Şimdi Ara

Aslanın Yemini Düşünmeyen Babayiğitler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
4.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara Lpg taktıranı, ekonomik sürüş yapanı küçümseyenler, 1 litre araçlara fındık motor diyenler, Aslan besleyen yemini düşünmez diye LPG kesinlikle taktırmayanlar, depolar şimdilik 1200 tl ye doluyor, bir deyiverin bakim, yemini hala düşünmüyor musunuz, yoksa depolar ful mü:)

İstanbulda 1 saatte gittiğimiz yolu 15 dk da gidiyoruz. Çıkın yollara :)

Bu lafa ayar oluyordum, geeçekten hala düşünmüyorlar mı merak ediyorum. Büyük laf konuşmayacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jowood1 -- 7 Mart 2022; 22:57:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ülke bu duruma nasıl geldi ?

bu ülkede iktidar yolsuzluk yaptı. sorun bu değildi, sorun halkın bu yoksulluk yapanları savunması idi.

buülkede iktidar para çaldı. sorun çalması değildi. halk çalanları savundu. çalıyorsa benım paramı çalıyor diyen bile çıktı.

bu ülkede yandaşa ihale aktarıldı. sorun bu değildi. vatandaş bu aktarımı savundu.

oysaki ilk para çalındıgında bu halk, para çalmanın cezası belli işlem yapılsın deseydi, yolsuzluk yapıldı! yapan cezalandırılsın deseydi, ihlede aykırılık var, yapan cezalandırılsın deseydi ülke bu halde olmazdı. sorun iktidarda ve hükümette değil. bu kadar yetkiyi gücü alan herkes yanlışlık yapabilir, güce kanabilir, hırsla hareket edebilir. sorun bunu savunanlardaydı.

En çok birlik beraberlik gerektiren günlerde bile bu saçma sapan s*dik yarışı nedir Allah aşkına? Yok babayiğitmiş, deposu fullmüş, aslanın yemiymiş, başkaları düşünsünmüş, gerçekten bu zeka seviyesiyle hala nasıl dünya üzerinde bir devlete sahibiz anlamakta güçlük çekiyorum....

Her konuda alım gücümüz yok oluyor arkadaşlar farkında mısınız? Benzin fiyatlarında tahminler 35 TL yi bulacağı yönünde, biz hep birlikte bunun kabul edilemez olduğunu konuşacağımıza hala aslanın yemini konuşuyoruz, kusura bakmayın ama benzinin 25 TL olduğu yerde aslana da s*kayım yemine de....

2013 gezide milletin dükkanına molotof atıp yol kenarındaki araçları deviren yakan yıkanların hepsi teröristti.

değil diyeni adamdan saymam, saymayın. tencere tava çalanlar, kimseye zarar vermeden demokratik hakkını kullananlar değildi, onlar farklı görüşteki insanlar, insanlardı ama terörist değil.

az önce önümden Range rover gidiyordu, 4600 motor aslan, yemini düşünmüyor ki trafikte halen. trafikte rahatlama falan da yok.

• Düşünmüyoruz.  

• Ben LPG taktıracağım , benzin 95 oktan LPG 105 oktan yüksek devirlerde LPG ile daha iyi yürüyor araba

Astra 1.4 turbo var bende yazılım ile 170hp 270 tork gayetde iyi yürüyor Lovato obd2 kit ile

ucuz uygun olmayan kit aracı beslemekte aciz kalıyor hem araç yürümüyor buna bağlı sıcaklık artıyor subaplar erken zarar görüyor yakıt çok yakıyor vs

• O aslanlar öldü 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zengin ile fakir ayrılsın artık. Ne öyle eline üç kuruş geçenin araba alması. Şehirlerimiz zenginlerin araç sahibi olmasına göre düzenlenmiş durumda ayrıca. Ondan sonra trafik oldu, saatlerce bir yerden bir yere gidemedik, gidilmez tabi 

• Hâlâ düşünmüyorum. Benzine devam

• Süpürge motorundan hallice, çıt kırıldım araç kullananlar, doğruyu söyleyin; Aslanlar gürleye gürleye yanınızdan geçerken içiniz gidiyor mu? Gözlerinizle yiyip bitiriyormusunuz?

Bari maşallah deyin de nazar değmesin aslanlara:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

aynı motorlu araca sahibim, araç imzamda, tam bu konuya uygun bir araç.sırf kendimi dizginlemek için fazla yakan bir araç aldım ki gaza az basayım. uzun yolda böyle yakan bir araç daha görmedim ben. iyi ki lpg var ve uyumu çok iyi. zavoli sanırım bendeki sistem, bakımı da geçti hafta sonu yaptırayım hatırlamışken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 8 Mart 2022; 7:53:51 >
  • Benzine devam, sakin ol sıkıntı yok…
    Evde 2 araç var ikisi de benzinli depoları dolu ve günlük kullanıyorlar. Sen 50 liralık gazını aldın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 8 Mart 2022; 8:16:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülke bu duruma nasıl geldi ?

bu ülkede iktidar yolsuzluk yaptı. sorun bu değildi, sorun halkın bu yoksulluk yapanları savunması idi.

buülkede iktidar para çaldı. sorun çalması değildi. halk çalanları savundu. çalıyorsa benım paramı çalıyor diyen bile çıktı.

bu ülkede yandaşa ihale aktarıldı. sorun bu değildi. vatandaş bu aktarımı savundu.

oysaki ilk para çalındıgında bu halk, para çalmanın cezası belli işlem yapılsın deseydi, yolsuzluk yapıldı! yapan cezalandırılsın deseydi, ihlede aykırılık var, yapan cezalandırılsın deseydi ülke bu halde olmazdı. sorun iktidarda ve hükümette değil. bu kadar yetkiyi gücü alan herkes yanlışlık yapabilir, güce kanabilir, hırsla hareket edebilir. sorun bunu savunanlardaydı.

• zotacing kullanıcısına yanıt

2013 gezide milletin dükkanına molotof atıp yol kenarındaki araçları deviren yakan yıkanların hepsi teröristti.

değil diyeni adamdan saymam, saymayın. tencere tava çalanlar, kimseye zarar vermeden demokratik hakkını kullananlar değildi, onlar farklı görüşteki insanlar, insanlardı ama terörist değil.

az önce önümden Range rover gidiyordu, 4600 motor aslan, yemini düşünmüyor ki trafikte halen. trafikte rahatlama falan da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 8 Mart 2022; 9:2:28 >
  • asbengu A kullanıcısına yanıt

Birçoğu kediye evrildi. meov meov diyerek dolanıyor ortalıkta.

• araç maalesef ki ihtiyaç. günlük rutinimizi yerine getiriyoruz. depom yarıma düşünce gidip dolduruyorum. değişen birşey olmadı, olmayacak da.. (aracım dizel)

• İşyeri 6km uzaklıkta 1.6 benzinli ve hayatımda 5 araba aldım 1 i dizel diğerleri benzinli.günlük 30-40km yapana kadarda düşünmem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yemini hep düşünüyordum, şimdi daha çok düşünüyorum. Ama depo hep tam dolu geziyorum.

2 Diş azalınca istasyona gidip "fulle" diyorum, 150-180 TL tutuyor, tabi pompacı "fulle" deyince 700-800 yazacak sanıyor, pompa 150-180 lirada hemen atınca garip garip bakıyor yüzüme. 

Depo tam dolu olunca kendimi daha rahat hissediyorum ve araç çok yakmıyormuş gibi geliyor tamamen kendi psikolojime oynuyorum yani. 

• O deil de elektrikli arac alsan,elektrikte cok pahali🤭
    Bize su ile giden arac lazim🤭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 8 Mart 2022; 9:58:33 >
  • gelen zamlar 1.0 ın fındık motor olduğu gerçeğini değiştiriyor mu ?

lpg is king

• Zenginin malı fakirin çenesini yormuş yine. Bi depoya 1200 de veririm 3000 de bana koymaz. Size osuruk kokulu tüplülerinizle mutluluklar. Yakında lpgye de okkalı bir zam gelince söktürmek için usta aramaya başlarsınız.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.