Şimdi Ara

Artık Jungle ağırlıklı oynamaya karar verdim.Öneriler... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: UltimateBöcek

Artık Jungle ağırlıklı oynamaya karar verdim.Öneriler...

Final sezonuyla birlikte Dexter çok popüler jungle heroları arasında yerini aldı . Çok rahat snowball olur 1 2 kill alırsan durduramazlar. Counter-Jungle olayı süper oluyor öneririm

Ulan çok süper mizah, epik espri , hll knk

• quote:

Orijinalden alıntı: Axocelott

quote:

Final sezonuyla birlikte Dexter çok popüler jungle heroları arasında yerini aldı . Çok rahat snowball olur 1 2 kill alırsan durduramazlar. Counter-Jungle olayı süper oluyor öneririm

Ulan çok süper mizah, epik espri , hll knk

oke qnq sen iste yeni esprilerde yaparım.

• quote:

• jax al oyunu taşır jung'da raht edersin e si ile kha zixinde w su can çalıyor tavsiyem ikisinden birini al
  • sakın jungle oynama.adamlar lane pushluyor gang gelemiyorum,rakibin jungle gang geliyor kill alıyor suçlu ben oluyorum.alma sakın.

• Oyunu hızlı bitirebileceğine inanıyorsan shaco al fb zaten senin oluyo,Uzun bi oyun olcak gibiyse jarvan al,gülerek kazanmak istiyorsan zac al
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: Latifsari

quote:

Eve zac j4 kha heca

kha süper şu heroyu jungle olarak düşünenlere hayran kalıyorum :) tüm skilleri stn atıyo sonuçta değil mi :D oynamayın artık şunu jungle olarak

shyvana'da cc yok onu da jungler oynamayalım ?? zed ve khazix ilk çıktıklarında jungle olarak oynandı.khazix çok iyi bir jungler. counterjungle yapmakta da çok iyi. tabi turnuva junglerları pickleyip akmadıkları için bilemezsin.

AMA shyvana çok hızlı temizler ve gang atmaz rakibe gösterip gelir koridora amaç baskı kurmaktır millet redi keserken shyvana da kurtlara dönüyosun yok böyle bir hız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Expungee

quote:

quote:

quote:

quote:

Eve zac j4 kha heca

kha süper şu heroyu jungle olarak düşünenlere hayran kalıyorum :) tüm skilleri stn atıyo sonuçta değil mi :D oynamayın artık şunu jungle olarak

shyvana'da cc yok onu da jungler oynamayalım ?? zed ve khazix ilk çıktıklarında jungle olarak oynandı.khazix çok iyi bir jungler. counterjungle yapmakta da çok iyi. tabi turnuva junglerları pickleyip akmadıkları için bilemezsin.

ya bana öğretme bilmezsin etmezsin fln turnuvalara bakarak hero almıyorum ben kha ya gelene kadar neler var neler sezon 1 den beri oynuyorum ilk çıktığında jungle olarak oynanmış oldu bide git adc olarak oyna mid ve top herolarını jungle a çeviren normal game oyuncuları.

Kardeş sen şu S1'den beri 1200 wini olup 1800 lose'u olanlardan mısın? Adamın pasifi görünmezlik istiyor, neden Lane'de oynayasın ki? Gerçi sen şimdi ilk Spike'ı evolve yapanlardansındır. Riot demiş ki, kardeş hasar vereceğin adama gözükme gerisini pasife bırak sen şimdi gelmiş diyorsun ki, toptur middir falan.

Sen devam et W evolve yapmaya kardeşim :) Kha sana göre değil.

Bir şampiyonun Jungler kapasitesi olup olmadığını anlamanın en kolay yolu, tam buildin altın miktarıdır. Eğer çok pahalıysa o şampiyon lane'de oynanmalıdır. Ama size sorsak "stun yok ki bundan cangıl olmaz " dersiniz.

:) evet beklenen cevap ve çok bilmişler cemaati geldi helal sana da siz oyunu kurdunuz ben cahilim kusura bakmayın birşey bilmiyorum :) stun a takan biriyim evet aferin ben burada diyorum ki kha ya gelene kadar o kadar hero var siz gelmişsiniz sanki illa olmaz olmaz diyorsun gibi davranışlar sergiliyorsunuz ona gelene kadar daha iyi jungler heroları var boş boş muhabbeti devam ettirip ortamı germenize gerek yok

Adam haklı kha jungle tamamen fantastik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nau seju heca j4 zac bunlarla denemeye başla

• Hecarim.Bu arada Hecarim solo oynuyabilir miyim?E skili çöp olur demeyin.Başka nedeni var mı merak ediyorum.Oynamayı düşünüyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deFinty

Hecarim.Bu arada Hecarim solo oynuyabilir miyim?E skili çöp olur demeyin.Başka nedeni var mı merak ediyorum.Oynamayı düşünüyorumda.

Oyun carrylemiştim heca top lane ile,build olarak mercury trinity youmu lw spirit visage sunfire yaptıydım,takımdada lulu vardı baseden koşarak youmu + homeguardla vayne'e tek atmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: éxample

quote:

Hecarim.Bu arada Hecarim solo oynuyabilir miyim?E skili çöp olur demeyin.Başka nedeni var mı merak ediyorum.Oynamayı düşünüyorumda.

Oyun carrylemiştim heca top lane ile,build olarak mercury trinity youmu lw spirit visage sunfire yaptıydım,takımdada lulu vardı baseden koşarak youmu + homeguardla vayne'e tek atmıştım

Ranked mı?
  • Life steal birde m.speed runeleri al bence

• Rengar,Nocturne

Tavsiyem rengar, genelde oyun taşırım rengar jungle ile
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: éxample

quote:

Ranked mı?

Evet plat elo hemide

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.