı bana göre samsung açık ara önde.
    Oyun perfarmansı için kesinlikle asus önde.
    Ekran parlaklığı düşükteyken samsungunki önde biraz sona alınca aynı gibi.
  • bugün bende zenfone 5 alarak aranıza katıldım

4.4.2 ye nasıl güncellerim adım adım anlatırsanız iyi olur
  • Bazı uygulamalar telefonu uyandırıyor.Menüde guc yonetimi altında guc kullanim grafiği (yanlis hatırlamıyorsam) menu var.orda programlar listeli.programlara tıkladığınızda programın telefonu uyandırıp uyandırmadığını veya kac kez uyandırdığı yazıyor.altta iki tane tik var onlarla bu uyandirilmaya karsi onlem var.kurcalarken dikkatimi çekmişti faydası olabilir belki sizlerede :)

whatsapp ta mesaj gelince anaekran whatsapp simgesi üstünde 1 gibi yeni mesaj ibaresi gelmiyor bende.sadece bildirim çubuğunda ve led isikla anlayabiliyorum.bu bence ufak bi eksiklik.sizde durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 6 Ocak 2015; 20:23:37 >
  • 1 aydır asus z5 kullanıyorum.bazen duvar kağıdı kendiliğinden büyüyor o şekilde sabit kalıyor.ekrandan taşıyor.niye yapar ki bunu?fikri olan veya başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmisiniz lütfen.teli kapatıp açınca düzeliyor.teşekkürler.

• ilk çıktığından beri kullanıyorum sorun yaşamadım memlunum hatta zenfone ailesini bir çatı altında toplamak için fan forumu açtık bilgi paylaşımı yapmak isteyen herkez gelebilir.

FAN forumuna gitmek için tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCiT[35] -- 16 Ocak 2015; 1:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

whatsapp ta mesaj gelince anaekran whatsapp simgesi üstünde 1 gibi yeni mesaj ibaresi gelmiyor bende.sadece bildirim çubuğunda ve led isikla anlayabiliyorum.bu bence ufak bi eksiklik.sizde durum nedir?

Bende de aynı. Onun bir ayarı var mıdır ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 22 Ocak 2015; 1:44:41 >
  • Bu arada, bu telefonda batarya sorunundan çok batarya göstergesi sorunu olduğunu düşünüyorum. Göstergeye göre %100'den %90'a hemen inen batarya, ne hikmetse saatlerce %2-3 dolaylarında duruyor.
  • Kipa İnsertinde Zenfone 5'in özelliklerinde işlemciyi 2ghz yazmış,acaba tipografik bir hata mı yoksa 2ghz olan modeli kendi mi ithal etmiş?

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Bende de aynı. Onun bir ayarı var mıdır ki?

olayı çözdüm.

tam hatırlamıyorum ama ayarlar menülerin içerisnde bi kısımda asus zenui ye yetki veriyorsun bunun için.
    senden izin istiyor whatsapp gibi program uyarıları için.onu aktif etmen gerekiyor.
  • ASUS Zenfone 5 DUAL SIM 8 GB
    A501CG-TR-D-2A536TR

Bu modelinde root yapilir mi?

1.2 ghz hizinda oldugu icin pil performasida iyi oldugunu dusunuyorum.

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Yani bu 2 tik i şarj fazla gitmesin diye işaretlimi bırakalım?tam anlayamadım.

• Zenfon 5'in yeni modeli cikmis, 8gb 1.2 ghz'lik diger ozellikleri ayni bu modelini tercih ettim.

1.2 ghz oldugu icin, pilin daha uzun gidecegini dusundum.

Pil %55 doluluk ile geldi. 3 saat tam kullanimdan sonra %8'e dustu. (oyun oynanmadi)

• Zenfone 5 müzik dinlerken ses bir anda cizirdamaya başladı. Hoparlör mu patladı acaba? Hiç böyle sorun yaşayan var mi? Telefonu kapattım açtım duzelmedi. Root yapılmadı cihaza.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.