Şimdi Ara

Asus M5A99X evo r2.0 mi m5A99FX Pro R.2.0 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , başlıktanda belirttiğim gibi iki anakart arasında kaldım , M5A99X evo r2.0 mi m5A99FX Pro R.2.0 , evo almayı düşünüyorum çünkü cf yapmayı düşünmüyorum. OC benim için önemli , oc yapacağım. İşlemci olarak şu an FX-6300 kullanıyorum. Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 12 Şubat 2015; 15:51:11 >

• Pro daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

Pro daha iyidir

Oc performansı çok farkeder mi_?
  • Hayir cok farketmez evoda 4.6 ise digerinde 4.8 gibi degerler alirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

Merhaba arkadaşlar , başlıktanda belirttiğim gibi iki anakart arasında kaldım , M5A99X evo r2.0 mi m5A99FX Pro R.2.0 , evo almayı düşünüyorum çünkü cf yapmayı düşünmüyorum. OC benim için önemli , oc yapacağım. İşlemci olarak şu an FX-6300 kullanıyorum. Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

o işlemciye o anakart çok fazla al bir MSI 970 Gaming bak keyfine hem de amd chipsetinde en güncel anakartların başında geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Şubat 2015; 16:15:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

Merhaba arkadaşlar , başlıktanda belirttiğim gibi iki anakart arasında kaldım , M5A99X evo r2.0 mi m5A99FX Pro R.2.0 , evo almayı düşünüyorum çünkü cf yapmayı düşünmüyorum. OC benim için önemli , oc yapacağım. İşlemci olarak şu an FX-6300 kullanıyorum. Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

o işlemciye o anakart çok fazla al bir MSI 970 Gaming bak keyfine hem de amd chipsetinde en güncel anakartların başında geliyor.

970 var zaten şu an . Oc olmuyor doğru düzgün.

• ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Anakartlarımız aynı merak ettiğim birşey var hiç usb 3.0 bağlantılarında sorun yaşıyormusun özellikle ön panelde çok sorun yaşıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Anakartlarımız aynı merak ettiğim birşey var hiç usb 3.0 bağlantılarında sorun yaşıyormusun özellikle ön panelde çok sorun yaşıyorum ben.

Anakartı değiştirdim hocam ama usb ile ilgili bir sorun hatırlamıyorum.
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Peki cevap için teşekkürler.
  • fx pro hem malzeme kalitesi hem cf sli işleri için..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.