Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity'nin Sistem Gereksinimleri Dudak Uçuklatıyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem gereksinimleri doğru Steam in oyun sayfasında yazıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • laptopuma çok güvenmesem de low da acarız bakarız modundaydım. Ama ubi bizim laptopu çoktan hurdaya çıkarmıs göüzküyor. Hala açıklanan bu değerlerin doğru olmamasını dilemekteyim.
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler. Ubisoft da bilgileri doğruladı.

Kaynak
  • Oyun için konsol şart oldu artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin's Creed Unity'nin sistem gereksinimlerini bilmem ama Unity 2'nin taş ve sopalarla oynanacağı kesin
  • Oyle olmayacaktir imkan yok min o sistem olmasina mesela the evil within min sistem karsilamiyor benim laptop ama cok rahat oynatiyor.

• Assassin's Creed: Black Flag
    i5 3570k işlemci , 8 GB ram, Zotac GTX 780 Amp! Edition (kendinden hız aşırtılmış 3 fanlı)
    sistemde full detay açıkca 30 fps hatta arada 20 fps lere kadar iniyor. Bu arada yanlış anlaşılmasın çözünürlük monitörümden dolayı 1680 x 1050 dir. Varın gerisini sizler hesap edin. Hala daha aramızda Ubisoft'un bu gereksinimlere gerek duymaması temenileri var. Yani adam Pentium MMX 200 istese ne değişecek. Minimum sistem gereksinimlerini bir kenara atın, Önerilen Gereksinimlerini minimum baz alın, optimizasyon sorunlu port oyun geliyor.

> Bu arada AC:Black Flag CPU'nun sadece 1 çekirdeğini kullanıyor. Ekran kartınında %60 ~ %80 arası yük bindiriyor. Hani % 80 de çok nadir görürsünüz.

• Sistem gereksinimlerini gördükten sonra Ubisoft optimizasyon yapmayı bilmiyor yine PC de bocalamışlar bir çok da sorun çıkacak yazacaktım ama COD'un sistem gereksinimlerini gördükten sonra adamlar yine insaflı davranmış sonuçta Open-World, ekranda aynı anda bir çok karakterin olduğu bir oyun.
  • Sistem gereksinimleri doğrulandı !!!!
  • Olmaz bu çok sıktı.Ben 1i sıkılarak oynamıştım taa masaüstü pcde demedi demeyin.
  • Ayni oyunu konsolda hd7850 ayarinda gpu ile fps dusmesi dahi bile olmadan yapabiliyor ubisoft ama. Pc de 2 kati sistem istiyor buradan su anlasiliyor ubisof senede 100 tane oyun cikaran en buyuk firmalardan biri konsol ureticileri ubiye baski kuruyor veya bir anlasma soz konusu oyun bilerek boyle ayarlanmis.

Bence bu oyunu onerilen sisteme sahip olan dahi adam gibi oynayamaz ubisoft bilerek bunu yapiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence biz oyunculara çok iyi yapıyor ubisoft adam watch dogs yaptı downgrade dediniz division videolarını veriyor downgrade diyorsunuz alın size downgradesiz oyun hadi şimdi oynayın
  • Yuh lan bu nedir. Windows 7 sahibi olanlar oynayamayacak mı yani. Min 6 gb ram istiyor, işlemcin filan düşükse de kasar o oynanmaz.

Bırakın pc'de oyun oynamayı, gelin el ele verelim konsol alalım.

• Peki

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

Assassin's Creed: Black Flag <br>i5 3570k işlemci , 8 GB ram, Zotac GTX 780 Amp! Edition (kendinden hız aşırtılmış 3 fanlı) <br>sistemde full detay açıkca 30 fps hatta arada 20 fps lere kadar iniyor. Bu arada yanlış anlaşılmasın çözünürlük monitörümden dolayı 1680 x 1050 dir. Varın gerisini sizler hesap edin. Hala daha aramızda Ubisoft'un bu gereksinimlere gerek duymaması temenileri var. Yani adam Pentium MMX 200 istese ne değişecek. Minimum sistem gereksinimlerini bir kenara atın, Önerilen Gereksinimlerini minimum baz alın, optimizasyon sorunlu port oyun geliyor.<br><br>> Bu arada AC:Black Flag CPU'nun sadece 1 çekirdeğini kullanıyor. Ekran kartınında %60 ~ %80 arası yük bindiriyor. Hani % 80 de çok nadir görürsünüz.

senin kartlar copmus ki zaten o işlemci dar bogaz yapar bende i7 4790k ve gtx 780 ti 16 gb ram ile full hersey acık 75 70 arası 1920x1080 de

• gagiloglu52 kullanıcısına yanıt
    kardeş senin hiç konsol kullanmadığın belli. konsolda ikinci el oyun da alıp oynayıp satabilirsin. illa ilk çıktığında oyunu alacağım diyorsan o başka tabi. o zaman dediğin kadar yüksek olmasa da 150-200 tl arası bi para vereceksin. ama oyunu bitirdikten sonra biraz zararla da olsa bunu gene satabilirsin. pc de orjinal oyun alırsan satma şansın yok. çünkü seri numarası bir kez kullanıldı. korsan oyunu alıyorum dersen eyw. ama onu da online oynayamazsın. benim gibi pc den ps e geçen birine bunları yediremezsiniz
  • Alın size Oyun :) Allahtan Sistem Gereksinimleri Tutuyor Allahdan!
  • Ohhaaaaaa yuh o minimum nedir la kesin yanlislik var la iste bu yuzden konsol u seviyorum adam spot oyunu 120 tl ye aliyor mis gibi ayni grafiklerde oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultramavi

kardeş senin hiç konsol kullanmadığın belli. konsolda ikinci el oyun da alıp oynayıp satabilirsin. illa ilk çıktığında oyunu alacağım diyorsan o başka tabi. o zaman dediğin kadar yüksek olmasa da 150-200 tl arası bi para vereceksin. ama oyunu bitirdikten sonra biraz zararla da olsa bunu gene satabilirsin. pc de orjinal oyun alırsan satma şansın yok. çünkü seri numarası bir kez kullanıldı. korsan oyunu alıyorum dersen eyw. ama onu da online oynayamazsın. benim gibi pc den ps e geçen birine bunları yediremezsiniz

ne tantana yapmışsın be kardeş tamam senin dediğin gibi olsun... senindemi sony de hissen var ?
  • gagiloglu52 kullanıcısına yanıt
    ben sony firmasını savunmuyorum. senin gibi konudan konuya atlayıp tantana da yapmıyorum. senin 1000tl lik makinan mı bu oyunu full hd açacak :d anca güldürürsün bizi. hadi şimdi uzaa
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.