Şimdi Ara

Asus ana karta pci slotu açmam lazım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS M3A32-MVP DELUXE AMD 790FX anakartım ve hd4870 ekran kartım var ve ekran kartını ilk pci ekspres slotuna taktığımdan bir pci slotum altında kaldı. Ekran kartını alttaki cf için yapılmış diğer pci expresslere taksam bi sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpakalp -- 17 Ekim 2008; 9:20:50 >

•  Asus ana karta pci slotu açmam lazım???

benim bildiğim 1. olanına takman gerekiyor mecburi diye biliyorum bi deneseydinn takınca çalışıyormu onuda geç resimde 2 tane pcı slotu war 2. ye taksan 2. pcı slotu kapanıyor anlamadığım ekran kartı 1. deyken 2. pcı slotu boş zaten sen 2 tane pcı aygıtmı takmak istiyorsun 3. ye takıp ekran kartını karıştı wallahi D::D:D

• saol ozzzy yaptım dediğini denedim.3. slota taktım tıkır tıkır...sorun yok böylece ses kartı için boş bi slotum oldu
  • AMD anakartlar hakkında rehber hazırlamıştım. İlk sürümünde bu sorundan bahsetmiştim. 790FX gibi 3 ya da 4 yuvalık CF/SLI kartları ATX formundaki kartalrda berbat oluyor. Ya SATA kapanıyor, ya hiç hava almıyor. 790X'ler bence en iyisi, hele de JetWay'in ki...
  • elimizde fx var maalesef.. ben bunu alırken 790x daha yoktu.. bi sürüde para vermiştim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.