Şimdi Ara

*** ASUS Eee PC 1215B Netbook (AMD) PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
4
Favori
27.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD's C-50 APU ve AMD Radeon HD 6250 ekran kartı, 320 GB sabit diski, 2 GB DDR3 RAM ile yaptığım stardart ekran kartı driveri ile yine windows 7 starter 32 bit ile alınan ;

3Dmark 2006 degeri aşağıdaki gibidir.

*** ASUS Eee PC 1215B Netbook (AMD) PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ ***

*** ASUS Eee PC 1215B Netbook (AMD) PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ ***

• Asus 1215N vs 1215B. Which 12 inch EEE PC should I choose? (Hangi 12 inç eee pc'yi seçmeliyim ? )

http://www.netbooklive.com/asus-1215n-vs-1215b-which-12-inch-eee-pc-should-i-choose-10058/

sorusuna bu sitede 1215B cevabı verilmiş karşılaştırdıgı cpu bu konuda E^350 işlemci. C50 işlemcili modellerinde kendi içinde farklı avantajları var aslında , sonuçta full HD film izlemede sorun olmadıgından , kişisel olarak da netbookta oyun oynayacağımı pek düşünmediğimden aralarında 3D olarak aşırı fark olmasada , batarya kullanımı benim için ön plana çıktı :) nasıl derseniz. 1215B , E^350 işlemcili 1215N'e oranla 35-45 dakika arası daha fazla batarya kullanımı sunuyor incelemeden de görüldüğü üzere , E350 işlemci 18 watt enerji tüketirken , C50 işlemciler 9 watt enerji tüketiyorlar , keza bu ekran kartında da muhakkak daha düşük olacaktır ve dolayısla Asus 1215N mdeline göre rahatlıkla 1 saatden fazla batarya kullanımı , 1215B E350 modeline göre de yine 35-40 dakika arası fazla batarya kullanımı sunacaktır.

Fiyat performans olarak da kıyaslama yapınca kişisel olarak muadili benzer ürünlerin şuan 1050 -1100 TL (HP DMz1 [3200] vb.. ) arası satıldıgını düşünürsek E350 işlemcili modeller piyasaya girdiğinde fiyat olarak aşağı yukarı bu seviyelerde olacaktır. Yaklaşık olarak N550 atom işlemcilerle yakın puan C50 Amd işlemciler günlük kullanım içinde gayet yeterli oldugu için , keza 1080p mkv film izleme , hdmi çıkışının TV'ye 1920 X 1080 görüntüyü rahatlıkla aktarması vs... de düşününce benim için C50 işlemcili modeli almak daha mantıklı geldi. Kaldıki şuan yukarda yaptıgım hesaplara göre alırsanız tam bir fiyat performans canavarı oluyor. Fiyatlar 800 Tl civarı iken bile alınsa yine fiyat performans ürünü olacaktır. Asus'dan bahsediyoruz sonuçta. Burda Acer vb... markaların ürünlerini örnek fiyat olarakta sunmazsanız iyi olur. Marka değeri denilen birşeyde var...

C-50 işlemcili modelin batarya ömrüne bakılırsa ne demek istediğim anlaşılır , 12.1 inç netbook için degerler çok yüksek çıkıyor :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 3 Kasım 2011; 14:58:03 >

• Hepsiburada'da dolar kuru yeniden düşmüş görünüyor , malasef şuan gümüş renk seçenegi kalmamış sadece siyah alınabiliyor , düşünen varsa elini çabuk tutsun. Siyahda yakında biter ;

üye girişi yaptıgınızda büyük olasılık sizede % 7 indirim sunacaklardır şuanki fiyat :

http://www.hepsiburada.com/Liste/asus-eeepc-1215b-amd-c50-1ghz-2gb-320gb-121-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd761010&categoryId=108495&SKU=BD761010-S

• quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

Asus 1215N vs 1215B. Which 12 inch EEE PC should I choose? (Hangi 12 inç eee pc'yi seçmeliyim ? )

http://www.netbooklive.com/asus-1215n-vs-1215b-which-12-inch-eee-pc-should-i-choose-10058/

Fiyat performans olarak da kıyaslama yapınca kişisel olarak muadili benzer ürünlerin şuan 1050 -1100 TL (HP DMz1 [3200] vb.. ) arası satıldıgını düşünürsek E350 işlemcili modeller piyasaya girdiğinde fiyat olarak aşağı yukarı bu seviyelerde olacaktır. Yaklaşık olarak N550 atom işlemcilerle yakın puan C50 Amd işlemciler günlük kullanım içinde gayet yeterli oldugu için , keza 1080p mkv film izleme , hdmi çıkışının TV'ye 1920 X 1080 görüntüyü rahatlıkla aktarması vs... de düşününce benim için C50 işlemcili modeli almak daha mantıklı geldi. Kaldıki şuan yukarda yaptıgım hesaplara göre alırsanız tam bir fiyat performans canavarı oluyor. Fiyatlar 800 Tl civarı iken bile alınsa yine fiyat performans ürünü olacaktır. Asus'dan bahsediyoruz sonuçta. Burda Acer vb... markaların ürünlerini örnek fiyat olarakta sunmazsanız iyi olur. Marka değeri denilen birşeyde var...

http://resim.donanimhaber.com/m_54143827/tm.htm

Sunarsak çok iyi olur bilakis. Daha güçlü bir işlemci ve IGP var mesela. Fakat çözünürlükten kaybediyor. 520 liraya 10 taksitle aldığını hesaba katarsak, sizin aldığınız ürünün yanında bedava. Marka değeri size hiçbir şey sunmaz. Servis deseniz, iki markanın da servisleri birbirinden berbat olabiliyor, sayısız örneği var. Demek ki Asus'un marka değerinin bir önemi yokmuş :) Asus N10Jc gibi zamanının ötesinde bir netbooku kullandım uzun süre, nefisti gerçekten. Şimdi de Acer 3820TG ultra taşınabilir notebook kullanıyorum. Asus kendi sınıfında rakipsizdi, bu da rakipsiz. İkisi de kaliteli cihazlar. Paraya bakıyor bu işler, marka değerine değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

Asus 1215N vs 1215B. Which 12 inch EEE PC should I choose? (Hangi 12 inç eee pc'yi seçmeliyim ? )

http://resim.donanimhaber.com/m_54143827/tm.htm

Sunarsak çok iyi olur bilakis. Daha güçlü bir işlemci ve IGP var mesela. Fakat çözünürlükten kaybediyor. 520 liraya 10 taksitle aldığını hesaba katarsak, sizin aldığınız ürünün yanında bedava. Marka değeri size hiçbir şey sunmaz. Servis deseniz, iki markanın da servisleri birbirinden berbat olabiliyor, sayısız örneği var. Demek ki Asus'un marka değerinin bir önemi yokmuş :) Asus N10Jc gibi zamanının ötesinde bir netbooku kullandım uzun süre, nefisti gerçekten. Şimdi de Acer 3820TG ultra taşınabilir notebook kullanıyorum. Asus kendi sınıfında rakipsizdi, bu da rakipsiz. İkisi de kaliteli cihazlar. Paraya bakıyor bu işler, marka değerine değil.

1024X600 çözünürlük var üründe , bakmıştım daha önce biliyorum ürünü , asusun 10 inç ekranlı ürünleriyle kıyaslanabilir. diger mevzuları o yüzden tartışmaya gerek yok :)

Vatan bilgisayar %25 indirim yaptıgında çözünürlükten dolayı 512 TL ye şu ürünü almaktan vazgeçmiştim.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/asus-1015b-whi055s-eeepc-1015b-amd-c50-1.00ghz-1024mb-320gb-max.intel-10.1-cam-w7str/productdetails.aspx?I_ID=57005

onlara bakarsak lenovanın e350 işlemcili ürünleri 670 tl idi. yine vatanda 11.6 inç , kıyaslayacak çok ürün çıkar.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-304432-s205-amd-dual-core-e-350-1.6ghz-2gb-ddr3-320gb-11.6-amd-graphics-cam-bt-w7str/productdetails.aspx?I_ID=56645

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 3 Kasım 2011; 17:59:10 >

• Doğrudur fakat HDMI olduğuna göre o kadar da yabana atmamak lazım. En nihayetinde benzer-denk donanımı sunuyor size çözünürlük dışında.

Zaten anlatmak istediğim de bu değil, söz konusu marka değeriyse, Apple'dan başka bir şey almak günahtır kanımca. Lakin her markanın ürün gamında her bütçeye hitap eden seriler mevcut. Ayrıca Acer'ın satış rakamları Asus'tan kat kat fazla.

http://www.gartner.com/it/page.jsp?id=1744216

Bakınız, büyük düşüşe rağmen Asus'un iki katından fazla satış gerçekleştirmiş Acer. Geçen sene ise dünyada ikinci sıradaydı.

Ayrıca biz detaylı testler bekliyoruz hala :) Bakın verdiğim başlıkta arkadaş bir şeyler yazmaya çalışmış. Siz daha deneyimlisiniz görebildiğim kadarıyla. Ekran görüntüleriyle desteklenmiş testler çok iyi gider bu başlığa.

• 2. Mesaja ürünle ilgili resimler eklemiştim. orayı yavaş yavaş doldurup başa alacagım.

Bugün Asus 1215B ye Windows 7 Ultimate 64 bit kurulumunu gerçekleştirdim.

Bütün Driverları sorunsuz 64 bit sürümde tanıttım. 1-2 zorlukla karşılaştım , onları burda yazacağım.

Driver tanıtırken ;

Hotkeyleri (ATK ) FN +F1 -- F2 gibi mavi renki kombinasyonları çalıştıran program böyle daha rahat anlaşılır. resmi sitedeki 1215B driver bölümündeki sürümlerle tanıtamadım. Yeni çıkan güncel sürüm oraya yüklenmemiş. Bunu nasıl aştım , benzer ürünlerin driverlarını kontrol ettim.

Asus 1215N sürümünün 64 bit bölümünde :

http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=en&type=1

yazdıgım linki açın ve 1215n yazın çıkan linke tıklayın --> asus eee pc 1215N yazacak , burdan download kısmına geçin ve işletim sistemini windows 7 64 bit seçin.

ATK (2) kısmından ----> Hotkey service ---> Version 1.44 yazan 3,52 (MBytes) sürümü indirip kurun sorun çözülecektir.

2. olarak 64 bitte wireless lan tanıtma sorun oldu. 1215b bölümüne eklenen sürüm yüklerken hata veriyor.

yine 1215N bölümünden aynı işlemleri yapıp yukardaki;

Wireless (3) seçenegine tıklayın , burdan Wireless Lan Driver ---> Version v5.60.350.11 yazılı sürümü indirip kurunuz. rardan çıkarınca install yazan klasör içine girip kurabilirsiniz. Bilgiler aklımda tazeyken buraya yazıp 64 bit windows 7 kurmak isteyenler için örnek driver başlığı olsun istedim. diger driverları Asus 1215B'nin kendi sayfasından indirip kurabilirsiniz.

Ram olayına gelincede içinde 1333 Mhz Samsung 2GB DDR3 RAM çıkıyor. Arkadaki ram bölümünü açıp içine + olarak 4 GB Consair 1333 MHZ DDR3 RAM taktım ve şuan makina Windows 7 - 64 bit olarak 6 GB DDR3 1333 Mhz Ram'le sorunsuz çalışıyor. isteyen 8 Gb olarakta kullanabilir tabi tercih meselesi ama 6GB bile fazla gelecektir :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 3 Kasım 2011; 23:34:44 >

• Son resimler :

Everest programından birkaç görüntü aldım. Bu arada samsung ramlar 7 (temmuz) ayının sonunda üretilmiş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 4 Kasım 2011; 1:30:51 >

• sayın bakeryiğit arkadaşım.

Bende hapsiburada sitesinden Asus 1215b marka netbook aldım. Ancak sitesinde USB 3.0 portu demesine rağmen, bana gelen bilgisayarda yok. Açıkcası bilgisayarlardan pek anlamam sanırsam mavi bir usb girişiymiş, en üstte örneğini verdiğin fotoğraflarda açıkca gözüküyor ama benimkinde yok. Peki sizinkinde bu port varmı yardımcı olursanız sevinirim, sizden gelen geri dönüşe göre hepsiburadaya dönüş yapacağım.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonraki sayfa

sayın bakeryiğit arkadaşım.

Bende hapsiburada sitesinden Asus 1215b marka netbook aldım. Ancak sitesinde USB 3.0 portu demesine rağmen, bana gelen bilgisayarda yok. Açıkcası bilgisayarlardan pek anlamam sanırsam mavi bir usb girişiymiş, en üstte örneğini verdiğin fotoğraflarda açıkca gözüküyor ama benimkinde yok. Peki sizinkinde bu port varmı yardımcı olursanız sevinirim, sizden gelen geri dönüşe göre hepsiburadaya dönüş yapacağım.

Şimdiden teşekkür ederim.

1. mesajımdaki konudan alıntı ;

quote:

Yan taraflarda bilindik netbook arayüzleri bulunuyor. Bu hoş dağılım bize tanıdık geliyor. HDMI çıkışının yanında hızlı bir USB 3.0 yuvası da cabası, yuva özellikle işaretlenmiş olmasa bile. 1215B modellerine bakıldığında sadece bizim test ettiğimiz 399 euroluk bu ürün ve 449 euroluk E-350 APU'ya sahip modelleri bu özelliklere sahip.

Bu ürün dediği tanıtımını yaptıkları bizim modelle aynı özelliklere sahip c-50 işlemcili netbook. Ben alırken burdaki yazıya istinaden hdmi çıkışının yanındaki usb'nin mavi renk olmayacağını ama yinede usb. 3.0 hızında veri transferi yapacagını düşünmüştüm. yani oranın zaten mavi renk olmasını beklemiyordum. üstteki yazıda yuva özellikle işaretlenmemiş olsada yazısından oranın mavi renk olmayacagı belliydi. elimde şuan usb 3.o harici harddisk olmadıgı için deneme yapamadım , gerçekten o hızda veri transferi yapıyor mu diye ama olmama ihtimali de mevcut , malum windows 7 ultimate 64 bit kurdum ben makinaya , orjinal gelende de benim kurdugumda da usb 3.0 driverini kurdugumda donanim listesinde (aygıt yöneticisi) usb 3.0 host controller driverinin listede çıkmadıgını farkettim , tam deneyemediğimden de burada belirtmedim. çünkü notebookcheck-tr sitesinin yazısı kafamda soru işaretleri bıraktı :) , onların söylemine göre usb slotu renksiz siyah görünsede 3.0 hızı sunuyor.

Bu arada 2. mesajdaki ürün fotografları benim evde ürünü teslim aldıktan sonra çektiğim resimler yani bende de siyah görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 5 Kasım 2011; 2:17:23 >

• bu arada hem gümüş hemde siyah renk asus 1215b Netbook , hepsiburadanın stoklarında şuan tükendi ve istesenizde artık alamazsınız bakalım yeniden ne zaman stoklara düşecek yada düşecek mi ?
  • Asus Eee PC 1215B (AMD E-350, 500 GB HDD, 4 GB RAM, Bluetooth 3.0 +HS, 1x USB 3.0 › 449 Euro
    bu model su anda piyasanın 1 numarası olacak gibi duruyor
  • biraz evvel call of duty mod.warfare oynadım netbook'ta...

tamamen deneysel amaçlarla yüklediğim oyunun ilk3-4 levelını geçtim,hemde netbookla olacak iş mi?

acer o 722 bu arada netbook,

oyun ayarları ise şöyle :
    800x600
    texture :auto
    antialiase :kapalı
    corpse :tiny
    diğer settingsler medium

sonuç takılma kasma yok gayet akıcı.

640x480 çözünürlüğe getırdıgımde oyun need for speed.e donusuyor.
    1024x600 de hersey low da gayet akıcı.

bılgısayarı alalı 1 hafta oldu ilk defa fan sesını duydum.

merak ettiğim su atom işlmcili ve ıntel grafıklı netbooklar sozkonusu oyunu ne duzeyde calıstırabılıyorlar.

şu 1 hafta dahılınde gozlemledıgım su oldu : sanırım grafık yongası işlemcisinden daha güçlü ...

Bir de şu 1024x600 ekran kısıtı olmasa...

Bu arada asus'un ultrabookunu ıncelemefırsatı buldum. Macbook Airden daha pahalı ve onun kadar güzel.ekranı inanılmaz berraklıkta ve A4 ebatının yarısı kadar bir kağıt taşıyormuşsunuz gibi geldi.

Bunun haricinde bir Acero722 kullanıcısı olarak itiraf ediyorum Asus 1215B daha iyi buldum...

edit :
    Gears of war oynadım ,

800x600 low , akıcı gayet akıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 8 Kasım 2011; 3:25:27 >

• Arkadaşlar ben de netbook almayı düşünüyorum hem arada ofis işlerimi de görmek istiyorum. Ekran boyutu benim için çok önemli dolayısıyla ASUS 1215 serilerinden birini alacağım ancak AMD işlemciye de biraz negatifim. Ne düşünüyorsunuz Atom 570 almak mı daha mantıklı yoksa bu modeli almak mı? USB 3.0 var gözüküyor broşürde ama olmadığından bahsedilmiş nedir detayı bunun?
  • Konu dışı olacak ama birde şu ürüne göz atıp yorum yapmanızı istiyorum.

İşlemci, Ekran kartı - Hard Disk olarak daha üstün bir cihaz (320gb 7200 rpm)

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/hp-pavilion-dm1-3200et-ls164ea-amd-e350-apu-1-6ghz-3gb-320gb-hd6310-vga-w7hp-116-notebook_30.001.1347.0702.htm#tabs

Aynı modelin birde st olanı var özellikleri aynı ama arada 60 lira gibi fiyat farkı var freedos da değil ikiside W7 fiyat farkı işini çözemedim. Fiyat farkı sadece model olarak üstün görünüyor. Aynı özelliklere sahiplerse, neden 60 lira fark verelim?

HP Pavilion dm1-3200st LS140EA

HP Pavilion dm1-3200et LS164EA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 9 Kasım 2011; 1:04:37 >

• Oyun oynamayı sevmeyen ve batarya süresi uzun olsun diyen arkadaşlar bu ürüne bakabilirler. Çift batarya özelliğine sahip bir netbook. 2. batarya üzerindeyken 10-12 saat pil ömrü sağlanıyormuş. 2. batarya dvd rw yerine takılıyor. Aynı zamanda batarya yerine dvd rw takılabiliyor. 13' bir netbook ta harika 2 özellik.

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/haier-t3c4-intel-su4100-1-3ghz-2gb-250gb-13-3-notebook-linux_30.001.1586.0013.htm#tabs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 9 Kasım 2011; 1:22:43 >

• @xpity 2 modelin arasında fark görünmüyor , ben bu ürünü bire- bir magazada incelemiştim. hatta 2. seçenek olarak da bu ürünü almayı düşünüyordum. Touch padi biraz zor algılıyor ve kapladıgı alan küçük , birde batarya çıkardıgında ekranla klavye arasında boşluk oluşması hoşuma gitmemişti tip olarak. Düşünülebilir ama bu kadar para eder mi ? emin degilim ben o yüzden bu Asus 1215b ürünü nü aldım ve fiyat olarakda baya avantajlı oldu. Ama ürün iyi ürün , alacagım 2. seçenekti dediğim gibi , eksenbilgisayarda falan daha ucuzdu bu arada martta ödeme işlerine girmiyorsan bakabilirsin.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/hp-pavilion-dm1-3200st-ls140ea-amd-e350-3gb-320gb-hd6310m-116-win7-home-premium.aspx

bu arada sadece notebookta 1019 tl bonus karta 12 taksit:

http://www.sadecenotebook.com/HP-Pavillion-DM1-3200ST-LS140EA-AMD-E350-16-Ghz-3-GB-320-GB-1-GB-VGA-116-Win-7-Premium,PR-45236.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 9 Kasım 2011; 1:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar ben de netbook almayı düşünüyorum hem arada ofis işlerimi de görmek istiyorum. Ekran boyutu benim için çok önemli dolayısıyla ASUS 1215 serilerinden birini alacağım ancak AMD işlemciye de biraz negatifim. Ne düşünüyorsunuz Atom 570 almak mı daha mantıklı yoksa bu modeli almak mı? USB 3.0 var gözüküyor broşürde ama olmadığından bahsedilmiş nedir detayı bunun?

olayın detayını yukarıda anlattım. 3.0 destekleyen bir harici harddiskle denemeden net birşey diyemiyeceğim. usb 3.0 controller driveri yok görünüyor , listede denemediğimden %70 şuan yok gibi duruyor. notebookchecktr nin incelemesine bakınca deneme yaptıklarından kafayı biraz karıştırıyorlar , usb 3.0 olabilirde çünkü aynı ürün test edilmiş , onların demesine görede özellikle belirtilmese usb 3.0 oldugu söyleniyor.

Amd E350 modellerinde usb 3.0 kesinlikle mevcut ama , bu üründe de olması gerekiyor , yabancı sitelerde bu ürün için de usb 3.0 özelliği belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 9 Kasım 2011; 1:30:05 >

• Ürünle ilgili anlatımlara devam ediyorum.

Öncelikle Ses Driverini güncellemenizi tavsiye ediyorum. Nasıl yapacagınız sorununa gelince ;

http://www.realtek.com/downloads/ adresinden ;

yine : High Definition Audio Codecs (Software) kısmını seçiyoruz ve burdan :

next diyerek yukardaki resimdeki kısıma geliyoruz. işletim sisteminize baglı olarak (windows 7 64-32 bit) istediğiniz driveri yükleyiniz , şuanki tarih itibari ile son driver versiyonu : R2.66 dır. ona göre indirip kurarsınız.

Bu güncelleme HDMI dan ses aktarımı vb... bazı sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

Peki HDMI kablosuyla görüntüyü aktardık ama Sesi aktaramadık , bunu nasıl aşacağız. Başıma geldi ses ayar yapmazsanız sadece bilgisayardan geliyor , TV den gelmiyor. Bunun çözümü de basit. Aşağıda yaptığım anlatımı uygulamanız yeterli olacaktır.

HDMI ÇIKIŞINDAN TV’YE SES AKTARIMI AYARLARI

Çoğumuz bilgisayarımızın HDMI çıkışını harici bir TV ekranına bağlayıp TV’den video izlemek istediğimizde hoş (olmayan) bir sürprizle karşılaşıyoruz. Görüntü var ama ses yok! Bu sorunun çözümü tamamen Windows altında yapacapınız küçük bir ayra bağlı ve gayet basit. Bu makalede gayet açık ve anlaşılır bir biçimde HDMI çıkışından nasıl ses aktarımı yapabileceğinizi açıkladım. Resimlerin üzerindeki açıklamaları takip edebilirsiniz.

1. Adım

1. Adım-Devamı

2. Adım

3. Adım

Bu aşamadan sonra HDMI çıkışından ses alabiliyor olmalısınız. Hala ses alamıyorsanız media player’ınızın, TV’nizin ve PC’nizin ses ayarlarını tekrar kontrol edin.

HDMI çıkışından AMD ekran kartıyla hem ses hemde görüntü aktarımını sorunsuzca bu şekilde halletmiş oluyoruz.

• Arkadaşlar bu ürünün e350 işlemcili modelini ist'te bulabilir miyiz ? ve Ben Knight Online isimli oyunu oynamak istiyorum netbook'tan acaba bu veya 1215n hangisi olmalı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.