Şimdi Ara

Asus Eah3870 & Asus 8800gt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar bu iki kart arasında kaldım ve bu forumda bununla ilgili cok yorum var inanın kafam karıstı
    sizce en performanslı ve ısı bakınmından hangısı daha iyi8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uvcoder -- 14 Aralık 2007; 14:42:04 >

• 8800 gt tercih et derim ama Asus alma sakın. Gereksiz yere fazladan para ödersin
  • HD3970 değil HD3870

Aynı kategoride 8800gt alman performans açısından çok daha iyi olur.
  • pardon ya yanlıs yazmısım
  • forumda 5 dk bi arama yapsanız konu hakkında 100 lerce yorum, testler bulabilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiDNiGhTKiSs

forumda 5 dk bi arama yapsanız konu hakkında 100 lerce yorum, testler bulabilirsiniz...

ya abi oyle dıyosunda bir sürü konu var bunlarla ılgılı
  • quote:

Orjinalden alıntı: uvcoder

quote:

Orjinalden alıntı: MiDNiGhTKiSs

forumda 5 dk bi arama yapsanız konu hakkında 100 lerce yorum, testler bulabilirsiniz...

ya abi oyle dıyosunda bir sürü konu var bunlarla ılgılı

o zaman hangisini bulursan alıver...
  • sen memnunmusun 3870 le ısınma felan performans acısından
  • kullanıcı incelemeleri ve ekran kartı bölümünde benim yaptığım inceleme var bakarsanız oraya fikir sahibi olabilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: uvcoder

sen memnunmusun 3870 le ısınma felan performans acısından

bende aynı dertteydim gt mi alsam 3870 mi falan en sonunda baktım ki ne kadar forumları okursan oku kararı vericek benim . gittim vatana gt sordum yok 3870 var dedi zaten baska kart yok su sıralar alıncak...bende 3870 aldım kart guzel ancak işlemci onunu kesiyo..ısı sorunuysa 76 derece gordum en son bostayken 50 derecelerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak74 -- 14 Aralık 2007; 15:33:05 >
  • Şu sıralar bulunabilcek kartlar ati serisi 8800GT lerden ses yok. Ne bulursan onu al derim. İkiside güzel kartlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.