Şimdi Ara

Artık Jungle ağırlıklı oynamaya karar verdim.Öneriler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan sonra jungle ağırlıklı oynayacağım.Kafamda herhangi bir champ yok sizce hangi champ almalıyım.(Lee Sin-Vi hariç)

• Eve zac j4 kha heca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nautilus cc manyağı eder adamı
  • Aslında Heca'yı çok istiyorum ama yine bir size sorayım dedim.
  • j4 udyr shaco
  • Düşük eloda isen kesinlikle udyr-jarvan olması lazım.Jarvan genelde banlanıyor bende udyr ile akıyorum.Ayrıca solonuz counter yemesin diye elise ilede jungle gidiyorum.Ama elise ile tf girmek biraz sıkıntı.Kha zed ile de güzel oluyor ama ben jungleın en kötü off tank olmasını tercih ediyorum.Oynayabilirsen zac de iyidir.Nedese ben e sini hazırlarken sürekli yanlış yere tıklayıp fail oluyorum.
  • voli al güzel deli edersin adamlari ya xin j4 veya seju bunlar çok güzel voli ile seju tavsiye ederim bide rün falan dizersin voli ile sejuya harekat hızı baya etkili oluyor
  • early gamede evelyn ve elise etkili fakat late game de Diana veya tank ve bekleme süresi kasmıs bir warwick gibsi yoktur. warwickle jungleda counterlaya bilirsin oyun başı.
  • Jarvan, leesin, seju, atroxx beğendiğim jungle heroları.
  • Zac, vi, j4, lee
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL Misafiri

Eve zac j4 kha heca

kha süper şu heroyu jungle olarak düşünenlere hayran kalıyorum :) tüm skilleri stn atıyo sonuçta değil mi :D oynamayın artık şunu jungle olarak
  • Biri de cikip nocturne dememis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Latifsari

quote:

Eve zac j4 kha heca

kha süper şu heroyu jungle olarak düşünenlere hayran kalıyorum :) tüm skilleri stn atıyo sonuçta değil mi :D oynamayın artık şunu jungle olarak

shyvana'da cc yok onu da jungler oynamayalım ?? zed ve khazix ilk çıktıklarında jungle olarak oynandı.khazix çok iyi bir jungler. counterjungle yapmakta da çok iyi. tabi turnuva junglerları pickleyip akmadıkları için bilemezsin.
  • Sejuani tek geçerim
  • zac yada sejuani olması içimi rahatlatır
  • sejuani benden sorulur keke
  • en çok küfür yiyen lane jungledir :D
  • quote:

quote:

quote:

Eve zac j4 kha heca

shyvana'da cc yok onu da jungler oynamayalım ?? zed ve khazix ilk çıktıklarında jungle olarak oynandı.khazix çok iyi bir jungler. counterjungle yapmakta da çok iyi. tabi turnuva junglerları pickleyip akmadıkları için bilemezsin.

ya bana öğretme bilmezsin etmezsin fln turnuvalara bakarak hero almıyorum ben kha ya gelene kadar neler var neler sezon 1 den beri oynuyorum ilk çıktığında jungle olarak oynanmış oldu bide git adc olarak oyna mid ve top herolarını jungle a çeviren normal game oyuncuları.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eve zac j4 kha heca

ya bana öğretme bilmezsin etmezsin fln turnuvalara bakarak hero almıyorum ben kha ya gelene kadar neler var neler sezon 1 den beri oynuyorum ilk çıktığında jungle olarak oynanmış oldu bide git adc olarak oyna mid ve top herolarını jungle a çeviren normal game oyuncuları.

he ok he.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.