Şimdi Ara

asus nvıdıa 750m oyun sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. 2 ay önce asus n550jv aldım. i7, RAM 16 GB, ekran kartı 4 GB nvıdıa geforce gt 750m. pes 2013 yükleyince kasıyor. nvıdıa 750m ekran kartlarında oyunu tanıtman gerekiyormuş, tarattım ama oyunu bulmuyor. bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilirmisiniz? şimdiden teşekkürler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mazlum21292129

merhaba arkadaşlar. 2 ay önce asus n550jv aldım. i7, RAM 16 GB, ekran kartı 4 GB nvıdıa geforce gt 750m. pes 2013 yükleyince kasıyor. nvıdıa 750m ekran kartlarında oyunu tanıtman gerekiyormuş, tarattım ama oyunu bulmuyor. bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilirmisiniz? şimdiden teşekkürler:)

hocam nvidia denetim masasında 3d ayarların yönetilmesi kısmında, özleştirilecek program kısmı var oradan pes seç bakalım olur diye umuyorum.
  • kardeş yaptım onu, hala kasmaya devam ediyor. intel hd 4000 devre dışı bıraktım, sadece nvıdıa'dan kullansın dedim, daha fena kasmaya başladı.sorun ne hala anlayamadım.
  • www.asusservisizmir.com adresinden online destek alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazlum21292129

merhaba arkadaşlar. 2 ay önce asus n550jv aldım. i7, RAM 16 GB, ekran kartı 4 GB nvıdıa geforce gt 750m. pes 2013 yükleyince kasıyor. nvıdıa 750m ekran kartlarında oyunu tanıtman gerekiyormuş, tarattım ama oyunu bulmuyor. bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilirmisiniz? şimdiden teşekkürler:)

Dostum 740m oyun icin değildir bendede aynisi vardi islemci i5 di ama ekran karti aynindi pes13 de kasiyo ekran karti dandik gtx versiyonlu bisi alsaydn keşke gtx860 veya 950 ffilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.