Şimdi Ara

Arzum AR 631 Steamart Diji Ceramic Tabanlı Ütü tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Arzum AR 631 Steamart Diji Ceramic Tabanlı Ütü tavsiye edermisiniz?
    * 2400 W ,İyon teknolojili Supreme Glide Ceramic taban ile ekstra kayganlık
    * Türkçe LCD ekran ile kolay kullanım , Taban sıcaklığı uyarı ışığı
    * 68 adet buhar deliği ile kolay ütüleme için ekstra buhar ,Ütüye ön hazırlık buhar çıkışı
    * Kireçlenmeyi önleyen sistem (anti-calc),Damlamayı önleyen sistem (anti-drip)
    * Dikey buhar özelliği,Şok buhar ve sprey özelliği,45 gr/dk sürekli buhar, 110 gr/dk şok buhar
    * Kendi kendini temizleme özelliği(Self-clean)
    * 3 emniyetli otomatik kapanma:-yatay pozisyonda 25-30 sn,-dikey pozisyonda 8-10dk,-bir saat kullanılmadığında otomatik kapanma
    * Otomatik kapandığında sesli ve ışıklı uyarı verme ,Kolay doldurulabilen, geniş su doldurma ağzı
    * 360 ml kapasiteli ışıklı su tankı,Su tankı için yetersiz su göstergesi,3 m kablo ve kablo sarma bölümü
    * 3 yıl garanti

155 TL gibi bir fiyatı var. Almaya değer mi? 30 milyonluk ütülerle takım elbise ütülemeye çalışmaktan bıktım... Alıp-kullanan, duyan, gören, bilen her kim varsa cevap bekliyorum...teşekkürler.

• Aslında aklımda şu ütü de var ve çok met ediyorlar ama baya baya pahalı...
    http://www.hizlial.com/kucuk-ev-aletleri/utuler/philips-gc-4870-azur-2600w-buharli-utu_28.036.1245.0054.htm

Ne dersiniz iki ürün hakkında...
  • yuhh yaa ne faydalı yorumlar yapılmış... allah razı olsun dh cilerden
  • dostum, bu ütüden çok iyi seçenekler var: Rowentanın Alman üretimi olan modelleri veya Philips Azur serisi ütülerden al
  • Philips Azur alın kafanız rahat etsin. Gerek buhar gücü gerek ıstma gücü gerekse de taban kalitesi olsun hiç bir ütü Azura yaklaşamaz. Ayrıca Azurda kendinden kireç temizleme özelliği olduğundan ütünüz kireç yapmaz ve buhar gücüde düşmez. Ütüler hakkında sormak istediğiniz sorular olursa pm atabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

• bahsettiğin arzum izmir mediamarktta 130tl gibi bişeydi birde 7 sene garantili dedi bana görevli, bnde valideye alıcam kararsızım anlamıozki ütüden!!!! delonghi vardı kazanlı 100tlye onumu alsam bilemedim walla.
    azurlar içinde üst sınıflar güzeldiyorlar ama
  • Arkadaşlar Bende Aşağıdaki Modeli İnceliyorum Arkadaşın Yazdığı Arzum AR631 i Modelini İncelerken Takıldım. Almışken İyi Birşey Almak Lazım. Öneriniz Ne Olur Değermi?

Philips GC-4870 Azur
    http://www.hizlial.com/kucuk-ev-aletleri/utuler/philips-gc-4870-azur-2600w-buharli-utu_28.036.1245.0054.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 1 Haziran 2011; 16:04:13 >
  • arzum ar 631 aldım ama daha kullanmadım 45 gün sonra nikah var :) öte yandan içine su koydum ve biraz buhar şov yaptım, annemin tefalinden daha iyi, ömür boyu garantisi var sanırım, gittigidiyordan faturalı olarak kargo dahil 134 liraya aldım. çok şık ve tabanı mükemmel . dijital gösterge ve ışıklandırması ayrı bir hava veriyor. çok pahalı ürün almaya değmez. arzum um kalitesi ve yerli olması etkili oldu. üründe çok güzel bir özellik var, ütüyü fişten çekseniz bile soğumadan üzerinde kırmızı ışık sönmüyor,böylece soğuyup soğumadığını uzaktan görebiliyorsunuz. dediğim gbi daha aktif olarak kullanmadım ama çok şık ve çabuk ısınıyor.
  • Cevap İçin Teşekkürler.

Arzum un Görseline ve Özelliklerine Takıldımda Onu Almadığıma Değilde Acil Olduğundan Philips GC-4870 Azur Modeline Çok Para Verdiğimden Pişmam Olmam Umarım. Herkes Bu Azur Serisini Tavsiye Etmiş. Bende Aklımdaki Maksimum Rakamlara Buldum Yukarıdaki Siteden Bir Tane Aldım Bugün. Artık Yorum Yapıp Bilgi Aktarmak Düşer Bu Saatten Sonra.
  • Arzum u kullananlar var ise deneyimlerini paylaşabilirler mi?
  • arzum bu modelini 9 aydır kullanıyorum.öğretmenim haftada standart 5 gömlek ütülüyorum.Aslında ütü gayet iyi ama kıyaslama yapabilcek başka ütü kullanmadım benzer fiyatlarda.memleketimdeyim şuan ütü lazım oldu azur serisinden philips azur gc 4845 almayı düşünüyorum. arzumun o modeli özelliklerinin hakkını veriyor ama sanırım taban iyi değil okadar. çünkü ben bazı gömleklerimi böyle jilet gibi yapamıyorum.keten gömlekler zaten jilet olmuyo ama kesinlikle çift ütü hiç yaptırmadı saolsun.eski izi anında basınçlı buharıyla kaybediyosun. tabanı pek kaygan değil sanki zorluyo biraz. el yumruğu yemiyen... lafına benzer o durumda olmamak için 2 gündür harıl harıl ütü araştırıyorum. şuan arzumun bu ütüsü 120 lira vatanda ama ben 190 liraya philips azur gc 4845 almayı düşünüyosam demekki tam randımanlı ütü ihtiyacımı karşılamıyor.gerçi philipsin bu ütüsünü sadece yorumlardan bakarak alcam inş paramın karşılığını verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsong -- 15 Temmuz 2013; 11:17:02 >

• Philips lere bak derim dostum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.