Şimdi Ara

ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.830
Cevap
21
Favori
442.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hurd@cı

Arkadaşlar ekran kartına güncelleme gelmiş Omega (14.12) şeklinde,yükleyen var mı ?

Daha önemlisi hala bu makineyi kullanan var mı

Ben kullanıyorum. Oyun oynamadığım icin bir eksiklikte hissetmiyorum. :) 8 gb ram ve ssd var cihazda. Gayet memnunum. Tek sıkıntı 2. Bataryanında ölmüş olması. Onu da Aliexpress ten alıcam yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim makine de duruyo, ssd ile gayet tatmin ediyor... Yedek batarya almıştım 55 TL ye hiçbir eksiği kalmadı ihtiyaçlarıma bakarsak... Bi ara win8.1 ile kullandım ama ekran parlaklığı sorunu yüzünden geri win7 ve 13.4 amd driver larına döndüm... Anakart yanana dek kullanacağım gibi gözüküyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir dakikanızı ayırıp okursanız sevinirim zira bu sorun beni çıldırtmak üzere :)

Windows 10 nu UEFİ modda kurup kullandım uzunca bir süre. Hatta windowsun yanına Linux Mint ve Ubuntu da kurdum hiç bir sorun yaşamadım. Lakin bir de Manjaro kurmaya çalışınca '' Secure Boot '' un açık olduğu hatasını aldım. Şaşırdım çünkü mint ve ubuntu sorunsuz kurulmuştu. Akabinde windowstan Uefi Bellenim Ayarlarına ulaşmaya çalıştım. Gariptir ki Gelişmiş Başlangıç Ayarlarında olması gereken bu ayarın yerinde yeller esiyor.http://forum.linuxmint.net.tr/index.php?topic=3020.msg19378#msg19378 burada açtığım konuda hem bios hemde diğer fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Bios da UEFİ yi açıp kapatabileceğim bir sekme olmasına rağmen Secure Bootla ilgili bir ayar göremiyorum. '' launch efi shell from filesystem device '' not found hatasını veriyor. Bios en güncel olan 212 sürümü. Windows un UEFİ modda kurulduğunu da hem oluşan hdd bölüntülerinden hemde EasyBCD ile teyit ettim. Hala işin içindne çıkabilmiş değilim. Konuyla ilgili en ufak fikri olan ne olur özelden ya da burdan ulaşsın bana.

• Beyler gta 5 İ deneyeniniz var mı? Ya da Çalışır mı? Ram 8 gb ssd falan var ekran Kartı için ne diyorsunuz ?

• yeni driver'ı deneyen var mı 15.4 beta. Backlight problemi devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

yeni driver'ı deneyen var mı 15.4 beta. Backlight problemi devam ediyor mu?

denedim abi problem devam ediyor. yüklenmiyor.
  • ahmet11murat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, adamlar düzeltmedi gitti şunu.
  • Arkadaslar dun x64jq model pcye formattim ancak hep mavi ekran verip bastan baslatiyor. Driverlari yuklerken sorun yasadim, ondan olabilir mi?

Birde win 7 yukluyorum pcnin kendi windowsu ancak driverlari nasil yukleyebilirim bulan bir program var mi bedava veya asusun sitesinde support kisminda gozuken butun herseyi indirip kurmam mi gerekiyor. Kisa surede cevaplarsaniz sevinirim odev yetistirmem de gerekiyor tam zamaninda bozuldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to_se -- 19 Nisan 2015; 20:19:47 >
    Forumu pek takip etmiyorsunuz galiba :D. Çözümünü yazdım güncel driver yükleniyor çözümü uygulamanız yeterli
  • to_se T kullanıcısına yanıt
    formatı eksik atmış olabilirsin format attığın cd yada usb de sorun vardır. windows 7 kurduysan driver olarak sadece ekran kartı, Atk hotkey ( klavyeden ses ama kapamak için), ses kartı(mikrofon için), kurman yeterli. Ekran kartını atinin sitesinden indiriceksin ( siyah ekran almamak için önceden anlattığım yöntemi uygulaman lazım)
    Çalışır aga. Tecnopat forumundan bi eleman gt630 ile oynarken video paylaşmış.

Bizim kart da gt630 ile denk sayılır. Şöyle de bişey var GTA serisi Nvidia'ya çalışıyor diye biliyorum. Yani gt630 burada daha önde olabilir.
  • gta 5 herhangi bi ek patch uygulamadan 800x600 çözünürlükte akıcı oynanıyor bilginize

• Stranger in the Night kullanıcısına yanıt
    1024x600 de nasıl oluyor??

800x600 çok düşük olur yahu.
  • 1280*720de de gayet iyi denedim

• Stranger in the Night kullanıcısına yanıt
    iyi o zmn 60 cigolayt indirim festivali başlasın.
  • 5 senelik makine ama helal olsun valla asus forever

• Arkadaşlar benim makinenin şarj adaptörü can çekişiyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
  • witcher91 W kullanıcısına yanıt
    Eğlence başlasın o zaman. Aman sabahlar olmasın.
    bu arada gta 5 için driver, yardımcı program ya da yardımcı herhangi bir tavsiye verecek varsa yazarsa sevinirim.
  • _gambit_ _ kullanıcısına yanıt
    abi bazen dikkat etmiyoruz gözden kaçıyor. çözümü tekrar yazar mısın? aradım bulamadım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger in the Night

1280*720de de gayet iyi denedim

Bende oyunun başlangıcında daha soygun bölümünün başında donuyor ve atıyor oyundan..
    Ekran kartımı yıllardır güncellemedim onunla alakalı olabilir mi?
    Güncel ekran kartı sürücüsünün linkini paylaşabilir misiniz arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.